Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 15:34


Тоя продължава да ражда обаче. :lol:

Кефи ме как някак си успява да не пропусне нито една възможност да ни покаже колко съшита с бели конци му е цялата жалка, инфантилна историйка и явно наистина вярва на мама, че е "много напред с материала за възрастта си".
ПАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ, this kid cracks me up :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 15:37


Абе тоя идиот верно ли е на 26? Аз бих се самоубил ако съм на тия години и съм такъв смешник.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 19:27


Kirilicata написа:
Абе тоя идиот верно ли е на 26? Аз бих се самоубил ако съм на тия години и съм такъв смешник.

Абе и на тебе не ти е лесно, остави ти....

И кво значение има на колко години си за да си кандидат-студент? Деян Донков три пъти го късаха пък после завърши пантомима?

А княза го обичам, той е мой човек, минал е по моя път и знае добре :oops:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 23:28


T'va da li si zavurshil universitet spored men ne e garanciq za nishto. Poznavam tolkova hora koito sa zavurshili uni i pak ne stava nishto ot tqh i sa absolutnite bokluci. Ili puk kachestveni hora koito puk izobshto ne pravqt nishto po specialnostta si a sa reshili da se otdadat na neshto suvsem drugo.

Spored men bg e malko anomaliq da se iziskva ot teb da znaesh kvo iskash da pravish ot tolkova rano. Kato kandidatsvah uni purvonachalno se zapisah psihologiq puk v posledstvie smenih i chestno kazano sega iskam da se zanimavam s drugi neshta nesvurzani sus specialnosta mi koqto zavurshih. Tui che ne e problem da pochnesh uni po kusno s po qsna predstava kakvo iskash da pravish sus sebe si stiga estestveno da si si oplutnil prednite godini s neshto useful estestveno. Po dobre po kusno zavurshvane ot kolkoto mid-life crisis na 35 shoto si mrazish jivota i rabotata ama e tvurde kusno da pochnesh neshto drudo. :roll:

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 23:49


deian donkov e praznqr

pantomimata e 4ekiq

a ti si...

...prazen 4ekidjiq :D

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 30 Юли 2014 23:56


Rico написа:
T'va da li si zavurshil universitet spored men ne e garanciq za nishto. Poznavam tolkova hora koito sa zavurshili uni i pak ne stava nishto ot tqh i sa absolutnite bokluci. Ili puk kachestveni hora koito puk izobshto ne pravqt nishto po specialnostta si a sa reshili da se otdadat na neshto suvsem drugo.

Spored men bg e malko anomaliq da se iziskva ot teb da znaesh kvo iskash da pravish ot tolkova rano. Kato kandidatsvah uni purvonachalno se zapisah psihologiq puk v posledstvie smenih i chestno kazano sega iskam da se zanimavam s drugi neshta nesvurzani sus specialnosta mi koqto zavurshih. Tui che ne e problem da pochnesh uni po kusno s po qsna predstava kakvo iskash da pravish sus sebe si stiga estestveno da si si oplutnil prednite godini s neshto useful estestveno. Po dobre po kusno zavurshvane ot kolkoto mid-life crisis na 35 shoto si mrazish jivota i rabotata ama e tvurde kusno da pochnesh neshto drudo. :roll:


Наистина е така, съгласен съм изцяло. Като цяло излизайки от България ми направи впечатление, че изобщо дали някога ще следваш висше образование (или вишу по нашенски) е въпрос на избор в много страни, докато при нас- не баш.
Също разпространена практика, която ми харесва, е да работиш докато си изкараш пари за образование и сам да се издържаш.

Абе live and let live, всеки каквото иска да прави

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 00:33


Rico написа:
mid-life crisis na 35 shoto si mrazish jivota i rabotata ama e tvurde kusno da pochnesh neshto drudo. :roll:


все едно 90% от хората няма да станат така в един момент :D

иначе да - тук е от съществено значение да имаш вишу

може кенефи да чистиш, ама си почтен човек, щот си вишист и нямаш пари, щот времената са такива

някой успял - мани го тоя, той едва завърши гимназия, неук човек :D

и аз затва след 2 години от гимназията почнах медицината

щот

нале


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:07


Deprivd написа:
Rico написа:
T'va da li si zavurshil universitet spored men ne e garanciq za nishto. Poznavam tolkova hora koito sa zavurshili uni i pak ne stava nishto ot tqh i sa absolutnite bokluci. Ili puk kachestveni hora koito puk izobshto ne pravqt nishto po specialnostta si a sa reshili da se otdadat na neshto suvsem drugo.

