Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 13:29


е ти пък колко си, че да ти е чак такъв комплекс ръстта ебати

като малък, ако са те хванали баскетбол/волейбол не е като да си нямал шанс. вече - не


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 13:56


Admiral General Till написа:
е ти пък колко си, че да ти е чак такъв комплекс ръстта ебати

като малък, ако са те хванали баскетбол/волейбол не е като да си нямал шанс. вече - не

Има шанс момчето бе, какво го лъжете, обува едни женски обувки с токчета и става висок, да не се притеснява :roll:
Spoiler for :
Том Круз и Джейсъм Стейтъм носят обувки с големи токове ако сте забелязали, щот... и те са бая дребни, не всички се раждат по 1.85-190, ако трябва да сме сериозни


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 14:36


Admiral General Till написа:
е ти пък колко си, че да ти е чак такъв комплекс ръстта ебати

като малък, ако са те хванали баскетбол/волейбол не е като да си нямал шанс. вече - не


1,78

чак комплекс не бих го нарекъл, по-скоро издребняване

:lol: get it get it

ама това тук е средния ръст за жена, а мъжете са по 1,90 повечето. АМА СА НЕКВИ РАХИТИ БАТКО, ЧЕ ГИ ИЗСИПЯ ЕДНО В ЕДНО

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 14:49


vanmx написа:
Ами за мен фитнеса и тежката атлетика като цяло означава преди всичко сила, което означава големи мускули, големи размери, големи килограми и голямо ядене :D Ако искам да стана як ще блъскам и няма да се чудя какво да огранича от яденето си, ами напротив - какво да увелича и с какво да го разнообразя. И ще се кефя когато ми отесняват тениските :D

Ако искам да бъда по-лек и "оформен" ще бягам - всъщност това е най-естествения и нормален начин за горене на мазнини, другото са глупости.
Нямам нищо против ония дребните лостаджии дето вятъра може да ги отнесе и са им изпъкнали всички възожни жили и вени и се мислят за много готини :D . Все пак са си усилия за които уважават респект, просто не свързвам тия неща със фитнес. Незнам защо фитнеса се свързна с отслабване.

Това какво означава за теб не е това, което означава за другите.
Когато си с наднормено тегло и искаш да направиш мускули, освен фитнеса трябва да правиш сериозна диета, с която да преобразуваш мазното в чист мускул.
Ако искаш да бъдеш лек и оформен няма как да го постигнеш с бягане. Бягането не стимулира горната част на тялото така, че да се оформиш. След точно 1 месец горната част на тялото ти ще е свикнало с ръкомаханията ти по време на тичане и си до там с "оформянето". Казвам ти го от позицията на човек, който 7 години е тренирал активно баскет. От такова нещо не развиваш нито краката, нито горната част на тялото, просто имаш нисък % мазнини (ако не се храниш твърде кофти). Всички тия спортисти, които имат яки тела са го постигнали не с тичането, а с добавен здрав фитнес към тренировките. Тези, които не са направили мускули с фитнес, просто са били генетически предразположени, както е моя случай с краката.
Тия по лостовете, за които казваш, че са малки, имат същия проблем като няколко човека в тая тема - мислят си, че упражненията са достатъчно нещо, за да направиш мускул и пренебрегват яденето. Ако в рамките на 40 мин след тренировката не си нахранил мускула с качествена храна (с преобладаващи белтъчини), то почти можем да кажем, че си даваш парите за фитнеса на вятъра или че си губиш времето на лостовете и успоредката.

Фитнесът е да си поставиш за цел да изглеждаш по определен начин. Било то физика в стил Жан Клод или пък Скалата (ахаха), или пък ако щеш лоренцо ламас ахахах... отиваш във фитнеса, блъскаш, а през другото време се храниш така, че да постигнеш зададената цел. Разликата между физика тип жан Клод и Скалата се изразява много повече в кухнята, отколкото в залата.

Та ако за теб фитнеса е просто средство да станеш батка - то значи просто не си схванал идеята.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2009 09:25
Мнения: 3305
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 19:08


пийте си спермата след фитнес за по-добър рекаваринг афтър треининг и ще станете мегакопелетата на века.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 19:52


Страх ме е, ще се забременя орално.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 20:14


Ами Гипо, бях настроен да споря с теб, но след последния ти пост се отказах, защото съм съжласен с написаното :D

Само не знам какво разбираш под батка и защо е това негативно отношение към тях.

Както казваш, смисъла на фитнеса е да постигнеш резултати които лично те удволетворяват. Ами мен ако ме удволетворява визията на батките и не ги намирам за посредствени, за мен идеята на фитнеса ще е това :D Нито лоренцо ламас нито, скалата ме кефят. Дори ония мацки от темата на моторолаз ми се струват отблъскващо анорексични, макар че се водят самото съвършетство.

