Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:09


Несериозно е, защото дори да ги свалим, ако си мислиш, че на хората им се занимава всеки ден да ходят на протести и да блокират Цариградско, да се разправят с контра-протестиращи педераси и т.н., както беше лятото на 2013 жестоко се лъжеш. Мен лично не ми се. Изказването ти е такова, сякаш ей така става свалянето на властта - "няма страшно, ще свалим отново". Даже след тази победа на РР изобщо не вярвам, че успеем да ги свалим.

Други имаше на първия тур. Така и не каза, за кой си гласувал, но много хора правят изключителната глупост да не гласуват за този, който ги кефи, а за този който има шанс (както предполагам и ти си гласувал за Радев). Така изпадаме в един порочен кръг, който върви към двупартийна система, която виждаме как хубаво се проявява в САЩ. Имам чувството, че и чучела да сложат ГЕРБ и БСП пак ще са водещи (всъщност те ГЕРБ буквално сложиха чучело :D ). Винаги имаш и друг избор!

И къде съм казал, че БСП са социалистическа партия, а ГЕРБ не е :shock: Та БСП въведоха плоския данък. БСП са си чиста проба популистка и крадлива партия с мафиоти, също както и ГЕРБ разбира се, просто смятам, че ГЕРБ са по-малкото зло. И понеже, общо взето, президентската позиция няма голямо значение в БГ, мисля, че е по-важно това коя партия ще се наложи като първа, отколкото това кой ще е президент. Сега много се чудя в неделя дали изобщо да ходя да си цапам ръцете, гласувайки за Цецка или да им тегля една и на двамата.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:14


Gipo написа:
Как точно се пускат на власт бсп чрез рр? Каква власт има президента? Или ти визираш това, че тиквата ще си отиде сърдит, ако цц не спечели? Ама то това си е негова идея, реално никой не го е карал. Не знам какво изобщо се занимавам да пиша на хора, които като говорят за комунисти, изключват герб...


Aко имаш познания и наблюдения върху българския политически живот, щеше да знаеш, че партията която печели президентските избори обикновено печели след това и парламентарните. Създава се това което в политическите анализи се нарича "моментум". Пет пари не давам за личностите на Радев и Цачева, грижа ме е да държа БСП възможно най-далеч от властта и за това не разбирам позицията ти, имайки предвид заявените от самия теб възгледи.

По въпроса за ГЕРБ, до сега нито веднъж не съм гласувал за ГЕРБ. В Неделя ще ми е за първи път. Не ги харесвам, но ако кажеш, че предпочиташ БСП да са на власт, кажи го направо и спри да се наричаш "десен", "демократ" и "прозападен" и т.н. защото определено не си.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:17


Liberty написа:
В Неделя ще ми е за първи път. Не ги харесвам, но ако кажеш, че предпочиташ БСП да са на власт, кажи го направо и спри да се наричаш "десен", "демократ" и "прозападен" и т.н. защото определено не си.

Ахахахахахха


АХАХАХХААХА


АХАХАХАХАХХАХАХАХХАХА

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:19


Боре, Андрей, не знам какво пушите, но искам и аз!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:20


Силно озадачен съм от нивото на невежество, честно. За да дойдат бсп на власт, трябва първо герб да си тръгнат доброволно. Кое не е ясно?
Ако герб не си отидат, но рр е президент - бсп няма да имат никаква власт. Причината хората да не гласуват за цц не е толкова герб, а е цц(поне за мен). Щом най-силната партия си е позволила да издигне най-слабия кандидат, значи трябва да си понесат последствията.
А относно моя избор на гласуването - не беше нито цц, нито рр.
Бсп не са способни да спечелят партийни избори, според мен. Те са гнилоч, от която е останала само смрадта, но скоро и това ше приключи. Надявам се след това да си отиде и бсп2(герб).
Десен, демократ, прозападен... и накрая отиваш да гласуваш за герб :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:46


Gipo написа:
Силно озадачен съм от нивото на невежество, честно. За да дойдат бсп на власт, трябва първо герб да си тръгнат доброволно. Кое не е ясно?
Ако герб не си отидат, но рр е президент - бсп няма да имат никаква власт. Причината хората да не гласуват за цц не е толкова герб, а е цц(поне за мен). Щом най-силната партия си е позволила да издигне най-слабия кандидат, значи трябва да си понесат последствията.
А относно моя избор на гласуването - не беше нито цц, нито рр.
Бсп не са способни да спечелят партийни избори, според мен. Те са гнилоч, от която е останала само смрадта, но скоро и това ше приключи. Надявам се след това да си отиде и бсп2(герб).

