Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 20 Юли 2017 21:14


Да бе, и аз сега го прочетох тва и ми стана супер гадно... :?
RIP, Честър, промени живота на много хора

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 20 Юли 2017 21:55


Отново млад човек :(

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 21 Юли 2017 00:15


RIP

...

:(

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 23 Юли 2017 16:56


Това за Честър, не знам как да го коментирам. Някаква мода ли стана това с обесването, не знам. Просто не мога да си обясня защо хора с добра кариера, семейства и деца се самоубиват. Може би защото музикантите по принцип са емоционални личности, което в комбинация с това, че имат стресов живот, много пари и в някои случаи употребяват наркотици ги кара да превъртат.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 23 Юли 2017 19:13





Депресия. Корените ѝ са още в детството.

Има какво да се каже по тая тема, но форумът май не е много мястото за това.

Просто депресията е нещо, което е много трудно за разбиране от човек, който не е бил в депресия, не е познавал някого в депресия или не се е интересувал до степен да разбере, че депресията не е просто засилена форма на тъга.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 27 Юли 2017 15:51


По малко от всичко може би.
Донякъде славата е нещо, което доказано скапва иначе свестни хора,донякъде депресията. Учил съм психиатрия и, като се замисля, съвсем нормално изглеждащи хора около мен са с колкото си искаш белези на депресия. Тоест, всеки си знае вътрешно какво му е. Пари и слава нямат значение в тези случаи.

Тъжно за Честър наистина, сигурен съм, че всеки от нас през метълския си период, се е свързвал по някакъв начин с песните на Линкин Парк.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 27 Юли 2017 17:14


Никога. Даже с първата приятелка се бяхме скарали, защото не исках да слушам една тяхна песен :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 27 Юли 2017 22:21


Метълския ми период се зароди някъде през пубертета и още не е минал, но конкретно Linkin Park винаги са ми били мега дразнещата и педалска групичка :D

Въпреки това ми стана гадно като прочетох новината. Най-вече защото това което казва горе Морко е абсолютната истина:

Маце Борко написа:
Депресия. Корените ѝ са още в детството.

Има какво да се каже по тая тема, но форумът май не е много мястото за това.

Просто депресията е нещо, което е много трудно за разбиране от човек, който не е бил в депресия, не е познавал някого в депресия или не се е интересувал до степен да разбере, че депресията не е просто засилена форма на тъга.


И аз имам какво да кажа по тая тема, ама не искам за сговнясвам настроението на малкото потребители тука.

Бих добавил само че депресията освен че не е просто силна тъга, не зависи от това колко добре си се устроил или каквито и да са външни фактори. Може да се случи абсолютно на всеки, мотивиращи приказки и т.н не помагат. Това е психическо разстройство, което е и трябва да бъде третирано като заболяване - със специалисти и/или медикаменти. Повечето случаи се лекува лесно, но за съжаление често пъти симптомите се възприемат като някакви глезотийки/лигавни/превземане и страдащия не получава нужната подкрепа и грижи, ами напротив - игнор или негативно отношение, в следствие на което нещата се влошават повече и свършват фатално.

Мозъкът е най-важния орган е наистина важно да се грижим за него. И това схващане че човек щом е физически добре, значи че е здрав, трябва да бъде изтръгнато от съзнанието на хората.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 20 Авг 2017 18:09


нелегален написа:
Der Meister написа:
Това за Честър, не знам как да го коментирам. Някаква мода ли стана това с обесването, не знам. Просто не мога да си обясня защо хора с добра кариера, семейства и деца се самоубиват. Може би защото музикантите по принцип са емоционални личности, което в комбинация с това, че имат стресов живот, много пари и в някои случаи употребяват наркотици ги кара да превъртат.


Ще цитирам себе си от друга тема:

нелегален написа:
O_o

Майстере, понякога се изцепваш с някакви подобни изказвания, дето тъй като знам че си доста образован, с богата обща култура и широко скроен, просто МЕ ПРИНУЖДАВАШ да приема че тролиш. :?


+1 за Морко.

