Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 28 Яну 2019 16:14


Дръж телефона в микровълновата фурна и го вади само ако искаш да се обадиш или очакваш обаждане от доверен човек.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 28 Яну 2019 16:40


vanmx написа:
Дръж телефона в микровълновата фурна и го вади само ако искаш да се обадиш или очакваш обаждане от доверен човек.

:lol: :lol: :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 28 Яну 2019 17:41


По този начин се чувстваме относно цялото ти съществуване във форума.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 30 Яну 2019 13:16


Огледай още по-внимателно обкръжението около себе си. Най-вероятно заради уникалната прозорливост която си демонстрирал в този, както и в другия форум си привлякъл много агенти. Може би някоя чистачка ти е бъзикала телефона.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 30 Яну 2019 16:09


А защо не питаш в някой форум като датата, калдата или друг подобен?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 30 Яну 2019 18:43


Добре де имаш електронна фактура отвори и прегледай след това се свържи оператор за всички съмнения които имаш... Кво очакваш повече да ти кажем? И още ли има хора дето не са на план с неограничени минути към всички в страната и безплатен нет?

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 31 Яну 2019 10:10


Е какво точно ти е мистериозното? Отиваш на a1.bg, регистрираш си номера, отиваш на "сметки и фактури" > "фактури и плащания", намираш сметката, за която става дума, даваш "детайли" и след това "детайлна справка". Трябва да ти изкара всичко, за което са ти начислили. Търсиш номера, на които са ти начукали голяма сметка и гледаш дали ги има в call history-то на телефона ти. Ако видиш, че е за интернет можеш да видиш дали количеството съвпада с data sense-а. Ако намериш някакви несъответвствия - късмет да го докажеш това пред a1 или в съд, ако се стигне до там, но поне ще знаеш.

Иначе не съм запознат с windows phone os-то, но ако си оставил нещо да се stream-ва на background в browser-а като нищо да ти точи батерията и от мобилния интернет.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10919
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 31 Яну 2019 10:30


vanmx написа:
Огледай още по-внимателно обкръжението около себе си.

Ахахахах обкръжение... Откога телефонът и компа се водят обкръжение :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 31 Яну 2019 20:09


iskam_keri_russell написа:
И аз съм на такъв план. Точно там е мистерията. :D

Не са точно "неограничени". Хиляда са, като номера с 0700 не спадат към тях.


Е значи не си с неограничени... зад всеки номер 0700 се крие нормален телефонен номер за който си важат неограничените минути >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... bers&hl=bg

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 01 Фев 2019 08:36


iskam_keri_russell написа:
@ Sentry -- мерси за сериозния отговор, ето че в този форум може да има хора, които всъщност СТАВАТ ЗА НЕЩО и възприемат правилен модус на комуникация с мен. :)

Sentry написа:
Иначе не съм запознат с windows phone os-то, но ако си оставил нещо да се stream-ва на background в browser-а като нищо да ти точи батерията и от мобилния интернет.


Не, не може да стане това, или ако има някакъв начин, то аз със сигурност не съм го направил.
Затова си мисля че трябва някой/нещо умишлено да ми е вкарал интернет трафик към/от телефона. Някакъв вид хакване, за което си признавам че нито знам как става, нито какво точно представлява.

Data Sense-а би трябвало да ти покаже коя програма колко е ползвала и на базата на това можеш да видиш къде може да си инсталирал нещо unsafe.
Иначе то зависи и с каква Lumia си, но на по-старите версията на Windows Phone OS-то е след end-of-support и security exploit-и не би трябвало да се пачват повече. Единствените, които все още би трябвало да се поддържат са 550/650/950, но и за тях ще спре поддръжката в края на тази година и не знам колко им е ефективна в момента. Application-и също трудно ще намериш, тъй като липсата на популярен software е една от основните причини OS-то да fail-не по този начин. Може би ще трябва да се замислиш да го сменяш, особено като се има предвид, че след 4-5 години и паметта започва да се скапва.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 342
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 06 Фев 2019 20:46


