Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 11 Ное 2016 14:13


Ако се абстрахирате от личните си убеждения, какво мислите за статията?

http://ekipbg.com/debatyt-radev-tzacheva/

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 11 Ное 2016 14:14


Мисля, че не се отваря линка :lol:
Едит: сега е ок. Статията отговаря на случилото се, да.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 11 Ное 2016 19:10


Отказах се да чета когато стана въпрос за бащи и майки.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 11 Ное 2016 23:53


След като вече изказах мнението си, че е абсурдно човек с десни, про-европейски, про-западни и т.н. разбирания да гласува за кандидат на БСП, ако ще Исус Христос да издигнат, реших все пак да изгледам последния дебат между Цачева и Радев. Така да се каже, да придобия малко лични впечатления от двамата кандидати.

Дебатът по канал 1: https://youtu.be/poIQGhAVE8U

Първо да отбележа, че никак не ми беше лесно, особено след като следях Американската кампания в течение на 18 месеца. До тук съм изгледал първите 30 мин. останалото утре.

По-голямата част от дебата бяха празни приказки, от които обаче се открои про-европейската и про-НАТО-вска позиция на Цачева, която изглежда, държи се и говори по-добре от генерала. Приказките на Радев е все едно слушам някой пенсионер от БКП на пейката пред блока. Разбира се той не зае открито про-руска позиция (до момента), но сред празните приказки се открои позицията за "пропуснатите възможности" във връзка с проектите от "големия шлем" на Първанов - Южен поток, Белене и т.н. Тези канцерогенни проекти, са анатема за всеки човек с про-европейски, про-демократични и про-НАТО-вски настроения, така че за мен това беше напълно достатъчно. Р.Р. е Първанов 2. Ще ми се да разбера обаче, какво кара "Умерени демократи", като Морко и Гипо да продължават да подкрепя червения генерал?

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 01:51


Това, че е по-добър кандидат за президент от цц :) казахме го доста пъти.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 02:03


Андрей, разбирам позицията ти и съм на твоето мнение, макар и по различни причини. Само не сравнявай последния сносен президент, който имахме с неадекватния Радев, защото разликите са от небето до земята!

Първанов водеше далеч по интелигентни дебати с противниците си(ако не вярваш изгледай някой предизборен дебат), освен това не се дупеше нито на руснаците, нито на американците. Гледаше да лавира и успя, въпреки многото партии, които се изредиха да ни управляват по негово време. Бори се до последно и заряза БСП едва когато се убеди, че няма спасение и бъдеще за партията, изцяло държана от олигархичния кръг около нея. Не беше безгрешен Първанов, но Радев е като първолак в политиката, сравнен до него.

В крайна сметка и двамата кандидати за президент са две стъпки дори зад Плевнелиев, което е достатъчно показателно :(


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 03:41


Първанов съм го слушал на живо как разправя простотии от рода на "най-естествения и логичен път който може да поеме България е сътрудничеството с Русия" И е типичния дърт комунист, направо мирише на ДС :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 09:16


vanmx написа:
Първанов съм го слушал на живо как разправя простотии от рода на "най-естествения и логичен път който може да поеме България е сътрудничеството с Русия" И е типичния дърт комунист, направо мирише на ДС :D

Радев е същата работа, макар че се старае да го прикрива малко.

Gipo написа:
Това, че е по-добър кандидат за президент от цц :) казахме го доста пъти.

Поне от дебата който гледах, не виждам как.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 10:39


Нали? Няма дядо разстрелян от "комунистите", значи не става за обединител на нацията! :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 13:25


Не съм гледал дебата и не разбрах в крайна сметка това за дядо ѝ истина ли е? Ако лъже, то е доста долно от нейна страна. Ако е истина, не съм сигурен до колко е уместно да го използва като някакъв аргумент в дебат срещу Радев, но пък е и доста долно всичкото това ебаване с нея в социалните мрежи.

А Гипо много ми е интересен как преди време, доста разпалено обясняваше за проекта АЕЦ Белене, как няма смисъл да се изгражда, вместо да се обновят реакторите на АЕЦ Козлодуй и, че цялото това нещо се прави от БСП в ползва руския интерес (нещо за което абсолютно му вярвам разбира се). А сега ще гласува за човек, който казва, че проекта е бил "пропусната полза". Това разбира се не е кой знае какъв аргумент, че трябва да се гласува за Цецка, вместо за Радев. Просто е един пример, който показва, че колкото и печено да ви е генералчето, ако ще и 15 езика да владее и 15 висши да има, като е подкрепян от БСП, ще го играе техен послушко и ще е с про-руска ориентация. После ми обяснявайте как партиите нямат никакво значение, гласувате за личността Радев и заради неговите личностни качества, как нямало голямо значение, че бил подкрепян от БСП, не бил никакъв комунист и т.н. Айде моля ви се.