Не съм съгласен. За добро или за лошо, тука се гласува партийно и никой не ги гледа тези "личностни качества", за които говорите. Както казах вече, и чучела да бяха сложили тези две партии, пак щяха да са водещи. Причината РР да бие ЦЦ, според мен, е че ГЕРБ лека полека губи позиции, докато БСП си имат твърд електорат. За съжаление обаче, се оказва, че освен твърдия електорат, доста млади хора от София също гласуват за кандидат, подкрепян от БСП, което просто недоумявам защо се случва :shock: Плашещото в случая, за което явно не си даваш сметка е, че БСП ако нямат алтернатива (която досега беше в лицето на ГЕРБ), имат сериозни шансове за властта.

Иначе този Радев, колкото и да е печен, не мога да приема, че е от БСП. Това си и е принципен въпрос. Който мисли, че това няма значение, да си гласува за него. За мен има.

И за кой си гласувал в крайна сметка?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 16:58


Гипо караш ме да обяснявам елементарни неща. Дори ГЕРБ да не си отидат сега, рано или късно ще има избори. Факта, че БСП са спечелили преди това президентския пост (ако се осланяме на историята) почти сигурно ще ги изстреля на първо място или поне на достатъчно добро място, много по-добро отколкото ако бяха загубили тези избори. Това което се случва в момента е че благодарение на хора като теб БСП се реабилитира и се връща като сериозен играч, потенциално първа политическа сила в страната.

И ако това не е достатъчно лошо, самият факт че човек като Радев заема поста на президент ще дозакопае нещата. Ако сега си мислиш, че той не е "червен", про-кремълски и анти-НАТО, почакай да стане президент и пак ще си говорим. Виж кои хора го издигат – БСП партията която е прокси на режима на Путин. Супер!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 17:14


Аз ще гласувам за Цачева с нежелание. Много ми е противна, простотата и е очеизбождаща и ако аз и бях началник, не бих я назначил и за директор на основното училище в Пирдоп. Просто искам с чиста съвест да си кажа, че съм направил всичко по силите си БСП да НЕ дойдат на власт и не съм стоял безучастно.

Само че ако комунистите се надигнат в тези смутни времена за цял свят, ще стане страшно. С прости думи ще ни е ебано отвсякъде. Всички знаем колко прости и безпардонни са те, как бързат навсякъде, където им е позволено да поставят послушковци, често без нужната квалификация. Ще настъпят тежки времена за малкия и средния бизнес и най-вече за липсващата средна класа в страната.

И тези приказки, че ако БСП дойдат на власт, много лесно ще бъдат свалени, остават без почва. И аз след като ги свалихме си мислех, че никога вече няма да се оставим политици да ни лъжат, но след като Герб се върна и въпреки всички простотии, които се случиха до момента през мандата им, никой не тръгна да ги сваля. Хората се примириха и ако сега БСП отново властва, пак ще бъде същото. Има една апатия, която е обзела българския народ.

Не гласувам за Герб, защото симпатизирам на тази партия. Гласът ми ще бъде против БСП и в частност Радев, когото смятам за смешник. Пределно ясно ми е, че партията на Борисов краде и лъже, но нека не забравяме какво представляват опонентите им и колко по добри са в кражбите и лъжите.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 17:20


Колко? 16 млрд? + още 2 млрд? За по-малко от 12 месеца! Благодарение на "умните" и "красивите"...! Благодарение на платените пърформънси, медийно внимание и незаконни окупации на университети.