Spored men bg e malko anomaliq da se iziskva ot teb da znaesh kvo iskash da pravish ot tolkova rano. Kato kandidatsvah uni purvonachalno se zapisah psihologiq puk v posledstvie smenih i chestno kazano sega iskam da se zanimavam s drugi neshta nesvurzani sus specialnosta mi koqto zavurshih. Tui che ne e problem da pochnesh uni po kusno s po qsna predstava kakvo iskash da pravish sus sebe si stiga estestveno da si si oplutnil prednite godini s neshto useful estestveno. Po dobre po kusno zavurshvane ot kolkoto mid-life crisis na 35 shoto si mrazish jivota i rabotata ama e tvurde kusno da pochnesh neshto drudo. :roll:


Наистина е така, съгласен съм изцяло. Като цяло излизайки от България ми направи впечатление, че изобщо дали някога ще следваш висше образование (или вишу по нашенски) е въпрос на избор в много страни, докато при нас- не баш.
Също разпространена практика, която ми харесва, е да работиш докато си изкараш пари за образование и сам да се издържаш.

Абе live and let live, всеки каквото иска да прави


V Bulgaria kato cqlo vsichko zavisi ot vruzki i nqma osobeno golqmo znachenie kakvo i kude si zavurshil, pone taka mi se struva. Moje i da gresha poneje obiknoveno si idvam kogato moga za lqtoto i bg mi e kato vakanciq obshto vzeto, ta si pravq nqkakvi precenki na baza kakvo chuvam i vijdam v kratkiq mi prestoi. Ne che vruzki ne ti trqbvat v chujbina sushto no e dosta po lesno da se opravish.

Inache konkretno za amerika, ima interesen fenomen da se jenqt na 20-23 che nqkoi i po rano i da imat deca 2-3 deca veche na 25 :shock: Koeto na men mi se struva nechoveshko shoto ne moga da si predstavq da imam deca ne samo sega ma i v blizkite oshte 5-7 godini. Drugoto koeto e che tuka za da napravish pari vuobshte ne ti trqbva vishe obrazovanie. Estestveno da zavurshish vishe ti dava predpostavka da napravish mnogo poveche pari no vuobshte ne e neshto koeto vseki zaduljitelno pravi. Plus tva na tqh im e i mnogo skupo. Az dobre che bqh na pulna stipendiq che inache nikakuv shans da si go pozvolq. Ne e i problem da napravish pauza 1-2 godini mejdu obuchenieto da porabotish i da spestish pari tochno kakto ti kazvash.

Men praktika v shtatite koqto mi haresva mnogo e che mojesh da deklarirash major (specializaciq) do tretata ti godina. Toest purvite tri godini imash vreme da probvash razlichni neshta. Koeto v moq sluchai se okaza super dobre shtoto ot psihologiqta razbrah che haresvam samo opredeleni dqlove a ostanalite neshta sa mi otvratitelni ta bezproblemnno smenih specializaciqta.

Admiral General Till - mid-life crisis-a e vupros na izbor. Shtoto kato izberesh profesiq samo zaradi parite i v posledstvie mrazish tova koeto pravish, neshtata stavat tegavi. A parite spirat da budat predpostavka v edin moment. Tui che vsichko si zavisi ot teb. Az do momenta vinagi sum pravil tova koeto iskam bez da mi puka materialno kak shte stoqt neshtata ili kvo sa mi govorili horata okolo men. Mistakes vseki pravi no za nishto ne sujalqvam. Tam kudeto ima jelanie ima i nachin.

I da live and let live, razni hora, razni ideali.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:20


what if they get me? написа:
След 4-годишен престой в университет (нарочно казвам престой), съм се убедил в едно:
Освен ако не си в университет, който е сред световните лидери, принципът на всеки друг университет е следният: Ако искаш да се научиш, ще се научиш. Ако искаш да минеш, ще минеш. Не само в БГ. Навсякъде.
Така че си зависи от всеки един отделен човек да реши дали ще следва, защото наистина чувства, че това е страстта му, или защото някой друг е казал че така трябва.

В днешното общество се отделя прекалено много значение на Хартийката. И хора, които иначе не биха следвали а по-скоро биха започнали някаква работа или друго занимание, се чувстват пресирани да следват, щото "така трябва".

Кофти ситуация. Бъдете наясно със себе си, и квото Емо каза.


