Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 15:25


forgive написа:
The Wolf написа:
Напротив. Ако си направиш труда да се опиташ да вникнеш в постовете му ще забележиш фрапиращите противоречия на мисловния му процес: В един пост твърди, че съм като отворена книга за него и не мога да го изненадам с нищо, а в следващия вече съм го сюрпризирал с поредния "непредвидим" ход :lol:

Отвори речника на ирония и прочети за какво се употребява преди да се опитваш да пишеш. Може да ме хванеш натясно единствено в неконтролируемите ти фантазии. Вече други потребители отбелязаха, че използваш думи, на които очевидно не знаеш значението, в опит да впечтлиш околните подобно на първолак през първия си учебен ден. Мисля, че пределно ясно се вижда отстрани кой влага излишна емоционалност в постовете си.

Аз много ясно обясних защо те смятам за шизофреник, пък и не съм единствен. Доста хора(цял форум от който те баннаха няколко пъти :) ) са на това мнение.

Отново играеш възможно най-слабата карта и се опитваш да извъртиш ситуацията в твоя полза, въпреки че се вижда достатъчно добре кой кого иронизира без да влага каквито и да е чувства. Сега пък твърдиш, че влагам излишна емоционалност спрямо майка ти и теб, а аз просто се гъбаркам с вас. Ако на това викаш емоционалност имам лоши новини за теб и преценката ти относно заобикалящия те свят :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Окт 2017 00:26
Мнения: 25
Местоположение: Washington, D.C. 20505
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 16:01


От екипа на ЦРУ, Ви поздравяваме по случай настъпването на Коледните и Новогодишни празници :rockon:
Image

___________________________________
We are the Nation's first line of defense. We accomplish what others cannot accomplish and go where others cannot go.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 17:51


Баси, а аз си мислех, че някой ги е баннал тия смърдели от форума :?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 07:36


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 12:53


Браво, глупаче :) Отново беше въпрос на време да те откажа от демонстрирането на симулирана интелигентност и чувство за превъзходство и да те върна към долнопробната ти същност. Продължавай да не влагаш емоции и да не се нервираш, властелине на иронията :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 14:04


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 15:26


forgive написа:
Ама честно ти си невероятно мекотело. След като ти се направи забележка за коментарчетата с майките, ти си продължи в същия дух, а после се правиш на ощипана мадама. Тръгнал си да се изкарваш едва ли не кукловод тук, а всъщност си напълно безформен като желе. По случай настъпването на новата година ти пожелавам да получиш за подарък характер.

Не съм прибягвал до елементарни псувни относно майка ти като твоя милост, защото имам достатъчно самоуважение и не падам на твоето кръчмарско ниво. Само че ти от друга страна си опериран от чувство за мярка и смело продължаваш да газиш в лайната излагайки се все повече с всеки следващ пост за моя радост.

Тъй като почнахме с пожеланията за новата година( :D ) аз ти пожелавам да не бъдеш толкова анално податлив или поне като те засърби клитора и се чудиш кой да те ощастливи да не идваш при мен както ме потърси сега започвайки след мой пост да се правиш на интересен :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 15:42


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 15:49


Не съм псувал майка ти, а теб си те псувам основателно, понеже сам се предложи. Не знам всъщност кога и как съм бръкнал толкова дълбоко в изнежената ти душица, та с такъв плам да искаш да ми го върнеш. Само знам, че искаш последната дума да е твоя, мислейки че така безсмислената излагация на която се подложи ще има минимален смисъл по твоите стандарти, но и това няма да ти позволя :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 15:55


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 16:00


forgive написа:
Значи да псуваш като каруцар за теб не е падане на кръчмарско ниво. Както вече казах ти си олицитворение на абсолютната неадекватност.

От жлъч бъркаш буквите, мисълта ти не тече гладко. Не е нужно да ти напомням кой започна с псувните и се опита пръв да се заяде с мен. Още едно важно уточнение - теб те смятам за подчовек и с радост ти казвам истината в очите.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 16:10


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 16:14


forgive написа:
Твърде високи критерии имаш към правописа ми за това, за което твърдиш, че ме смяташ. Поредното недоразумение, което успя да сътвориш. За разлика от теб, аз не съм твърдял, че не падам на кръчмарско ниво, а да не говорим да се разпсувам буквално в следващия ред. Прощавай, но ми звучиш все по-объркано.

Смятам те за трол шизофреник. Това далеч не означава, че си и олигофрен. Още едно важно уточнение, което в бързината си пропуснал - аз казах, че не съм паднал на твоето кръчмарско ниво, тоест - не съм почнал да псувам трети лица, ограничавам се до това да псувам теб :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 16:18


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 20:16


Момчета, не се ли познаваме от твърде отдавна за да влизаме в такива нелицеприятни пререкания?

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 30 Дек 2017 22:38


:cry: :cry: :cry: Волтажа сложи край на спора и погреба все живо...
Бива ли такова нещо сега? Самия факт, че все още пиша в почти умрелия форум трябва да те навежда на мисълта, че имам сантименти към него.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 31 Дек 2017 12:00


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 31 Дек 2017 15:53


нелегален написа:
Сори, не премислих добре това, кеото написах. Имах предвид на живо. :)

Интересното е, че на два пъти за малко да се срещна на живо с по известните форумци. Единия път беше мисля по миналата година, когато се събирахте в Борисовата да се замеряте със снежни топки. Тогава в последния момент ми изникна ангажимент и не можах да дойда. След седмица бяхте планирали пак да се събирате, но снегът се стопи и срещата се отмени.

Втория път беше за концерта на Слеър, на който и двамата с Мейстера сме присъствали, но... в различни компании. И там стана разминаване :)

Впрочем с кримсънчето/мазда/форгив/ланто и бог знае още как се е писал този шизофреник не виждам причина да продължавам да се занимавам, тъй като той не успява да осъзнае и 0.5% от това, което му се говори, а изглежда и сам се лута, заседнал нейде между характерите на неуспешните си виртуални превъплъщения.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 31 Дек 2017 16:11


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 31 Дек 2017 17:47


forgive написа:
Гледам, че си пазиш записки с всичките ми никове. Я дай някой от твоите, че не те знам кой си, явно не си ми направил никакво впечатление.


Нямаше нужда да си едитваш поста. :lol: :lol: :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com