Сега пък защо? Грам не съм запознат с животите нито на Корнел, нито на Бенингтън, това което написах бяха просто някакви предположения. Вероятно, може и депресия да е причината.

Цитат:
щом е физически добре, значи че е здрав, трябва да бъде изтръгнато от съзнанието на хората.

+1000. Физическото и психическото здраве са еднакво важни. За съжаление в България обаче, като че ли, властва именно такова схващане, нямам идея как е по света. На мен лично, когато съм имал емоционални проблеми, често са ми казвали "добре, че нямаш реални проблеми".


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 19 Сеп 2017 08:06


Реагираш като примадона за смъртта на 90+годишен човек, а най-редовно коментираш с надменност като си отиде някой твърде млад. И то защото 90+ годишният човек е бил част от СССР, а не за друго (не оспорвам заслугата му към човечеството).
Ти наистина си сбъркан и ако за няколкото години, в които те знаем във форума се влоши толкова много, не ми се мисли какъв ще си на 40+. Имаш късмет, че живееш в Бг, защото в някоя друга държава досега щяха да са те докладвали и сега да те лекуват.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 28 Сеп 2017 08:04


нелегален написа:
Междувременно всички учители гадняри, които ни тероризираха, някак си са все още живи... Какъв е изводът?

Че здравето си е нещо съвсем отделно от характера на човек. Но за любителите на филмарските истории, сигурно е нещо друго :lol:

Иначе, RIP Хю Хефнър.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Дек 2007 17:46
Мнения: 680
В момента играе: Със самолетчета :)
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 03 Окт 2017 22:52


Батенце, кефиш ма!!!

Хубаво е да има един форумен гробар :lol: :rockon: :rockon: :rockon:

___________________________________
I'm far too busy... being delicious.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

а.к.а. Багериста


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 19 Окт 2017 21:59


Рони беше много велика, стана ми много тъжно като разбрах. Препоръчвам да ѝ изслушате музиката, която е оставила, който не е запознат с нея. С личността ѝ не съм особено запознат, като изключим това, че абсолютно всеки, който я е познавал твърди, че е била супер готина и добър човек.

За Робърт Майлс със сигурност се писа вече в темата, нямаше как да се пропусне, все пак е доста известен.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 20 Окт 2017 01:10


Хехехе в България си имаме всичко. Както и друг път съм споменавал, винаги съм се кефел, че имаме страшно яка музика. Сигурно поне едно 30% от музиката, която слушам е БГ.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 22 Окт 2017 13:13


Ако някой има желание да се запознае с музиката на Рони, прекрасен вариант да го направи е чрез новото издание на предаването Brazz Jamboree по радио Тангра Мега Рок, което е посветено на нейната музика - http://www.radiotangra.com/news/read/30468.html


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 345
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 23 Окт 2017 14:59


https://www.vesti.bg/sviat/pochina-dzho ... dc-6075264

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 05 Ное 2017 13:57


На 2-ри ноемрви ни напусна Боро "Бродник" Николов, водеща фигура в групите Melekh и Upyr, както и режисьор на Бунтарт, предаването за младежка култура на БНТ и радио Тангра Мега Рок.

Аз лично не съм много запознат с музиката му, но много ми харесва метълизирания кавър на класиката на Нова Генерация - Прилепът, на Melekh, който може да чуете тук - https://melekh.bandcamp.com/track/--22

Предаването Бунтарт не съм сигурен дали още съществува, но преди години съм го мяркал по екрана и беше доста добро. (Офтопик: учудващо, но заралика от БТВ и Нова, по БНТ има доста младежки, свежарски предавания и до някаква степен се запази като сравнително читава телевизия за разлика от другите две водещи такива).

Нека почива в мир! :(


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 05 Ное 2017 16:15


От рак е починал.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 12 Ное 2017 00:35


Какви са тези разкрития?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: RIP MOTHERFUCKER
Публикувано на: 12 Ное 2017 01:06


Аз никога не съм харесвал и не съм се интересувал от почти каквито и да било знаменитости освен 2-3 актьора и 4-5 личности от международния бизнес, така че грам не ми дреми за тия медийни циркове.

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com