Samsung Galaxy Note 8

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 20 Фев 2019 22:57




1980$

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 23 Фев 2019 14:49


Харесва ми като концептуален модел, но не мисля, че ще е много практичен, дори ако се абстрахираме напълно от цената. Но ми харесва смелостта на Самсунг да го пуснат в продажба и да покажат тази технология пред широката общественост (щото преди това май само някакъв китайски модел телефон от преди няколко месеца използвал сгъващ се дисплей)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 25 Юли 2019 16:54


След 2.5 годишното му използване, iphone 7чката ми май окончателно се наеба. Проблемът се оказа счупен аудио чип, а в сервиза ми цитираха 800 лева за поправка. :lol: Та реших окончателно да се разкарам от Епъл и да се върна към Андройдите.

И след известно проучване се спрях на mid-range модела А50 на Samsung. Струва около 600 лева в Технополис, което ми изглежда като перфектен баланс между цена и качество на продукта.

Така че, ако някой си търси нов смартфон и не му се дават 1000/1500лв+, смятам че спокойно може да се насочи към A50.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 14 Ное 2019 07:01



___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 18 Яну 2020 13:08


За много години, момчета! :D

Аз мисля, че сгъваемите телефони ще стане малко като 3D телевизорите и телевизорите с извит дисплей - иновативна технология, която обаче в един момент ще се окаже ненужна за повечето хора, което, съчетано с много високата цена(като всяко ново изобретение), бързо ще доведе проектите до преждевременно спиране към масовия потребител. Според мен с махането на ноча напълно и безелите като цяло, малко нещата ще отидат към застой, малко залитания към посока мега камери в телефон(започва да се случва), малко работа към живота на батерията и физическата издържливост на самите устройства и това ще е.
Новото поколение - модулни телефони, сглобяваш си телефона според индивидуалните нужди и когато се променят те - сменяш само компонентчето. Ще видим де. :rockon:

До тогава - наскоро смених стария(но перфектен дори след 2 години) 8 с iPhone 11, ест 256гб пак. Колкото и да не ми се искаше, минавам и аз към по-голям телефон. :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Яну 2020 22:54


Бацета, взех си оня ден ново Redmi Note 8T.
Чук е машинката за малко пари.
Продвам стария Note 5 AI с калъфите, ако някой има мерак да пише лс.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 23 Яну 2020 22:55


Година и половина карам с Doogee S80. Не съм бил по-доволен от друг смартфон до момента, препоръчвам на всеки освен жени, щото не е много дамски. Има адска батерия, брониран телефон, голям и удобен дисплей, добър хардуер, друго не ми трябва.

Едит: ааа, и прилична цена.

Едит 2: събира се в джоба на всеки един панталон, с който съм ходил.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 24 Яну 2020 09:53


Телефонът ти е шест инча, но реално доста по-голям заради мощните рамки, поне двойно по-дебел от всеки друг нормален телефон на пазара, брониран, с остри ръбове и тежи 400 грама - отново двойно на дори по-тежките телефони. Практически това е радиостанция като тия от филмите.

С това, че ти се събира в джобовете на всеки панталон, казваш повече за панталоните си, отколкото за телефона.

Thanks but no thanks, препоръката ти е доста странна. Иначе се радвам, че си доволен от него и ти върши работа, но на някои хора като Тилката им е тегаво още да минат от iPhone 6/7/8 към 11, дето е сантиметър/сантиметър и половина разликата в корпуса, какво остава да носят половин кило в джоба на слим фит дънки :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 24 Яну 2020 11:29


Аз вече трета година съм с iPhone 7+ и като цяло съм доволен, но смятам тази година да му е последната.

Все още не съм решил дали да го заменя с 11+ Pro или някой флагман на Самсунг или Хуавей.

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com