Профил Skype

Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 16:57


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 17:01


Няма абсолютно никакво значение какво казва президента/кандидат президента по тия въпроси. Питат го, отговорил е, но той не може да направи нищо по въпроса, защото сме парламентарна република. Затова и той не ми е фаворит по принцип, а само измежду 2та финалиста.
Генерала не е издигнат от бсп, а впоследствие е подкрепен от тях.
Аз продължавам да мисля, че герб нарочно искат да изгубят изборите. Искат предсрочни избори, защото вероятно сега имат по-голям шанс да ги спечелят и после да имат още 4 години. Възможно е също да са осрали нещо жестоко и да искат да предадат топката временно. Със сигурност в издигането на цц има нещо супер гнило и странно. И като добавиш към него неадекватните закани за оставка на бб... просто няма как нещата да са толкова прости, колкото се виждат отгоре.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 17:07


vanmx написа:
Първанов съм го слушал на живо как разправя простотии от рода на "най-естествения и логичен път който може да поеме България е сътрудничеството с Русия" И е типичния дърт комунист, направо мирише на ДС :D

Да не би да си присъствал на предизборните му изяви, та помниш толкова добре, другарю? Чувал съм и аз да призовава за диалог с Русия и дипломатични отношения, но това е абсолютно нормално отношение за държавен глава. Ти какво очакваш? Да им обяви война ли, когато са ни хванали за топките :lol: Не съм сигурен какви комунисти бълнуваш, в България отдавна се е изчерпал партийния модел и в момента само има десни и леви крадци, като последните не са били от доста време на власт и са по настървени за кражби.

Аз разбрах, че доста хора във форума ще гласуват за другаря Радев, но имам въпрос към тях: Мислите ли, че офицер преди 1989г. може да бъде човек, който не е членувал в БКП?
Въпроса е по скоро риторичен и се надявам да знаете отговора му, но и да не забравяте, че генерала не признава подобно нещо - следователно ВЕЧЕ е започнал да ви лъже, ей така - предизборно!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 18:16


Не било важно :D Ако нещо е важно от това което си казаха тези на дебата, то беше именно подкрепата на Радев за руските енергийни проекти у нас. Това ясно показва от коя страна на барикадата се намира (ако някой до сега се е съмнявал от коя страна на барикадата може да се намира издигнат от БСП кандидат). Както казах, с такива "десни" като Гипо нямаме нужда от леви :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 18:29


Liberty написа:
Както казах

Никакво значение няма какво казваш, напълно неадекватен си по политическите въпроси :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 19:10


Gipo написа:
Генерала не е издигнат от бсп, а впоследствие е подкрепен от тях.

Генерала го намериха и го издигнаха БСП, чрез инициативния комитет, който учредиха БСП, но включва симаптизанти и други хора.

Gipo написа:
Аз продължавам да мисля, че герб нарочно искат да изгубят изборите. Искат предсрочни избори, защото вероятно сега имат по-голям шанс да ги спечелят и после да имат още 4 години. Възможно е също да са осрали нещо жестоко и да искат да предадат топката временно. Със сигурност в издигането на цц има нещо супер гнило и странно. И като добавиш към него неадекватните закани за оставка на бб... просто няма как нещата да са толкова прости, колкото се виждат отгоре.


И аз доста мисля по този въпрос. Опитват се сякаш нарочно да загубят изборите и да подадат оставка. И този след тях ще обере пешкира. Не мисля, че една оставка ще повлияе положително на парламентарния им резултат, освен ако не тиктака някоя бомба, която трябва да гръмне в нечии други ръце и ББ да се върне на бял кон с някоя изтъркана реплика от сорта на "Те комунистите като дойдат на власт и все така става". Както направи със спрените фондове по времето на Орешарски, които ги спряха задари грешки от 2010/2011 г. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 20:09


Gipo написа:
Liberty написа:
Както казах

Никакво значение няма какво казваш, напълно неадекватен си по политическите въпроси :lol:

Каза "умереният демократ" който гласува за БСП :lol:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 12 Ное 2016 22:46


Общо взето казусът Радев – Цачева обяснен доста подробно, като за десни избиратели. Същото е и моето мнение, просто ме мързеше да се задълбочавам:

https://idvassilev.wordpress.com/2016/1 ... %81%D1%82/

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 20:01


Изненада :?:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 20:02


Току-що се върнах от избирателната секция. Пред входа ми се бяха събрали доста квартални пияници. Гледаха си телефоните и пиеха. Говореха за някакви гозби и как ако Радев загуби ще имигрират в Македония. Дай Боже, си рекох, ама уви явно не се получи!

Да ни е честит новия президент Уйова глава! Интересно ми е какво мисли Андрей за бъдещето на България и какво ще става според него оттук насетне.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com