Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

име на темата


 За    71%  71%  [ 10 ]
 Против    29%  29%  [ 4 ]
Общо гласове : 14
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: за или против аборта?
Публикувано на: 26 Фев 2015 22:39


@newcomer: Благодаря за хубавите пожелания и нека ти се връщат, но все пак любов и разбирателство завинаги се случва само във филмите. Важно е уважението да го има.

Не бих си напуснал страната, дори да се бях родил в Бангладеш, просто съм си родолюбец, ама не от модерните патриоти. Форума между впрочем е едно умалено копие на нашата България с всички добри и лоши страни, ама и него не съм напуснал и колкото и да се обезлюдява не съм като онези, които си тръгват, все намирам по някоя и друга минута на ден за него. На този принцип съм и в живота :D

Защо натиск на родители? Ти сам не си ли искал да завършиш? Аз съм имал такава амбиция. А дали и колко е полезно вече е отделно. В живота не всичко е полезно, много вредни неща трябва да навикнеш да правиш. Някой друг човек на мястото на тоя професор би ти казал: "Ми то и висшето няма защо да го караш и нищо няма да научиш от него. Кой не е завършил висше, всички знаят как става" - точно това са думи на чичо ми. За него пък това важи. А хич не е прост човек.

Това за създаването на фирма не сработва тук. Не сме Америка, всеки да изживява мечтата си. Тук е следната схема - теглиш кредит, започваш малък бизнес, фалираш, взимат ти къщата застрахователите и се оказваш на улицата. Затова по това направление карай по спокойно щото неуспелите бизнесмени са повече от успелите. Много ясно е, че ако чичо Митко тръгне да прави фирма ще успее. Защото е чичо Митко. Ама един неизвестен човек ако тръгне да опитва късмета си шанса да се провали е голям. Защо мислиш на лотарийните игри плащат луди пари на Бахаров и Карамазов? За да са им лица. Хората виждат познато лице и искат да видят за какво става на въпрос. Никой няма да тръгне да се интересува ако за лице сложат един никой, който е световно неизвестен. Това е разумна инвестиция. Станеш ли звезда после е лесно, ама това малко хора успяват да го постигнат.

От работа никой не се плаши и не е умрял, но много от хората, когато си избират какво да запишат мислят по следния начин:"Това е лесно, него ще запиша, за да мога да го завърша и да имам висше." А трябва да помислят дали после биха се реализирали във въпросната специалност и какво е търсенето на специалисти от нея. Обаче кой да мисли за после братче, каквото дойде, на тоя принцип са повечето хора в България и това всъщност е пагубното, дългосрочния план липсва, мисли се за момента само.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: за или против аборта?
Публикувано на: 26 Фев 2015 23:51


казано е ясно
ако плода или родилката са застрашени - може
иначе - според зависи


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: за или против аборта?
Публикувано на: 27 Фев 2015 17:38


"според зависи"

"буфера"

"напредвид/впредвид"

"нито" в комбинация с "не"

seshtate li se ko namekvam


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com