Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Шампион?


 Испания    9%  9%  [ 3 ]
 Англия    0%  0%  [ 0 ]
 Германия    40%  40%  [ 14 ]
 Португалия    0%  0%  [ 0 ]
 Франция    0%  0%  [ 0 ]
 Бразилия    17%  17%  [ 6 ]
 Италия    3%  3%  [ 1 ]
 Уругвай    6%  6%  [ 2 ]
 Холандия    14%  14%  [ 5 ]
 Белгия    6%  6%  [ 2 ]
 Аржентина    6%  6%  [ 2 ]
Общо гласове : 35
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 19:35


denik написа:
Между другото, имам усещането че на всяко международно първенство отборът на Германия изглежда най-най-силен... но някакси не им се получава баш накрая.


Тва и в Английската национална игра, и в Германската национална игра... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 20:59


shto go napisa sq tva

e de


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 21:13


http://m.webcafe.bg/article/643573011

Един от коментарите:
"Страхотен отбор са събрали белгийците. Вярно доста от тях са носят "типичните" белгийски имена като Еден Азар, Маруан Фейлани както и липсващите в статията Насер Чадли и Муса Дембеле, но какво пък. Глобализация!"


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2009 16:34
Мнения: 523
Местоположение: Hangar 18
В момента играе: c няк'ъв евтин Jackson
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 21:28


Brazil, щот...деазнам щот са някви яки и половината играят в Челси :D
also, David Luiz <3

___________________________________
Children of Bodom
angry are rising
Running amok, slaying
with a sense of desire
From the twilight of the past,
among the victims who died


Профил

Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 21:51


Българите не сме расисти.
Просто ни е яд, че нашите мангали не стават за нищо и нямаме никаква полза от тях.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 21:52


Еми виж немския- http://sporta.bg/?load=Football::TeamStats&id=665
Такива интересни имена тука не виждам.Но иначе няма проблем такива хора да играят в белгийския отбор,просто е смешно как изглежда отстрани :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 21:57


ne znam ne razbiram ot futbol

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 22:12


what if they get me? написа:
Готово.

А иначе съм изненадан, че доста хора споменаха Белгия. За мене са скрита лимонка, но нищо повече.



Добави и Adnan Januzaj от Юнайтед ...



ps:




btw:


___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 23:26


Поколението им е в златните си години. Допреди няколко години ги гласяха за бъдещи звезди, а сега на по 23-26 години са в най-добрата си форма.
От вратарите Куртоа набра слава покрай успехите на Атлетико, но Миньоле въобще не е по-лош. От този сезон твърд титуляр в Ливърпул с много стабилни изяви.

Защитниците им са в златните си години. Венсан Компани си го спомням още преди 7-8 години в ФМ-а как го гласяха за вундеркинд и в крайна сметка се оказа един от най-стабилните защитници в света. Същото важи за Вертонген и Вермален, които за съжаление обаче малко нямат късмет. Единия е в Тотнъм (това е достатъчно лош късмет), а другия нещо го отебаха в Арсенал за резерва ама и аз не знам защо.

От халфовете трябва да обърнете внимание на Насер Чадли, който е един от най-техничните мангали, които съм виждал :Х Фелайни беше истински звяр в Евертън и ми е тъпо за него, че мина в Ман Ю и че изкара толкова лош сезон (кур за Ман Ю).

Истината обаче е в нападението. За тая черна маймуна Лукаку каквото и да се каже, няма да е достатъчно. Само на 21, а вкарва като обезумял. С Мираляс и Азар зад него, атаката на Белгия изглежда достатъчно страшна. Интересно е след всичките драми около националността на Янузай и след като избра Белгия, как ще се представи.. Може да се окаже overrated с няколко щастливи мача в Юнайтед или следващата голяма белгийска звезда.

По-важното в случая обаче е, че повечето от футболистите в националния дебютират и играят редовно от 17-18 годишни. Азар, Лукаку и т.н. Това е цаката. Градили са отбор бавно и методично и по европейски, след като последните две световни не се класират след края на предишното им "златно" поколение. Бтв треньор им бил Марк Вилмотс. Това ме кара все повече да искам да минат 10 години и Бербатката да започне да си използва интелекта на нов левъл.

