Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 10:27


Преди работех с много чужденци и супер често ни питаха защо цяла София изглежда като гето заради тия графити :?. Супер много се възмущавам като видя как някоя нова или скоро ремонтирана сграда са я нашарили с тия лайна (тагове, надписи и тн) и често си представям как виждам някакъв такъв олигофрен да драска и му чупя ръцете. Това вероятно е един от хипер малкото случаи, в които имам подобни помисли, защото иначе съм миролюбив човек. Просто не харесвам галфони.
А иначе заради това с Тита не се чувствам чичко. Не харесвам българската популярна музика и в колата слушам само рок радиа, а вкъщи нямаме ТВ. Предположих , че е чалгарка, защото сега е популярно да пееш чалга, ама да го кръщаваш примерно хип-хоп, за го пускат и по другите радиа (тип криско).

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 11:05


^ и аз не харесвам българската популярна ''музика'', но не се правя, че не знам коя е Тита, и не се пъна в глупости да твърдя, че не е пиче. Еми пиче е, не е топ пичето, няква тъпа курва от дивата провинция е, ма си е пиче. И цялата тая дискусия тръгна всъщност от ФЕЙК снимка на някаква супер изваяна моделка, на която просто са й лепнали лицето на Тита. Моделката НЕ Е изкуствена. Най-много тена й да е изкуствен, но формите й бяха съвсем естествени. И майстера се изказва точно като старшината от бай тошево време - той харесвал естествени жени, а не напудрени кифли. Кой знае кви изсъхнали скочубри клати. Ма той си знае, бе, през хуя ми е.

И аз не харесвам драсканици по блоковете, но ги приемам за fact of life в нашта кочина. Ако се видя отстрани да мъмря като соц чичка как тва били някви хлапаци, дето заслужавали шамари, и себе си ще соча с пръст и ще се смея. Заради закостенелия изказ, не за друго.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 11:14


графитите са просто остатъчна черта от примитивните ни прадеди, щото така са свикнали, докат клечат в лайната си по пещерите

прасето винаги ше търси калта

иначе, ако смятате, че в софия е зле ... преди 2 години бях в Палермо и се потресох - не бях виждал по-гадна свинска клоака и гето от тоя град - верно, че е бедняшката част на Сицилия, ама ВСЕ ПАК, дееба

София изглеждаше като супер спретнат мегаполис в сравнение с това нещо
дори по центъра, където стърчат паметници от римско време бяха челно насрани с кви ли не лозунги и свастики и хуйове

вероятно от друга прослойка на обществото, разклонилa се малко след като сме излезнали от пещерите, но останало на горе-долу същото еволюционно стъпало - футболните запалянковци :o

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 11:27


shub niggurat написа:
но останало на горе-долу същото еволюционно стъпало - футболните запалянковци :o

Да де, ама там поне има футбол :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 14:12


То и аз като цяло си падам по естествени мацки, но чат пат и се заглеждам по някви натокани според зависи. :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 14:14


Сашка Васева и Лепа Брена са от прехода, тъпако прост, а не от бай ти тошево време

и нали си голям педант, виж, че написах, че моделката във фейк снимката е естествена, а не Тита

иначе самата Тита е естествена колкото ти си окей в главата


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 15:18


Наистина ли има хора които не са чували тази песен?


___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 15:30


shub niggurat написа:
вероятно от друга прослойка на обществото, разклонилa се малко след като сме излезнали от пещерите, но останало на горе-долу същото еволюционно стъпало - футболните запалянковци :o


Ха, а във връзка с тва се сетих -

не мога да се сетя за по-отблъскваща черта в момиче от това да е запалена футболна фенка :D

не искам да казвам, че всичките са простакеси и изглеждат нечистоплътни, понеже не съм ги виждал всичките, но мога да го кажа за ПОНЕ 100% от тези, които съм виждал


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 16:29


Императора написа:
Der Meister написа:
Време е да си направиш трети акаунт, че и с този се изложи достатъчно вече.

Нима си прозрял кой му е първият? Сподели де! :О

Нямам идея бе. Сигурно някое тъпо чаве от типа на Васко или Токсик.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 16:34


covid2012 написа:
ми аз не твърдя, че ме кефи :D просто не се правя, че не знам коя е

а ако наистина не знаеш коя е, кво да ти кажа - закостенел чичак си си

и чак се счита за високо интелигентен, че живее откъснат от заобикалящия го свят :D

и графитите били изкуство, мале мале... направил си си домашното ''как да се държим в обществото'', ама бая отдавна си го правил

чичко

Доста си прост. Да се правя на каквото и да било в забравен от бога форум за игри, пълен с аутисти??? Тита съм я чувал като име, но нито и знам песни, нито я знам как изглежда. Затова казах, че нямам идея коя е. Както казах не слушам чалга. Ако това ти е критерия за интелигентност, си умопомрачително прост.