Da zavurshish universitet za men oznachava che imash the ability to learn. Tova realno e stoinosta na taq "Hartiika" koqto poluchavash nakraq i koqto ti otvarq vuzmojnosti. V kraina smetka koqto po seriozna rabota da hvanesh imash training, pa dori i da mqtash hamburgeri v macdonalds pak ima training. Vuprosa e che universiteta te izgrajda kato chovek na bazata ne samo na kakvi kursove vzimash ami i na kumunikaciqta ti s profesori i tvoi kolegi. Koito vsushnost ti stavat budeshtite vruzki v jivota. Tui che spored men ne e tolkova faktor tova dali si prosto minal ili si uchil zdravo kolkoto do tova da si izgradil edni dobri zapoznastva s horata okolo teb i si se izgradil kato chovek na bazata na tiq zapoznastva. Koeto v posledstvie ti izgrajda i dosta job opportunities.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:21


Добре де баси, кажете в бг колко от хората около 20 са наясно със себе си, кво искат да учат, да работят и общо взето как да прекарат живота си. Ми като гледам хората около мен - малко, прекалено малко дори.
Не знам дали се дължи на простия факт, че сме в бг или тва си е проблем на цялото поколение и е така и на запад.
Обаче, ако седнеш и серозно погледнеш на нещата и се замислиш - варианта да учиш, нещо колкото да учиш, да работиш нещо колкото да работиш и въобще целия ти живот да мине по-некъв мега непълноценен начин е плашещо възможен и реален.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:30


тоест не си съгласен, че масата от хората на една възраст(избрахме 35) си мразят работата, но въпреки това ходят, защото иначе са обречени :?: щот за някои хора става въпрос за физическо оцеляване, сеш се

иначе си прав, обаче малко хора могат да правят това, което искат, като основния довод са парите. живеем в материален свят, квото и да говорим

не може да сме всички като алми прависти, записани в САК, колкото и да ни се иска

кабумката е прав
ся, да не казвам голяма дума, ама най-сериозните хора в гимназията ми завършиха някви педерастии и като цяло зле се ориентираха в живота. единствено един пич от класа ми, който от малък се сцепваше от бачкане, за да постигне нещо, ся бачка в НР и един вид, като знам какви усилия е положил, заслужава да успее. пък доста хора, дето бяха на дъното, ся извадиха късмет и си намериха места. кой с връзки, кой с късмет. приятелката ми бачка за 3к, пък завърши психология. и си работи по специалността :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:37


kaboom написа:
Добре де баси, кажете в бг колко от хората около 20 са наясно със себе си, кво искат да учат, да работят и общо взето как да прекарат живота си. Ми като гледам хората около мен - малко, прекалено малко дори.
Не знам дали се дължи на простия факт, че сме в бг или тва си е проблем на цялото поколение и е така и на запад.
Обаче, ако седнеш и серозно погледнеш на нещата и се замислиш - варианта да учиш, нещо колкото да учиш, да работиш нещо колкото да работиш и въобще целия ти живот да мине по-некъв мега непълноценен начин е плашещо възможен и реален.


Za men nepulnocenen nachin na jivot oznachava da ne sum shastliv. Poslednoto e definiciq koqto vseki sam si pravi.

Lichno za men, ne se chuvstam shastliv togava kogato znam che stoq na edno mqsto, nqmam progres. Istinskiq jivot spored men se opredelq ne tova tochno da namerish kakvo tochno iskash da pravish shoto tova se smenq malko ili mnogo prez godinite, a tova uspeshno da balansirash mejdu razlichnite aspekti - pulnocenna komunikaciq s horata okolo teb bilo to priqteli i kolegi, da nauchavash neshto novo (pod kakvato i da e forma), da rabotish normalno platena rabota (ne kazvam skupo platena rabota), hobbies i estestveno choveka do teb, semeistvo, fun. Kogato gi balansirash tiq neshta (koeto ne e lesno ponqkoga naistina) chovek e shastliv. I da vseki ima spunki ama produljavash napred. Ne znam dali makes sense no pone v moqta glava makes sense :lol:

Till "masata ot horata na edna vuzrast" e subektivna precenka. Az sum zaobikolen 90% ot hora koito sa shastlivi ot rabotata si (kaji go rechi 24-26 godishni) i se sumnqvam tova da se promeni v sledvashtite 10 godini. No ima edin laf misery loves company. Chovek ot kakvito hora e zaobiokolen takuv stava chesto.

Fizicheskoto ocelqvane vzima precedent estestveno no tova ne e precedent da ne mojesh da namerish alternativa ili po dobra vuzmojnost dokato vurshish vuprosnata shit rabota. No kvo da ti kaja, nqkoi hora si obichat the status quo i cql den da vurshat edno i sushto neshto 24/7, cql jivot. I ako sa dovolni evalata im na tqh.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:47


what if they get me? написа:

Ти можеш и да имаш "ъбилити ту лърн", но го има въпросът дали наистина нещото което учиш е твоето нещо. Аз за това говорех в моя пост.