---
rant
Помежду другото, преди 1 седмица нашият бг U-19 отбор игра някакви квалификации за юношеското европейско, където би юношките на Швеция и Чехия и прави хикс с Италия.

Имаме страшно много млади талантливи играчи, които трябва да почнат да играят в мъжкия нац. точно на по 19-20 години, а не да ги викат като станат на 25 и са се изтощили от чалготеките вече. Затова правя евала на Пенев, че почна да налага тази идея и ако погледнете националния ни, подмяната почва да си проличава. Но извън известните ни няколко млади играчи, има поне още 2 пъти толкова в младежките гарнитури, на които трябва да се обръща внимание и да тичат далече далече на запад (а не като Георги Миланов... :Х ).

Наскоро четох, че двама полу-българи са приели поканата на треньора на младежкия ни отбор за някакви квалификации през идната година. Едисон Йорданов, който играе в Борусия Дортмунд и Вилян Бижев, който е собственост на Ливърпул, но играе някъде по долните европейски дивизии. Може и да не станат добри играчи, но е важно да имаме футболисти, които растат на запад и гледат сериозно на нещата (бтв все още не мога да превъзмогна Божинов :( ).
Отделно от това, имаме младежи в Болтън, в Спортинг Лисабон, Парма, Удинезе. Трябва да правим трансфери на запад, иначе всичко отива по дяволите.

Очаквам скоро да се задвижат нещата около близнаците Цоневи. Левски е много на ръба на тоталната кочина, защото доста техни адски талантливи младежи до 20-годишна възраст ако не бъдат купени от чужд отбор, отиват да пропиляват живота си в Б и В група. Писна ми от шибани маймуни в бг отборите.
То всъщност масово младежките ни нац. отбори се състоят основно от играчи на Левски и Литекс. Школите им работят криво-ляво някакси и успяват да изкарват добри момчета, но проблема идва оттам нататък... Литекс правят силни трансфери на запад и това е похвално.
/rant

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 23:38


meh.. ритнитопковци


Профил Skype

Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 07:28


САЩ нз за кви лимонки ама ако направят 11 тигана отбора може да бият 2-3 мача


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 09:17


ako zagubqt shte spretnat edna cvetna revoluciika v braziliq :D

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 11:04


Белгия е фалшива държава. Едно време Белгия и Холандия са били едно цяло, имали са взимане-даване с франсетата и испанците (баш колонизатори са вторите). И какво е Белгия в крайна сметка днес - съвкупност от фламандци (да се чете холандци, например Вермаален), франсета (Азар) и немци (таквиз не знам, но ги има като малцинство). С други думи народ белгийски НЯМА, каквото и да ми кажете. И все пак мнозинството са чистокръвни европейци, без значение от каква националност. Чернокожите принципно са с един родител "белгиец", чийто език им е майчин и един родител африканец или от някоя друга екзотична държава. Въобще, смеска, но не и народ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2009 16:34
Мнения: 523
Местоположение: Hangar 18
В момента играе: c няк'ъв евтин Jackson
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 12:55


what if they get me? написа:
http://gfycat.com/DefiniteAlarmingFox

Next level tactics.

САЩ май също са скрита лимонка.


next level my ass
т'ва треньора им е цъкал таа фифа 14ката, оти тиа са най- скриптнатите положения :lol:

___________________________________
Children of Bodom
angry are rising
Running amok, slaying
with a sense of desire
From the twilight of the past,
among the victims who died


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 13:04


newcomer написа:
Белгия е фалшива държава. Едно време Белгия и Холандия са били едно цяло, имали са взимане-даване с франсетата и испанците (баш колонизатори са вторите). И какво е Белгия в крайна сметка днес - съвкупност от фламандци (да се чете холандци, например Вермаален), франсета (Азар) и немци (таквиз не знам, но ги има като малцинство). С други думи народ белгийски НЯМА, каквото и да ми кажете. И все пак мнозинството са чистокръвни европейци, без значение от каква националност. Чернокожите принципно са с един родител "белгиец", чийто език им е майчин и един родител африканец или от някоя друга екзотична държава. Въобще, смеска, но не и народ.