И да дебел съм - тежа 103 кила, предимно сланини, ама ако под тях направя големи мускули и стана 120 кила ще си се чувствам супер. Това с наднорменото тегло е също много относителна работа


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 20:34


Май не си стъпвал във фитнес, ама се обясняваш?

И аре спрете с тая тема, че някой случаен ако чете ше реши, че не сме толкова задръстени колкото сме :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 21:04


и аз съм 103 кила
точно


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Авг 2014 21:25


vanmx написа:
тежа 103 кила, предимно сланини, ама ако под тях направя големи мускули и стана 120 кила ще си се чувствам супер. Това с наднорменото тегло е също много относителна работа


20 кила мускули могат да се качат без стероиди в рамките на 20 месеца, или почти 2 години. Ако тренираш усилено 2 години както и да го въртиш няма да си предимно сланини в края им, освен ако не изяждаш по 5000 калории на ден и всичката ти активност се ограничава до тази в залата. Определено ще се чувстваш супер :P

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 03 Авг 2014 06:38


Zavetyt na galin kalchev relefa dostigna i tozi forum. Edin priqtel ot dobrich mi kaza, che relefa se e spominal pri nelep incident po vreme na ribolov v mesten vodoem. Tova ne e maitap. Naleite po edin surovatuchen protein da spomenem tozi kolos na bylgarskiq fitnes :(

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 03 Авг 2014 11:11


Deprivd написа:
Admiral General Till написа:
е ти пък колко си, че да ти е чак такъв комплекс ръстта ебати

като малък, ако са те хванали баскетбол/волейбол не е като да си нямал шанс. вече - не


1,78

чак комплекс не бих го нарекъл, по-скоро издребняване

:lol: get it get it

ама това тук е средния ръст за жена, а мъжете са по 1,90 повечето. АМА СА НЕКВИ РАХИТИ БАТКО, ЧЕ ГИ ИЗСИПЯ ЕДНО В ЕДНО


къде живееш ве братми :roll:


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 03 Авг 2014 11:29


На север явно.


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 03 Авг 2014 11:41


what if they get me? написа:
гипо ако дойде няма да е много честно :х

Къде? :shock:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 19:27


ей фитенс маняци

БРОТА

помагайте

Не мога да се обърна наляво, като че ми е вдървен някой мускул на врата и седи като ПРЪТ изправен

Да се разтягам ли, да го грея ли, да му бая ли, какво?

И на дясната ръка като стегна усещам едно много странно чувство, сега ще се опитам да обясня. Нали знаете като си ударите лакъта някъде и ви изтръпне ръката, 'да си пуснеш ток' му викат. Ами значи като си сгегна ръката, усещам като някакъв остатъчен ефект от нещо подобно.

Ми не си я стягай, ше кажете. Трябва, като тренирам се налага. Ми не тренирай. Ма аре не ми казвай кво да правя, а?

Сериозно иначе, кажете какво да правя :*

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 20:37


Хора, на 13 съм, дойде време да почна и аз да помпам :D, ама не ми се ходи на фитнес още от сега, а и няма с кого да ходя, тйъ че я кажете някаква алтернатива за гирички ако може :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 20:38


Аз на твое място бих се намазал с "Диип Рилийф" (смешно име, ама от нещата, които съм пробвал работи най-добре) и бих почивал ден-два.
Това с ръката ми се е случвало. На другия ден го нямаше, само дето заради него щях да се очистя на лежанката :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2009 13:26
Мнения: 73
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 20:59


zSlayer21 написа:
Хора, на 13 съм, дойде време да почна и аз да помпам :D, ама не ми се ходи на фитнес още от сега, а и няма с кого да ходя, тйъ че я кажете някаква алтернатива за гирички ако може :)


Запиши се на някакво бойно изкуство, плуване или някой друг спорт. Рано ти е да ходиш да блъскаш. Поне две години изчакай още. Твойте приятели, който се фукат колко дигат на фитнес, всъщност не правят нищо освен да се пречкат на батките. На тази възраст най-много да си прецакаш ръстежа или да направиш предпоставка за бъдеща контузия.

___________________________________
kirilicata


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 21:16


Съгласен съм с горното мнение. На тия години едно плуване ще е 100 пъти повече от полза. Хем ще се научиш да плуваш добре (което си е за цял живот), хем ще се развиеш много добре.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Авг 2014 21:26


zSlayer21 написа:
Хора, на 13 съм, дойде време да почна и аз да помпам :D, ама не ми се ходи на фитнес още от сега, а и няма с кого да ходя, тйъ че я кажете някаква алтернатива за гирички ако може :)


лостове, мой. не ги слушай тия чекиджии

плуване викате. някой от вас има ли си идея какво е да тренираш плуване? ако ще тренира плуване, трябвало е да почне на 5. ако няма да тренира, ами просто ще си плува, няма да развие нищо.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com