Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 22:10


Цаката е да нацелиш тая дека нема да й порасне косморляк по гърбо после !

Оти че береш срам лятоска

Ма дай неко снимка и че ти кажем

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 22:12


АХАХАХАХАХАХАХАХАХА Х

Шеф'что закла :D

Батце, гадно :\ Ама на думички звучи комично.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2004 23:37
Мнения: 630
Местоположение: Sf
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 22:19


Приятелка...Кво беше тва?

___________________________________
I will stone you,stone you
Wrap my arms around you
I will stone you,stone you
My little halo

a.k.a SoaP


Профил Skype

Заглавие: Re: Некви любовни неволи пак,деба....
Публикувано на: 08 Мар 2007 23:44


Excited написа:
Вижте сега,не искам никакви нападки.Много ми е тегаво в момента.Искам съвет от разумните хора във форума.Ама сериозен.Щото аз съм някакъв глупак,изглежда.
Аз съм от Кюстендил,8ми клас съм.Тази година се преместих в София и сега уча във 2ро.Имам си приятелка и мисля,че сме щастливи.Друг е проблемът.Когато бях в Кюстендил имах една приятелка с която бехме изключително близки.И аз тапакът,заради едното нищо скъсах с нея,защото се захласнах по едно друго момиче,което изобщо не ми обърна внимание.Казвам ви-сега изключително много съжелявам.Такам с момичето скъсахме и нямахме контакти цяло лято,но аз още много силно я харесвах и имах тръпка към нея.Както и да е,в началото на учебната година се преместих в София,паднах се в клас с уникални пичове,запознах се смного готини момичета и сега съм щастлив с приятелката си.Разбираме се чудесно.Нещата с наредиха чудесно и бях забравил за нея.Миналия уикенд,когато се бях прибрал в Кюстендил и бях излезнал с едни приятели я видях.Казвам ви-сърцето ми трепна.Беше станала още по-готина и отпреди.Много красива.Сега немога да си избия от главата.Днес си писахме по Скайпа и незнам какво ще стане.Дайте някакъв съвет.Мисля че и тя още има вълнения към мен.Направо незнам къде съм сега.
От една страна,не искам да разочаровам приятелката си,защото много я уважавам и цена.От друга страна,не мога да спра да мисля за другото момиче.
Съвет,моля!


тц тц , колко познато... много ми е прясно, от няколко дни даже,само дето съм си от софия



The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 23:46


Вземай градската мома, мани тая селска пръчка бе! :x :P

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
06 Ное 2004 18:49
Мнения: 134
Местоположение: SS Totenkopf Division
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 23:50


Така са слушай внимателно. 1во ходи си наплискай лицето със ледено студена вода... така е по-добре, вече :wink: 2ро поправи грешката си - да не ти пука! Защото почне ли да ти пука ще я ебеш не ти нея, а тя тебе (в преносния смисъл на думата "ебане") :wink: 3то те са от 2 града ве, аз съм успявал с 2, които живеят през 2 входа (1 месец, но се пак си заслужава тръпката от размотаването :) ) Начи не се излагай и ходи с 2те - просто няма как да разберат една за друга и като видиш с коя ти е по гот просто оставаш с нея :wink: и плс ми дефинирай думата "чувства", бъди кофти човека размотавай ги - подлудява ги, мн елементарни същества са жените :wink:

___________________________________
Deutschland erwache aus deinem bosen Traum!
Gib fremden Juden in deinem Reich nicht Raum!
|: Wir wollen kampfen fur dein Auferstehn!
Arisches Blut soll nicht untergehn! :|


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Яну 2004 13:37
Мнения: 255
Местоположение: България
В момента играе: aoe3
Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 23:54


Ако искаш да постигнеш нещо в живота, никога не се занимавай сериозно с жени :wink:

___________________________________
respect the unexpected


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 08 Мар 2007 23:54


hit_man написа:
размотавай ги - подлудява ги, мн елементарни същества са жените :wink:

бе елементарни, ама ни ебават майката някой път и ти идва да се метнеш от балкона в най-добрия случай



Аватар
Регистриран на:
06 Ное 2004 18:49
Мнения: 134
Местоположение: SS Totenkopf Division
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 00:01


абе зависи, ако се държиш по определен начин и не се потдаваш и не започнеш да харесваш, няма страшно :wink:

___________________________________
Deutschland erwache aus deinem bosen Traum!
Gib fremden Juden in deinem Reich nicht Raum!
|: Wir wollen kampfen fur dein Auferstehn!
Arisches Blut soll nicht untergehn! :|


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 00:05


hit_man написа:
абе зависи, ако се държиш по определен начин и не се потдаваш и не започнеш да харесваш, няма страшно :wink:

да ама е много трудно, примерно като излизаш доста време с едно момиче, всеки ден си заедно с нея, няма как да не я обичаш, абе почваш да я познаваш по-добре отколкото себе си... абе се привързваш толкова много към нея, и идва един ден и ти идва като гръм от ясно небе - бум" :?