няма значение, че не са един народ

френската концепция за държавата и без това не се базира на етнос и народност

щом си гражданин на Белгия или Франция, значи си белгиец или французин


един ден, пичага, хората по света ще се самоопределят по гражданство и ценностна принадлежност, а не по народност

щото един негър, раснал във Франция е много повече европеец, отколкото "белия" българин (примерно)

такива работи :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 14:03


Защо в анкетата я няма Аржентина, а я има Белгия :oops: Сега очаквам Меси, Тевес, Ди Мария, Агуеро и компания да покажат доста футболни качества.
А някой беше дал точно немския отбор за пример, че не използва играчи от други страни, за разлика от Белгия :lol: :lol: Сметнете колко трябва да си наивен, неосведомен или прост да не знаеш, че има турчуля и друга паплач в тоя отбор.
Аз на това световно съм за Бразилия, колкото да вложа някоя и друга футболна емоция лятото, щото иначе на какво да се кефя у футбола? На нашите смешници ЦСКА, Ботев и Литекс дето още юни ще се топорчат срещу отбори от Сан Марино ли :lol:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 15:08


newcomer написа:
Белгия е фалшива държава. Едно време Белгия и Холандия са били едно цяло, имали са взимане-даване с франсетата и испанците (баш колонизатори са вторите). И какво е Белгия в крайна сметка днес - съвкупност от фламандци (да се чете холандци, например Вермаален), франсета (Азар) и немци (таквиз не знам, но ги има като малцинство). С други думи народ белгийски НЯМА, каквото и да ми кажете. И все пак мнозинството са чистокръвни европейци, без значение от каква националност. Чернокожите принципно са с един родител "белгиец", чийто език им е майчин и един родител африканец или от някоя друга екзотична държава. Въобще, смеска, но не и народ.


як пост :rockon:

Цитат:
щото един негър, раснал във Франция е много повече европеец, отколкото "белия" българин (примерно)


не морко. кучетата са си кучета. не говоря сравнение френски негър и българин(румънец, грък) ми примерно негър и австриец. черните са кучета(масово) и пренасят "културата" си от магреба в европа и, колкото и да ни е неприятно, търпим, щот сме толерантни. нале. затва франция пробваха да забранят бурките, затва севиля се напълни с джамии и хората трябва посред нощ да заравят свинско на копките, че ония да се отказват по религиозни причини. марсилия е кенеф, не знам накой ходил ли е, ама извън центъра е все едно гледам меден рудник, само дет са черни и по-бедни. пода на автобуса е покрит с фасове, пода на макдоналдс - с презервативи. париж по районите - същата работа. в лион имаше един като събуей в нещо като подлез(където имаше и др вериги, тъй че нещо по-голямо) и не ни пуснаха да идем там, щот било "тунелът на изнасилванията". абе - от далече разбираш, че в тоя квартал живеят черни. и не може да ги сравняваш с белите хора.
без расизан

Цитат:
един ден, пичага, хората по света ще се самоопределят по гражданство и ценностна принадлежност, а не по народност


тука да :rockon:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 15:51


Ти ме потресе с коментара за черните във Франция, човек. И като се замислиш, че такива влизат в момента у нас... на големи групи!
ПП: Половината във френския национален отбор са или араби, или чернокожи, все исляма практикуват. Бъдещето е "светло" за тях.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 15:58


е аз говоря за негрите, дето са натурализирани още преди векове, а ти ми говориш за идващите сега от Африка кенефи

последните ги имаме и тука и не се вписват хич, верно

което реално идва да покаже, че няма значение ква ти е расата, а къде си израснал и ква култура си възприел

та в тоя смисъл ти казвам, че един примерно пето поколение белгийски негър е много повече европеец от българина, дето преди пет поколения още са го ебали турците в ушите

ама щом хора като Пушкин имат неква негърска кръв, начи нали, за кво става дума

ма сега ше взема да си бия шута от темата, да не ви я развалям с глупости, пичове

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2009 09:25
Мнения: 3305
Заглавие: Re: Световно по футбол 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 17:29


защо в анкетата има Англия, а няма Аржентина? :hmmmm:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com