Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:55


ахахахха още ли лъскаш на жжесика алба и къде закопа Милчо :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8407
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:58


я млъквайте

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 00:16


Нямам Ябълка написа:
ахахахха още ли лъскаш на жжесика алба и къде закопа Милчо :lol:

Ибрахиме, ти ли си бе?

___________________________________
Стилян.

http://en.wikipedia.org/wiki/Autism


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 00:17


че белия негър не беше лош ве


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 00:23


Белия негър ся е Basanaruga или неш'друу.

И кой е тоо Ибрахим Ага?


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 03:14


Дъ Пръч из Бек! :shock:

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 03:15


Hurford написа:
Дъ Пръч из Бек! :shock:

Aве пръча не е ли Расколников :?:

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 09 Яну 2012 03:19


Нищо общо.

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Дек 2011 19:49
Мнения: 225
В момента играе: call of duty 4, skyrim, worms, sims, psp3, frogger, wow and nfs
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 10 Яну 2012 17:50


Нямам Ябълка написа:
Обърнах лесбийка! Т'ва са 7 години щастие, копеле :lol:

майка ти е лесбийка бе, смотан. за кво лъжеш, че си Пръча?

КОЙ Е ИСТИНСКИЯТ ПРЪЧ?????????

___________________________________
hep sonunda kendimi vurdum.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Юни 2004 13:59
Мнения: 413
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 10 Яну 2012 20:57


High_voltage написа:
IceQueen написа:
Всъщност се регнах заради Творческият форум и в частност да редактирам на Адският Вятър частите в ЕДВА 2, та EviL да не му се кара за правопис.


АЯХАХАХХАХАХАХАХАХХАХ

чакай, чакай...

EviL се е карал на някого заради правопис?

:lol: :lol: :lol: :lol:

мани ти, още го помниме, с "часната" му тема... :lol:



мухахахахаха.. това ми нвява толкосЗ спомени.. голям фешън беше за времето си оня там.. лолз


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Юни 2004 13:59
Мнения: 413
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 10 Яну 2012 21:00


High_voltage написа:
хаха, че ти беше ли тогава тука? :D това беше мноооого отдавна, сигурно 2004, даже аз малко избързах като казах "всички помниме...", щото на ивъл изпълненията са олдскуул дори за олдскуула :Р


ооо бях и още как, даже помня, че не му писах в темата, щото нали се сещаш беше часна.. ГХАХАХАХ


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 03:42


Лелеее... какво направихте вие бе, баси носталгията, баси топлинката ме заля. :D :(

http://www.youtube.com/watch?v=V1i-RKqO ... re=related

Честно казано имам 2, макс 3 броя на списанието изобщо... :oops: Ако не беше Княза, нямаше да съм част от това общество и кое знае къде щеше да ме е издухал вятъра. :roll: Като му ходех на гости и той много зарибено ми разправяше за него реших и аз да се регна през '04-та пролетта; бях адския нууб, 1ви форум, 1ви достъп до интернет комуникация... изобщо не знаех какво се случва :oops: имаше няколко лоши кучета, които ме хранеха заради спама и капслока, и кво ли не :lol: Помня, че Ивъл ми вдъхваше огромен респект!!! 1вата русенска среща беше голям фън - аз, дидо и теди( ?! ) се видяхме с Екса и searcher-a ( отначало се чудехме те ли са, не са ли, абе епик фейл :Д ). С времето дружинката нарасна - аз, деник, княза, вермик, сърчъра, оркус, кодера, нефертити и още знайни и незнайни персонажи. :D Мисля, че първите извънградски срещи на които присъствах бяха не в София, а именно във Варна с баце Рийд, Раз и Ем(навремето), даже и Варгота си беше размърдал дупето, да му ощипя пълните бузички :Д Сега като се присетя - нима първата ни софийска среща завърши в онова заведение с Лорд Алиот/Ранда/Ерик/Злото/Разиел ??? :D Опитвах се да се сетя коя беше първата ни софийска среща и май точно тази беше :О Толкова, толкова много спомени сме изминали заедно! #pcm, тийнпроблем/планета рейдовете, нечовешките скайп чатове 30+ души и ебаСИ спама...... Раз, бях забравил колко ми липсват дългите ти постове, изключителен кеф ми доставя да ги чета, не изчезвай от форума пак така драстично... :( Епичната лятна пцм среща( сещам се "здравейте аз съм Телба" и ледника " ъ...телба-мелба! " ахаха ), която мина през ром с кола, дуелиране с пръчки(дианка и наз в храстите), играене на хоръри с бдсм лолита, пушене на наргилета и какво ли още не ( !!! ); всички размазващи събирания в Щаба ( яд ме е, яд ме е, че не бяха 5...10 пъти повече! ) ... днес съм това, което съм, малко или много благодарение на всички вас и този Форум. ( домоу аригатоу Брейн-сан! :Д ) Зло! *^_^* :hugg: И аз приемах като Знаменито събитие всяко идване в София! Имаше невероятна магия около тези събирания.. Също помня онази дълга-дълга разходка: ))) Да ти кажа, пораснах - отновох бих я направил с теб! :D :D Жалко, че не се събирахме по-често. :( И така... отминаха бая години вече в този форум. Кой знае къде ще сме след 5-10 години. :) Надявам се наистина да останат приятелства за цял живот!