Да ви еба и глупостите. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 18:14


бсп не заслужават да спечелят изборите, но герб заслужават да ги загубят.
По мое мнение изключително много надценявате бсп и възможностите им да спечелят парламентарни избори. Те са мъртва партия. Ако спечелят нещо, то няма да е защото те са силни, а защото герб се самопровалят (както става сега с президентските избори). Ако за миг приемем, че бсп спечелят парламентарните избори, то трябва да приемем и това, че ще са много по-слаби отколкото бяха герб в пика си. Това означава, че на опозицията ще и е много по-лесно да ги клати.
Издигането на цц за кандидат президент доближава изцепката с пеевски, поне за мен.
Значи вие ще подкрепяте възможно най-лошите кандидати, управление, което е слабо като това при бсп... само, за да не стане отново на власт изцяло лишената от бъдеще партия бсп... От една страна разбирам идеално логиката ви, аз също не искам бсп да са на власт. От друга страна ми се струва, че не гледате напред във времето. Ако герб спечелят изборите дори с това чучело, то нещата остават непроменени. АКо рр спечели изборите, то герб ще се отслаби още повече, бсп ще дръпнат малко и недостатъчно нагоре И така при добри стечения ще може да се намеси 3та сила.
Елементарна тактика, бе, момчета - имаш две сили (едната значително по-слаба, но пак по-силна от следващите), подпомагаш значително по-слабата, отслабваш силната и даваш шанс на трета/четвърта/пета сила да се доближи до тях... Така разликата между първия и 3/4/5 е значително скъсена. И за 116ти път повтарям - герб и бсп са еднакво комунисти/социалисти и тезата "Аз гласувам против комунистите" е абсолютно идиотска и невежа.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 18:57


Вече имахме един некадърник от ГРОБ за президент, доколкото зависи от мен, няма да позволя да бъде наследен от Цецка. Генерала не ми харесва, но ще гласувам за него, само за да потопя Боко и свитата му. Достатъчно!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 19:18


Serious Sam написа:
Колко?

Горе-долу толкова са добри в лъжите и шикалкавенето, че успяха да накарат по голямата част от народа да забравят Кой назначиха при предишното си управление и отново да гласуват за тях :D Държавата губи много от това, че хора като теб не са десни, но от друга страна разбирам напълно гледната ти точка.

Иначе Гипката е прав донякъде. Герб заслужава да загуби, защото подходи идиотски на тези избори. Проведе кампанията си без грам идея и целенасоченост. Глупостите на Цачева, които говореше в различните тв дебати, не могат да бъдат наречени политическа платформа.

Не е добре да имаме предсрочни парламентарни избори всяка година и слаби правителства, а в бъдеще на такива ще бъдем свидетели. И аз не съм напълно сигурен дали БСП ще е във властта и ще спечели евентуални предсрочни избори, но тъй като го допускам не мога да стоя със скръстени ръце. При предсрочни има точно четири варианта:

1. Победа на Герб с малка разлика пред БСП и коалиция с патриоти, турци и реформатори - тоест същото ГМО, което ни управлява в момента, но с още по разклатени позиции;

2. Победа на БСП с малка разлика пред Герб и коалиция с патриоти, турци, мутренски проекти като тези на Марешки, Ковачки и други;

3. "Патриотично" правителство на типове като Каракачанов, Сидеров, Симеонов, Барека и не съм сигурен още кой им влиза в прокажената коалицийка, но вдигнаха много процентите си в последно време и имат възможност да използват като патерица реформаторите, абв и даже турците.

4. Анархично правителство съставено от Слави Трифонов, ако реши да си прави партия и изпълнява сам замислите си. Може да спечели лесно срещу разколебаните "леви" и "десни". Събра прекалено много поддръжници покрай референдума и не гради идеите си от днес за утре, а вече ги проповядва с години от национален ефир.

