Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Моля за съвет!
Публикувано на: 02 Апр 2015 19:17


Моля ви за помощ! Първо искам да започна с това че съм идиот. Никога не съм пращал и продавал нищо и затава не се замилих кава глупост върша. Моля не ме обиждайте аз просто съм си такъв.
Пратих пратката от БГ пощи Хасково към офиса на Еконт Добрич. От еконт ми казах че няма как да я примат и че най вероятно пратката ще остане в БГ пощи Добрич. Ще може ли човека да си я вземе от там с името си което съм и написал на колета? Или трябва да си взема пратката аз и след това пак да я пращам по Еконт?


Профил

Заглавие: Re: Моля за съвет!
Публикувано на: 02 Апр 2015 19:55


Здрасти, не си идиот, а просто си пооплескал нещата :!: Според мен би трябвало да може да я вземе, но най-вероятно от пощата ще я върнат обратно, тъй като адресатът все пак не е пичът, който трябва да я вземе, а Еконт :arrow: В такъв случай изниква въпроса защо не си пратил пратката директно до получателя по пощата... или изобщо не съм разбрал какво става :?:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: Моля за съвет!
Публикувано на: 02 Апр 2015 20:00


Знам че звучи странно но аз не знаех кои и какво са Еконт. Човека ми прати СМС да пратя пратката до офис Еконт и без да се замисля отидох до БГ пощи да пращам нещото. Дано да я оставят в клона на БГ пощи ТАМ и човека да може само с името да си вземе пратката.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Моля за съвет!
Публикувано на: 02 Апр 2015 21:05


AnimusPipboy написа:
Знам че звучи странно но аз не знаех кои и какво са Еконт. Човека ми прати СМС да пратя пратката до офис Еконт и без да се замисля отидох до БГ пощи да пращам нещото. Дано да я оставят в клона на БГ пощи ТАМ и човека да може само с името да си вземе пратката.

Пичага, би трябвало да може да я вземе с името си, като предостави личната си карта за да докаже, че е той. Ако не стане така, то тогава най-вероятно ще се получи сценария, който Аз ти описа и ще пращаш наново.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Моля за съвет!
Публикувано на: 02 Апр 2015 23:34


Можеш да пробваш по телефона, така обикновено се оправят подобни каши. Обади се направо в клона на пощата в Добрич и им обясни случая. В най-лошия случай ще ти върнат пратката и леко ще си се набутал. Между другото ЕКОНТ имат офиси в почти всяка паланка в България, така че най-добре следващия път разбери къде е най-близкия до теб офис и от там го прати. Това ме кефи при тях че имат много офиси и услугата офис до офис е много по-евтина от всичко останало и пристига за 24 часа в делнични дни.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com