Ne znam na men kato cqlo mi se struva bezumno da vursha neshto koeto ne me kara da se chuvstvam pulnocenno ili v nai loshiq sluchai neshto koeto mrazq.

Btw sorry za latinicata.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:53


защо ми даваш пример със себе си? лесно може да си направи извода за това човек, предвид, че казваш, ок си с това което правиш. браво за което. и при мен нещата са така. щот нали, хората с които съм искаме да спасяваме хора, израждаме бебета и тн, ама като се огледаш в хората на улицата? щастливи и удовлетворени хора ли виждаш? щот аз не

пълно е с хора, които мразят работата си, но я вършат, защото без нея няма физическо оцеляване. щото някои нямат избора, който имаш ти или приятелите ти - като не съм щастлив с тва което правя, дори и да ми носи пари, аз ще си намеря алтернатива, с която хем да ми е кеф да съм на работа, хем пак да печеля. и не ми излизай с тва - не ме интересува кви пари ще печеля, стига да съм щастлив, щото мисля, че като направиш семейство, и ще се грижиш за деца, нещата няма да стоят точно така :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:56


Хаха и тук се женят на по 20-23 и продължават уродливия британски род. А аз не след 5-7 години не се виждам деца, аз по принцип не искам да отлеждам деца по хиляда причини и когато съм го споменавал някъде някога ме изглеждат все едно съм казал, че обичам в свободното си време да убивам хора.

"е ти сега така си мислиш, един ден ще ти се промени мнението"

А как МРАЗЯ някой да ми каже нещо за МЕН и това един ден какъв ще съм АЗ, лелеее :!:

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 01:59


Deprivd написа:

"е ти сега така си мислиш, един ден ще ти се промени мнението"

А как МРАЗЯ някой да ми каже нещо за МЕН и това един ден какъв ще съм АЗ, лелеее :!:


тва към мене ли е бе ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 02:02


Admiral General Till написа:
защо ми даваш пример със себе си? лесно може да си направи извода за това човек, предвид, че казваш, ок си с това което правиш. браво за което. и при мен нещата са така. щот нали, хората с които съм искаме да спасяваме хора, израждаме бебета и тн, ама като се огледаш в хората на улицата? щастливи и удовлетворени хора ли виждаш? щот аз не

пълно е с хора, които мразят работата си, но я вършат, защото без нея няма физическо оцеляване. щото някои нямат избора, който имаш ти или приятелите ти - като не съм щастлив с тва което правя, дори и да ми носи пари, аз ще си намеря алтернатива, с която хем да ми е кеф да съм на работа, хем пак да печеля. и не ми излизай с тва - не ме интересува кви пари ще печеля, стига да съм щастлив, щото мисля, че като направиш семейство, и ще се грижиш за деца, нещата няма да стоят точно така :wink:


V bg ne moga da ti kaja no predpolagam otgovora e negativen. Tuk vijdam kato cqlo dostatuchno shastlivi i udovletvoreni hora ot nai razlichni prosloiki sus dobre plateni raboti ili ne chak tolkova, s raboti iziskvashti obrazovanie ili ne.

Chovek vinagi ima izbor. Ima li jelanie ima i nachin. I suvsem lesno moga da ti izlezna s tva shoto kato imam deca shte napravq account i az i jena mi shte vnasqme vseki mesec nqkakvi pari v toq akaunt v zavisimost ot vuzmojnostite ni i taka dokato decata mi stanat na 18 i imat nujda ot pari za primerno obrazovanie. Semeistvoto limitira vuzmojnostite ti, suglasen sum, no pak imash izbor.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 02:06


щях да влеза в разговора със засилка
и а да изпратя и гледам симчо изказал квото щех да ви казвам
макар и не достатъчно цинично
та се утепа смисъла

а че на 25 години ми подхващате теми и използвате понятия точно както правехме тука на по 17
няя споменавам
ок :?:

и аре спрете да поствате че не мога да си пусна мнението бе

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 02:06


ша дабалпостна шот сте тъпи

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: разбриданите краища на разсъдъка
Публикувано на: 31 Юли 2014 02:08


Admiral General Till написа:
Deprivd написа:

"е ти сега така си мислиш, един ден ще ти се промени мнението"

А как МРАЗЯ някой да ми каже нещо за МЕН и това един ден какъв ще съм АЗ, лелеее :!:


тва към мене ли е бе ?



Не брато, що така реши

хората пред които съм го казвал това, че не искам деца така казват и ме дразнят

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com