Във всеки случай предпочитам нещата да си останат същите и да няма избори за парламент отново. Това ще дестабилизира държавата, а знаем и кой се очертава в позиция да постави служебно правителство, до насрочването на изборите.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 21:27


Андрей... настрана от политическите догми - щото май вече изяснихме, че понятия като ляво и дясно в Бг просто не съществуват, нали се сещаш, че "десният" тип мислене акцентира върху свободата на индивида?

Как това се връзва с примирението ти да бъдеш изнудван от отчаяните ходове на ББ, който всеки път плаши с оставки? Да гласувам за Цачева, щото Бойко казал, че ще подава оставка...

Ми да подава бе. Той е тоя, който трябва да играе хоро според гласа на хората, а не цяла държава да си гризе ноктите заради него цяло десетилетие. Ще дойде времето и неговата личност да се срине и ГЕРБ да претъпри трансформация - това е абсолютно неизбежен процес и предпочитам да се осъществи скоро отколкото късно.

Ако БСП направят правителство, това ще е, защото Борисов им го е позволил, а не защото аз съм гласувал за кандидата им за президент. Хората ще трябва в един момент да спрат да позволяват на Бойко да си измива политически ръцете с гласовете им - колко години едни и същи номера ще трябва да гледаме?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 23:47


Момчета, отново Ви повтарям, че не съм симпатизант на ГЕРБ. Никога не съм гласувал за тях, винаги гласувах за РБ/ДСб. Сега за първи път ще гласувам за кандидат на ГЕРБ на втория тур защото, ако спечели кандидат на БСП това е катастрофа. И не ми излизайте с обяснението, че не било голяма работа. После като дойде правителство на БСП и ДПС ще ви питам.

Впрочем отлично Ви разбирам , ще гласувам за Ц.Ц. с отвращение, ако бяхте казали, че няма да гласувате изобщо на балотажа, бих ви разбрал, много хора точно така ще постъпят. Но подкрепата ви за Р.Р. е изумителна за мен.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 09 Ное 2016 23:52


Е съвсем ясно съм написал причините за гласуване за рр, няма какво да те изумява.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 10 Ное 2016 00:04


Маце Борко написа:
Ако БСП направят правителство, това ще е, защото Борисов им го е позволил, а не защото аз съм гласувал за кандидата им за президент.

По тази логика, ако някой опре пистолет до някой твой близък и каже да направиш еди какво си, иначе ще го гръмна и ти не го направиш, излиза, че ти не си виновен, защото онзи го е гръмнал, а не ти :D

Трябва да се гледа каква е действителността, а не някакви типове мислене и т.н. Като БСП са заплаха се прави всичко възможно да се премахнат. То затова е и израза "гласувам за най-малкото зло". БСП са най-голямото.

А и честно казано не виждам с какво този Радев изобщо е толкова велик, колкото го изкарвате, че да си пренебрегна омразата към БСП, за да гласувам за него. Някакъв пилот, който решава да се прави на президент. Дори да е най-великия, бидейки от БСП, ще го играе русофилски, не мерси.

И аз като Андрей бих ви разбрал ако не гласувате на балотажа, дори донякъде горе-долу бих ви разбрал ако гласувате за РР на балотажа, в случай, че Цецка ви е изключително неприятна. Не разбирам обаче защо по дяволите трябва да гласуваш за него на първи тур както много хора тук.

Андрей, как за първи път бе, не гласува ли за Плевнелиев на балотажа? Аз тогава гласувах за него, сега ще ми е втори :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 10 Ное 2016 08:00


Der Meister написа:
Андрей, как за първи път бе, не гласува ли за Плевнелиев на балотажа? Аз тогава гласувах за него, сега ще ми е втори :D

Не, не гласувах на балотажа и съжалявам за което. Тогава не го познавах, мислех че е просто някакъв безличен послушко, който Борисов поставя на този пост (вероятно и самия Борисов така си е мислил). Пък той излезе най-достойният президент, който сме имали.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 10 Ное 2016 12:26


Изборът е наистина труден...
Image
Image

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 10 Ное 2016 13:20


http://trumpdonald.org/

епикь

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 10 Ное 2016 16:06


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1136886983015539&set=a.162382350466012.24148.100000827457171&type=3&theater

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com