деба тъпотията, тоя който я е измислил тая любов е бил садист :lol:



Аватар
Регистриран на:
27 Фев 2007 23:44
Мнения: 431
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 01:50


Една моя приятелка каза "Зарязах го, защото вече обичах друг и нямаше нужда и 2-та да се мъчим".
Тоест щом харесваш тази старата, няма смисъл да целуваш и прегръщаш друга, разбираш ли ?!
Дори и да не те харесва, не би трябвало да даваш празни надежди на твоята сегашна приятелка, а и щом се разбирате мисля, че ще й обясниш затуацията и тя ще те разбере...
Това е само съвет, решението е твое !


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Яну 2006 10:38
Мнения: 1242
Местоположение: Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 08:42


Ей,мерси на всички,които се озоваха! :D
Но не знам.То аз не хода много честно на Кюстендил(само когато на майка ми и баща ми им скимне) и затова се чудя.Старата каза,че още съм и тръпка.И се чуда,но така като се виждаме 2 пъти месечно не е добре.За това съм склонен да се откажа,въпреки че не го желая.
Все пак LOVE SUX BAD !!!

___________________________________
| | |


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
26 Окт 2006 15:06
Мнения: 210
Местоположение: ...in a galaxy far, far away...
В момента играе: Medal of Honor:Breakthrough, HoMM 3, Call of Duty 4 MW, Diablo II (The Fury Within mod)
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 09:23


@ Excited:
Моят съвет е да премислиш много добре всички плюсове и минуси и на двете възможни връзки - с коя от двете девойки се чувстваш някак си по-различен, коя какви качества притежава, какво я отличава от другата, и най-важното - какво ти искаш... Колкото и съвети да получаваш, необходимо е да изчистиш съмненията в себе си и да "прогледнеш" отвъд лесните решения, защото все пак избираш какъв човек да бъде до теб... А ако си решил и двете да "въртиш" - недей, от тази акробатика ще пострадаш само ти, а чувството което остава в теб след като си зарязан не е от най-приятните... Направи своя избор колкото окончателно, толкова и внимателно - не е нужно да страдаш излишно... Тъгата и депресията (в големи количества) се отразяват пагубно върху съзнанието... Успех в начинанието ! :)

___________________________________
http://gmbd.eu/blog
http://www.martialartsmoviesstation.blogspot.com


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2006 10:17
Мнения: 881
Местоположение: Day by day,kickin' all the way
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 09:31


Excited написа:
Ей,мерси на всички,които се озоваха! :D
Но не знам.То аз не хода много честно на Кюстендил(само когато на майка ми и баща ми им скимне) и затова се чудя.Старата каза,че още съм и тръпка.И се чуда,но така като се виждаме 2 пъти месечно не е добре.За това съм склонен да се откажа,въпреки че не го желая.
Все пак LOVE SUX BAD !!!

Ти пък кво се занимаваш с тая любов бе,играй WoW!

___________________________________


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Яну 2006 10:38
Мнения: 1242
Местоположение: Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 09:34


Wong Fei Hung написа:
@ Excited:
Моят съвет е да премислиш много добре всички плюсове и минуси и на двете възможни връзки - с коя от двете девойки се чувстваш някак си по-различен, коя какви качества притежава, какво я отличава от другата, и най-важното - какво ти искаш... Колкото и съвети да получаваш, необходимо е да изчистиш съмненията в себе си и да "прогледнеш" отвъд лесните решения, защото все пак избираш какъв човек да бъде до теб... А ако си решил и двете да "въртиш" - недей, от тази акробатика ще пострадаш само ти, а чувството което остава в теб след като си зарязан не е от най-приятните... Направи своя избор колкото окончателно, толкова и внимателно - не е нужно да страдаш излишно... Тъгата и депресията (в големи количества) се отразяват пагубно върху съзнанието... Успех в начинанието ! :)


Мерси,дюд,много оценявам съвета ти,но въпроса е друг.С тази девойка,с която съм сега много я обичам и т.н.,но просто не мога да спра да мисля за другата,с която бях щастлив преди.Сега в главата ми е една бъркотия.Оффф..

___________________________________
| | |


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 10:21


Excited написа:
Wong Fei Hung написа:
@ Excited:
Моят съвет е да премислиш много добре всички плюсове и минуси и на двете възможни връзки - с коя от двете девойки се чувстваш някак си по-различен, коя какви качества притежава, какво я отличава от другата, и най-важното - какво ти искаш... Колкото и съвети да получаваш, необходимо е да изчистиш съмненията в себе си и да "прогледнеш" отвъд лесните решения, защото все пак избираш какъв човек да бъде до теб... А ако си решил и двете да "въртиш" - недей, от тази акробатика ще пострадаш само ти, а чувството което остава в теб след като си зарязан не е от най-приятните... Направи своя избор колкото окончателно, толкова и внимателно - не е нужно да страдаш излишно... Тъгата и депресията (в големи количества) се отразяват пагубно върху съзнанието... Успех в начинанието ! :)


Мерси,дюд,много оценявам съвета ти,но въпроса е друг.С тази девойка,с която съм сега много я обичам и т.н.,но просто не мога да спра да мисля за другата,с която бях щастлив преди.Сега в главата ми е една бъркотия.Оффф..


