Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 13 Дек 2017 20:20


С Андрей рядко сме били на едно мнение що се отнася до политика/икономика, но винаги съм го смятал за доста интересен събеседник, що се отнася до дискусии по тези теми. Това да бъде блокиран от когото и да е било ми е странно и неясно, тъй като не виждам защо трябва да се налага цензура на инако мислещия спрямо теб. Но все пак това си е работа на Гипо и "хленченето" от страна на Андрей да бъде разблокиран ми се струва жалко.

нелегален написа:
хм... Добре, попрочетох какво си цитирал, видях че си се подкрепил с данни, които повечето най-вероятно дори са били лично представени от самия Менсън. Тоест няма място за спор относно достоверността им.
Нека е така, нека е чудовище, нека наистина е извършил много злини.

Но относно сравняването на неговите злини с тези на Полански, давам ти малко храна за размисъл, всъщност на всички които се включиха в дискусията:
Чарли Менсън още от най-ранна детска възраст е бил буквално натикан в този живот, който е водил. Това е било единственото, което е познавал и никога не е имал избор за друго.
Докато Полански? Той е имал пари и слава, и полагащите се от тях комфорт, влияние и възможност за самостоятелен избор. И какво е направил с него? Ами, злоупотребил е с тази свобода възможно най-много.
А той е имал изборът да постъпи другояче...

Просто храна за размисъл.

Парите и славата ли са най-важните критерии за тези фактори? Парите и славата не могат да ти върнат убитата бременна жена. А избор винаги има...

Не оправдавам никой от двамата, просто малко храна за размисъл и от мен.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 16 Дек 2017 14:12


https://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Givens

Спомина се и човекът нарисувал Бъгс Бъни в окончателния му вид.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 18 Дек 2017 21:02


Liberty написа:
Разбира се че искам да ме отблокира! В тоя форум сме 5 човека, да те блокира един прави 20%. В този ред на мисли, ако повече хора подемат кампанията и използват хаштага #UnblockLiberty Гипо може да си промени решението.

Да си призная и аз те бях блокирал по едно време( :oops: ), някъде около бг. изборите за президент, когато ревеше във всяка тема, че баце Морко не бил гласувал за Цецка Цачева на изборите, въпреки че той ти обясни, че не е така няколко пъти. Като спря спама, след 5-6 месеца те разблокирах, така че спокойно :D

Не мога да се включа в твоята кампания с молба към гипката, защото е демокрация и всеки може да си прави каквото иска, но ще споделя един интересен форумен момент, който бях пропуснал именно защото бях блокирал един съфорумец - кабумчето. Заради това не разбрах откъде тръгна манията да се използва думата врат вместо брат и понеже Моридина я използваше най-често(или поне на негови постове съм попадал) си помислих, че му се е прецакал бутона с буквата б на клавиатурата :oops: Чак после ме светнаха как стоят нещата всъщност :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 18 Дек 2017 23:52


Хахахахахаха :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 22:51


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:03


^ Не съм изследвал в детайли постовете му, често съдържащи само по едно изречение, а и съществува вариантът да си е сменил клавиатурата, но все пак... благодаря ти за напомнянето, че си все още сред живите и симулираш мозъчна дейност, развивайки теории за моя милост :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:09


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:13


Трябва ли да ти се обясняват елементарни неща като на идиот? Това винаги ме е разсмивало и във форплей. Тук постове се пишат на няколко дни/седмици веднъж, не е нужно да си особено интелигентен за да забележиш. Като цяло правиш впечатление на доста елементарен човек с високо мнение за себе си, което рязко контрастира с реалността. Няма да е лошо да вземеш мерки по въпроса :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:20


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:26


Абе ти сериозен ли си бе :lol: Ей сега ще тръгна да му изследвам под микроскоп постовете само заради някакъв имагинерен спор, който водя с човек достатъчно тъп да предложи подобно нещо дори на ебавка. Намери с какво да си осмисляш живота. Вярвам, че ще намериш нещо по добро от това :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:31


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Дек 2017 23:32


forgive написа:
Пореден непредвивим за мен ход, в който избираш арогантността пред поражението, но няма проблем, щом мислиш, че така ще се оттеглиш с достойнство.

На ЛСД ли си, момче?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 28 Дек 2017 14:50


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 28 Дек 2017 15:37


forgive написа:
Аз би трябвало да ти задам този въпрос, след като вече стана ясно от предния ти пост, че ти си човекът водещ "имагинерен" спор.

По точно аз съм човекът, който те накара да отидеш да се консултираш с майка си как трябва да ми отговориш без да се изложиш и добре че са празници, та женицата ти е обърнала внимание. Можеш да ми благодариш, че съм сплотил семейството ти :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 28 Дек 2017 23:03


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 00:16


forgive написа:
Защо го ебаваш сега, че било добро, след като щом няма какво да отговори и прибягва до майтапчетата с майките. Ако си сериозен, явно нивото тук е отчайващо.

Нещо си се объркал, приятелче. Няма смисъл с дебил като теб да се говори сериозно на никаква тема. Да ти се подигравам е единственият правилен подход срещу такъв вид тролове като теб. В противен случай се хващаш за всяка подхвърлена дума и почваш да бръщолевиш тъпни до откат. Не искам да съм пророк, но с всеки следващ пост се излагаш все повече и накрая така ще те досрамее от твоя милост, че сам ще си изтриеш коментарите както винаги :lol:

Волтаж, съжалявам за темата, но спама почна още с на Андрей молбите, а после тоя шизофреник се пръкна от някое клето място и започна да прави сериозен разбор на мой майтапчийски коментар и да настоява за сериозност, уви - без да знае какво означава въпросната дума и изпълнението и да не е по силите му :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 02:31


Напротив. Ако си направиш труда да се опиташ да вникнеш в постовете му ще забележиш фрапиращите противоречия на мисловния му процес: В един пост твърди, че съм като отворена книга за него и не мога да го изненадам с нищо, а в следващия вече съм го сюрпризирал с поредния "непредвидим" ход :lol:

Държи да съм сериозен спрямо него, обаче когато бъде хванат на тясно превключва на режим "ебавка" и разсъдливостта му прекъсва. Отделно за него имат значение неща, които за никой нормален човек не биха представлявали интерес, като дори е готов да спори за тях, показвайки емоционалност присъща за човек с когнитивното развитие на детенце в предучилищна възраст.

Надявам се знаеш, че за да има човек шизофрения, не е нужно да вижда дракони, както американските филми се опитват да ни убедят.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 09:49


Top tier shit posting, вдъхновен от това дали ми е развалена клавиатурата или не, вратленца - екстра сте, даже няма нужда от посмаляване :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 11:05


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 29 Дек 2017 13:17


Пичове, съвсем изтървахте работата :roll:

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com