Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 07 Май 2020 11:53


Императора написа:
covid2012 написа:
Ok boomer

не се вписваш... :)


ok coomer


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 07 Май 2020 13:01


Сетих се за

Image

:D :D :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 10 Май 2020 20:54


covid2012 написа:
Ok boomer





:roll:

Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 342
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 10 Май 2020 21:50


ПЯСЪК ФОСТАТА!!!

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 10 Май 2020 22:59


Der Meister написа:
Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.


Беше казал някъде че си '90 набор, къв чичо може да си ? Аз щях да се обидя на такава съседка :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 00:10


Der Meister написа:
Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.

Само веднъж ми се е случвало да ме наричат чичо. Бях на около 22г., играех баскет и някаква по-възрастна от мен патка каза на детето си "внимавай да не те удари чичото с топката" :lol: Според мен е доста малоумно да наречеш някого, който видимо няма 45+г. чичо. Поне винаги ми е била такава логиката де.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 09:39


vanmx написа:
Der Meister написа:
Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.


Беше казал някъде че си '90 набор, къв чичо може да си ? Аз щях да се обидя на такава съседка :D

+1 вече съм на 30 и спокойно мога да кажа, че толкова добре не съм изглеждал никога. Даже в периода 22-25 много повече приличах на чичка от колкото сега :lol:

covid2012 написа:
пълен резил е да си млад човек и да говориш като старшината от бай тошево време,


самата истина!

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 09:41


пълен резил е да си млад човек и да говориш като старшината от бай тошево време, пък кой каквото ще да говори, няма нищо общо с външния вид

Тита била отблъскваща, графитите ги правели ''някви хлапаци дето искат да ядат шамари''...

не е срамно, или тъпо, или квото там искаш да го наречеш, не се стягай

точно обратното - поразчупи се, дишай


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 14:53


The Arrow написа:
+1 вече съм на 30 и спокойно мога да кажа, че толкова добре не съм изглеждал никога. Даже в периода 22-25 много повече приличах на чичка от колкото сега :lol:

Така е. В един момент човек трябва да спре да разчита на гена и на случайността и да започне да се грижи за себе си.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 15:38


Императора написа:
Вече си изказах мнението за Тита - бих я захапал за трътката, и бих ѝ дал да сондира стените на ануса ми. Но само за без пари. Така че - ОК е.
Ти кво искаш от нас? Да сме ВЛЮБЕНИ в нея ли? :lol:


ама ти къде видя теб някой нещо да те пита? седни си


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 16:19


Gipo написа:
The Arrow написа:
+1 вече съм на 30 и спокойно мога да кажа, че толкова добре не съм изглеждал никога. Даже в периода 22-25 много повече приличах на чичка от колкото сега :lol:

Така е. В един момент човек трябва да спре да разчита на гена и на случайността и да започне да се грижи за себе си.

аз дори не съм разчитал на гена си, просто в студентските ми години в чужбини прекалявах с джънк фууда и другите подобни.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 19:46


The Arrow написа:
аз дори не съм разчитал на гена си, просто в студентските ми години в чужбини прекалявах с джънк фууда и другите подобни.

Аз едно време прекалявах със сладкото и недоспиването. Иначе винаги е имало качествена храна и спорт в живота ми. Сега съм си машина :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 20:48


Gipo написа:
The Arrow написа:
аз дори не съм разчитал на гена си, просто в студентските ми години в чужбини прекалявах с джънк фууда и другите подобни.

Аз едно време прекалявах със сладкото и недоспиването. Иначе винаги е имало качествена храна и спорт в живота ми. Сега съм си машина :D


аз и сега ям сладко сравнително често, но съм поспрял последното време.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 23:01


vanmx написа:
Der Meister написа:
Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.


Беше казал някъде че си '90 набор, къв чичо може да си ? Аз щях да се обидя на такава съседка :D

Мен още в осми клас едно дете ме нарече чичо... Може би заради високия ми ръст.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 23:02


Gipo написа:
Der Meister написа:
Аз съм си чичо. Оня ден съседката, която беше с някакви малки деца, вероятно внучки, им каза, че съм чичото, който живее до тях. Остаряването е неизбежен процес, няма срамно в това. Има срамно в това да си тъп.

Само веднъж ми се е случвало да ме наричат чичо. Бях на около 22г., играех баскет и някаква по-възрастна от мен патка каза на детето си "внимавай да не те удари чичото с топката" :lol: Според мен е доста малоумно да наречеш някого, който видимо няма 45+г. чичо. Поне винаги ми е била такава логиката де.

A как да ме нарече, батко ли? Не върви и това малко.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 23:22


covid2012 написа:
пълен резил е да си млад човек и да говориш като старшината от бай тошево време, пък кой каквото ще да говори, няма нищо общо с външния вид

Тита била отблъскваща, графитите ги правели ''някви хлапаци дето искат да ядат шамари''...

не е срамно, или тъпо, или квото там искаш да го наречеш, не се стягай

точно обратното - поразчупи се, дишай

ahahahahhahahahah

Нямам идея коя е тита. Това, че ти си някакъв ниско интелигентен чалгар, който смята за нещо нормално драскането по стените на половин София, не ме прави чичо! Поне по отношение на характер!

Графитите са изкуство, надпис "Песъка е ухо" на нерегламентирано за това място, не е.

Ако си под 20, може би е имаш някакъв резон да ме имаш за чичо. За мен е незряло е да се впечатляваш от такива жени и да не осъждаш хулигански прояви в центъра на европейска столица. Ценител съм на естествената женска красота без грим и фотошоп. Харесвам пищните женски форми, а не анорексични гримирани фотомодели, които като ги погаля по бузата, ще имам чувството, че ще им се отчупи парче грим от кожата. Такива като тита или цица или квато е там няма да ебеш, така че те съветвам да започнеш да виждаш красотата в истинските неща.

Време е да си направиш трети акаунт, че и с този се изложи достатъчно вече.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 11 Май 2020 23:31


Der Meister написа:
A как да ме нарече, батко ли? Не върви и това малко.

Ами да, много по-нормално е да каже "баткото" вместо "чичкото". Щото реално аз съм по-скоро батко, отколкото чичко... де да знам, звучи ми логично :lol:

Иначе и аз не знам коя е Тита. Чувал съм я като име, но така или иначе няма значение щом е някаква чалгарка.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 00:02


Тия кенефни драсканици с черен спрей по стените са пълен булшит - грозно и безмислено нещо и все съм се чудил що за хора ги правят тия лайнярщини и това още от преди времето да стана чичак :D . Вкарват някаква гадна наркоманска атмосфера в и без това гадните сиви панелни гета (на който и да е български град :D ), на която въпросните пубери се кефят. Нямам друго обяснение що го правят. Може пък по този начин тия типове да си комуникират помежду си, нека тоя новия никнейм каже, явно и той е от това комюнити.

А за тая Тита чух за първи път май миналата година от един колега наркоман, който ми беше колега за доста кратко време :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 00:20


недей че ше те обявят за чичак :lol:


Профил Skype

Заглавие: Re: Песъка
Публикувано на: 12 Май 2020 08:55


ми аз не твърдя, че ме кефи :D просто не се правя, че не знам коя е

а ако наистина не знаеш коя е, кво да ти кажа - закостенел чичак си си

и чак се счита за високо интелигентен, че живее откъснат от заобикалящия го свят :D

и графитите били изкуство, мале мале... направил си си домашното ''как да се държим в обществото'', ама бая отдавна си го правил

чичко


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com