Кажи и на момичето от Кюстендил,че няма да се получи.Посто толкова дълго няма да се виждате,че тръпката ще загаснe,а и има други момчета,не си само ти,ще хлътне по някой друг и ще стане същото,ако ти зарежеш приятелката си и накрая на сухо :D.
Извод:Ходи с тая от София
П.П Стария ти ник ме радваше много,що го махна?

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Яну 2006 10:38
Мнения: 1242
Местоположение: Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 10:28


Романс написа:
Excited написа:
Wong Fei Hung написа:
@ Excited:
Моят съвет е да премислиш много добре всички плюсове и минуси и на двете възможни връзки - с коя от двете девойки се чувстваш някак си по-различен, коя какви качества притежава, какво я отличава от другата, и най-важното - какво ти искаш... Колкото и съвети да получаваш, необходимо е да изчистиш съмненията в себе си и да "прогледнеш" отвъд лесните решения, защото все пак избираш какъв човек да бъде до теб... А ако си решил и двете да "въртиш" - недей, от тази акробатика ще пострадаш само ти, а чувството което остава в теб след като си зарязан не е от най-приятните... Направи своя избор колкото окончателно, толкова и внимателно - не е нужно да страдаш излишно... Тъгата и депресията (в големи количества) се отразяват пагубно върху съзнанието... Успех в начинанието ! :)


Мерси,дюд,много оценявам съвета ти,но въпроса е друг.С тази девойка,с която съм сега много я обичам и т.н.,но просто не мога да спра да мисля за другата,с която бях щастлив преди.Сега в главата ми е една бъркотия.Оффф..


Кажи и на момичето от Кюстендил,че няма да се получи.Посто толкова дълго няма да се виждате,че тръпката ще загаснe,а и има други момчета,не си само ти,ще хлътне по някой друг и ще стане същото,ако ти зарежеш приятелката си и накрая на сухо :D.
Извод:Ходи с тая от София
П.П Стария ти ник ме радваше много,що го махна?


Деба и аз не знам какво да правя.Въпросът е,че не мога да спра да мисля за тази от Кюстендил.Някой да даде съвет как да си избия от главата,щото друг изход няма.

П.П.За ника-и мене ме кефи стария и за това си го върнах :D

___________________________________
| | |


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Сеп 2002 21:42
Мнения: 36
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 10:34


Excited написа:
Мерси,дюд,много оценявам съвета ти,но въпроса е друг.С тази девойка,с която съм сега много я обичам и т.н.,но просто не мога да спра да мисля за другата,с която бях щастлив преди.Сега в главата ми е една бъркотия.Оффф..

Пич сърцето ти не е публичен дом, вземи реши коя обичаш?Проблемът си е единствено в теб, бъркотията ти си я правиш. Така с много мислене и разсъждения до никъде няма да достигнеш. Вземи решение каквото и да е, грешно или вярно!Ако е грешно губиш, но после пак ще намериш, ако е вярно печелиш. Живота не свършва все пак, покажи малко твърдост, а не постъпвай като жените (великото мислене, кой да бъде, и от това мислене после разказват играта на всичко).

___________________________________
Нема никой....


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Окт 2005 21:51
Мнения: 1250
Местоположение: 777
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 11:12


@Excited

Звучиш като мома в предучилищната. Стегни се и покажи малко решителност. Не вреди, честно.

___________________________________
The passions that drive us should be the ones we respect and admire. To feel contempt for one's own motivations is a vulgar thing.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
15 Мар 2004 16:58
Мнения: 1868
В момента играе: Medieval 2: Total War
Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2007 11:26


Yup, любимите въпроси на разни хора, зададени в гейм форум. "Зарязаха ме, искам да се самоубия", "Как да зарежа едно момиче", "Как да избера между две момичета", "Момичетата не ме харесват" и разбира се "Какво е любов"...
В тийнпроблем няма толкова теми О.о

Най-доброто което можеш да направиш е 1. Да спреш да пишеш тук, 2. Да излизаш с приятелите си и да искаш съвет от тях, 3. Обичай родителите си, 4. Яж по-здравословна храна.

Общо взето тези четири прости съвета ще ти помогнат повече отколкото което и да било мнение тук...

___________________________________
Ahhh, she looked into your jingles,
And saw what laid beneath,
Don't try to save yourself,
The jingle is complete

Fading gently,
Jingling through

Nothing else can jingle


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com