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 11:13


Веднъж бях на гости на един мой приятел от квартала и зяпахме един брой на PCM, който той си беше купил. Тогава компютърните клубове изживяваха своя апогей, моя домашен Пентиум 2 (333мхз) беше с dial-up, а аз си закупих първия си брой, ако не се лъжа с NFS: Porsche на корицата. В последствие след няколко публикувани писма в рубриката на Сашо Бойчев, изчаках съседката да се наговори по телефона, след което заех телефонната линия с dial-up-а и влезнах в mIRC, канал #pcm. Там имаше към десет човека, които на някакво мое питане ме препратиха към форума. Регнах се и около час разузнавах що е това форум и има ли приложение у нас. Съответно пуснах първата си тема, която беше на тема книги-игри и тогава бях приет добре от ivanatora, Angel-Snake, RIP, Evil, Resident, Княза и други, все отбор юнаци. Спомням си повечето форумни игри на tanasi, мрежите на CS на nlight, форумните бунтове заради Kiedis, женските интриги, писането в творческия форум, големите форумни срещи, запознах се с много хора от цяла България и създадох някои много добри приятелства, дори съквартирантът ми е от форума :D

Отделил съм много време на този форум, но не мога да определя кои са златни на това място. Когато влязох тук за първи път, форумът беше само с един раздел, форумът беше отворено общество и оригинална идея в своя същност. Тогава нямаше мемета и разни други глупави външни влияния, затова форумът беше зарибяващ и интересен, защото потребителите го правеха такъв. По-нататък, след първите форумни срещи, форумът стана организиран благодарение на Jazzjack, Xayzer, nlight, Stealth, amora ( :lol: ) и останалите. Последното, което помня значимо беше създаването на BMIC обществото, което също си беше култово. След това някак си форума стана затворено общество и общо взето старите юзъри спряха да влизат, а новите си обираха крушите още след първата хранилка, затова ми стана малко безинтересно и не влизах година и нещо, а сега от време на време мятам някой безсмислен пост колкото да не е без хич или да поздравя някой както преди малко b0neS, може би защото натрупах годинки и вече не ми се занимава.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 12:02


High_voltage написа:
аз искам Зипо да разкаже за ебането в макдоналдс :Р

:lol: :lol: :lol:

Иначе Оркус беше и все още си е мацка :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 12:30


към Evil таях луд тийнейджърски респект като бях на 13 и се регнах

гарван злоба
черна прокоба


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
15 Юли 2001 07:03
Мнения: 1613
В момента играе: с чурка
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 12:34


Ей, и аз се кефя на оная форумна среща с пръчките, тогава бях първи курс и не знаех къде се намирам. Правех си вкъщи огромна топка от хартия, но после я изхвърлих.

Сега се сетих за него - Xayzer - той умееше фотошопа подобно на Дидо, голям пич бе.

Абе, винаги съм се чудил Kiedisagain отде иде, докато оня ден се разхождах из Южния парк и струва ми се, някъде около входа му видях на един блок написано с шпрей Kiedis again и се чудих има би нещо общо...

А вие сеш ли се за един Пауноф или нещо подобно, който с Попа коментираше подрастващите кифли и емота с понятието "синдром на оранжевата обеца" или нещо такова, яко ги хранеше :D

Също си спомням и потребител с ника Slavnik, както и vencoi, които пишеха нещо за map editor на Tiberian Sun навремето :D

___________________________________
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 13:09


High_voltage написа:
аз искам Зипо да разкаже за ебането в макдоналдс :Р


wut wut :?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2011 05:46
Мнения: 1329
Местоположение: фитенс клуб STRONG
В момента играе: истласкване с пудовки
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 15:28


я да чуеме за ебането в Македоналдс :?

___________________________________
бес ваглехидрати ниама резолтати!!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2011 05:46
Мнения: 1329
Местоположение: фитенс клуб STRONG
В момента играе: истласкване с пудовки
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 19:41


bump 4 ебане в mcdonald's

___________________________________
бес ваглехидрати ниама резолтати!!!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 11 Яну 2012 19:50


За ебане не знам, ама пък за сметка на това съм бехал масали с жена ми на МакДоналдса в мол Варна, при това не особено отдавна. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com