Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 28 Юли 2017 08:48


Впрочем, в цяла Северозападна България в момента няма нито една денонощна аптека.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 28 Юли 2017 13:02


Gipo написа:
Единственото денонощно нещо, което съм виждал в малък град/село е някакво кафене, в което пиянките спят по масите след 22:00 часа. Аптека и хранителен магазин - никога.


А, да, моя грешка, някъде има кръчми, както и Еврофутбол, някои от които работят до към 12.

Аз му обяснявам, че на повечето мяста няма денонощна бензиностанция, дето е кажи речи нещо като стандарт, той вика явленията денонощен магазин и аптека в БГ са повсеместни, дори и в селата ги има :D наистина си много простичък

а Елин Пелин и Костинброд са много кофти пример, това са типични малки градове, в които да живееш, докато работиш в големия град. нормално е да има някои неща от големия град.
говоря например за Дулово, който няма нищо, пък е близо до Силистра. да не говорим, че сигурно и в Силистра няма денонощна аптека, пък е що-годе голям град. Във велико Търново май положението е същото.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 28 Юли 2017 14:40


То на Витошка вече май няма денонощна аптека, нищо че откриха две нови последните месеци. В Хасково си имаме почти от всичко, но както се спомена вече, няма какво да се прави много-много ако си там повече от 10 дена, нищо че има почти всичко.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 28 Юли 2017 22:30


Може би вместо "големия град", трябваше да кажа направо София, щото точно това е нещого което ми бърка в нервите. Бил съм в Русе, Бургас и Варна - там е направо рай в сравнение със столицата, а не мисля че минават към графата малки градове.

И под хубав град имам предвид място където мога да се разхождам на спокойствие и с кеф, а не място където мога всяка вечер да се напивам в различна кръчма.

Нямах предвид най-малките - тези които приличат на села, макар че и сред тях има доста приятни. Бих живял в такова селище, но там просто няма какво интересно нещо да се работи (да, в този смисъл няма нищо за правене). И причините за това не са защото градът е малък, ами защото целия бизнес, поради неизвестни за мен причини (lвероятно политически ?), се е изнесъл натам и съответно хората които не искат да са бармани, пазачи и продавачи напускат родните си места.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 29 Юли 2017 10:34


Цитат:
новобогаташите на демокрацията подлъгаха (и продължават да подлъгват) жените далеч от там с дрънкулки, скъпи коли и обещания за успех в "бляскавия голям град". :arrow: Мъжете в малките градове не могат да продължат живота и поминъка си :arrow: Малкият град умира.

Това са глупости :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 29 Юли 2017 15:19


нелегален написа:
Gipo написа:
- ползват обилно панировката;


в сми?

Ами много често панировката е дебела един пръст, вместо да е колкото да покрие продукта. Прекалено е, яко мазньоч. Да не говорим, че панират неща като крилца :lol: .Също така ми се е случвало да си поръчвам шницел по виенски, а да ми донесат паниран шницел. Не навсякъде, разбира се.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 29 Юли 2017 17:18


Хммм... не е ли проблемът в това, че при пърженето просто изливат бутилката с олио :?:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ташаците ми лепнат, бебешката пудра верно ли помага?
Публикувано на: 30 Юли 2017 00:36


Не само това. Когато има прекалено дебела панировка, олиото, с което се пържи има къде да попие. Така вместо да е като спомагателно средство да не изгори продукта, то се превръща в основна съставка :D :x

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com