Ти не знаеш какво е графит, щом си мислиш, че песъка е ухо е графит, дебил :lol:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 16:42


covid2012 написа:
^ и аз не харесвам българската популярна ''музика'', но не се правя, че не знам коя е Тита, и не се пъна в глупости да твърдя, че не е пиче. Еми пиче е, не е топ пичето, няква тъпа курва от дивата провинция е, ма си е пиче. И цялата тая дискусия тръгна всъщност от ФЕЙК снимка на някаква супер изваяна моделка, на която просто са й лепнали лицето на Тита. Моделката НЕ Е изкуствена. Най-много тена й да е изкуствен, но формите й бяха съвсем естествени. И майстера се изказва точно като старшината от бай тошево време - той харесвал естествени жени, а не напудрени кифли. Кой знае кви изсъхнали скочубри клати. Ма той си знае, бе, през хуя ми е.

И аз не харесвам драсканици по блоковете, но ги приемам за fact of life в нашта кочина. Ако се видя отстрани да мъмря като соц чичка как тва били някви хлапаци, дето заслужавали шамари, и себе си ще соча с пръст и ще се смея. Заради закостенелия изказ, не за друго.

ти си пълен лайнар бе
Аз обожавам бг музика но не и чалга
Представи си има и др стилове
Нямах идея че снимката е фейк защото нямам идея коя е тита
Аз еба каквото успея, не съм ален делон
И тебе ще те еба ако трябва
Ти най вероятно нищо не ебеш
Ако критерия ти за "пиче" е няква чалга курва, то надали и ти ебеш пичета така че тихо
Не приемам fact of life, защото имам мнение за разлика от мекотело като тебе


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 16:47


Liberty написа:
Наистина ли има хора които не са чували тази песен?


да!

Стигс вече с тая пача
Не гледам тв и не слушам радио различно от тангра и не ходя по чалготеки, къде да съм я чул???
Имам да слушам новата Кататония и парадайс лост
И още 60 банди дискографиите
И няям време
Точно тита и цица ще слушам


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 16:48


covid2012 написа:
shub niggurat написа:
вероятно от друга прослойка на обществото, разклонилa се малко след като сме излезнали от пещерите, но останало на горе-долу същото еволюционно стъпало - футболните запалянковци :o


Ха, а във връзка с тва се сетих -

не мога да се сетя за по-отблъскваща черта в момиче от това да е запалена футболна фенка :D

не искам да казвам, че всичките са простакеси и изглеждат нечистоплътни, понеже не съм ги виждал всичките, но мога да го кажа за ПОНЕ 100% от тези, които съм виждал

ахаххахах

Чичооооо

Закостенял чичак

Така звучиш стова изказване


Профил Skype

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 17:00


яко triggered :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 17:07


Майсторе, с тоя стил на постване ми приличаш на Туитър профила на Тръмп :lol:

Иначе, на тита снимката дето бях постнал си е напълно реална, не знам защо решихте, че е фейк.

За графитите, одобрявам когато са яки и на подходящи места, а не надписи по блоковете и сградите в стил ушев на сапун/само Левски/ЦСКА (нищо че съм от вторите :D ) и така нататък.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 18:16


Der Meister написа:
Liberty написа:
Наистина ли има хора които не са чували тази песен?


да!

Стигс вече с тая пача
Не гледам тв и не слушам радио различно от тангра и не ходя по чалготеки, къде да съм я чул???


Ma то туй не е чалга, бе колко пъти да ти го обяснят. :lol:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 19:29


Това ако не е чалга аз съм трамвай :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 20:09


От една меме група:

Цитат:
Да твърдите, че чалгата е малоумна и същевременно да харесвате новата песен на Тита и Борко 1, е като да се хвалите, че не пиете алкохол, а да сте на хероин.


:lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 22:24


А, тая ли гняс изпълнява антилопа? Е що казвате, че не била чалгарка :shock: Абсолютна чалга си е това :shock: Аз точно това имах предвид под "не го наричат чалга, а хип-хип, за да го пускат по другите радиа, нищо, че звучи точно като чалга".
При всички случаи е музика, която бива възпроизвеждана в тоалетната докато си по голяма нужда.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 13 Май 2020 00:09


Gipo написа:
А, тая ли гняс изпълнява антилопа? Е що казвате, че не била чалгарка :shock: Абсолютна чалга си е това :shock: Аз точно това имах предвид под "не го наричат чалга, а хип-хип, за да го пускат по другите радиа, нищо, че звучи точно като чалга".
При всички случаи е музика, която бива възпроизвеждана в тоалетната докато си по голяма нужда.

Това е щото се напълни с интелектуалчета дето "не слушат чалга". Понеже вече не е престижно. За това си трябва нещо дето хем не чалга, хем си е баш същото. Аз лично предпочитам чалгата. Но това са типичните български комплекси. Сърбите не се срамуват от тяхната чалга. Нито го правят гърците, нито турците и т.н. Ние тука гледаме да си съсипем малкото хубаво дето го имаме.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com