Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Яну 2005 21:34
Мнения: 566
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:07


Чета книга,гледам ТВ или излизам с приятели.

___________________________________
Go hard or go home.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:08


Както и при всички вас - няколко варианта при мен.

Първо - посягам към частта от плейлиста в Уинамп, където се намира (почти пълната) дискография на една много велика група, чието име е излишно да споменавам, защото това действие би било лишено от всякакъв смисъл, имайки предвид факта, че никой няма да й обърне никакво внимание, пускам произволно избрани песни и мятам ръце, имитирайки свирене на цял (!) комплект барабани.

Друго - пускам някаква музика, на която почти не обръщам внимание, и започвам да мисля какъв е смисъла да съм тъжен, след като това ми състояние попилява всякакви нерви, психическо/физическо състояние и време. В крайна сметка, след не чак толкова дълго размишление, се оказва, че няма никакъв смисъл да бъда тъжен и да се сдухвам, защото разбирам, че нещата са такива каквито са и не мога да ги променя (само когато не могат да бъдат промени, в противен случай битката е до смърт и примирението изчезва от съществуванието (речника) ми).

Трето - крия се от всичко и всеки, защото не мога да стигна до състояние "Друго".


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Май 2004 09:20
Мнения: 828
Местоположение: Starship Enterprise_____ Професия: Starfleet Lieutenant Commander
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:08


Ледник написа:
Xayzer Claus написа:
Ледник написа:
Xayzer Claus написа:
свалих натрупаните килограми от предишната година


Как?


Как свалих килограмите, или как така не ми се е случвало да ми е тъжно?


Ха познай де.

Отговаряй по-бързо, да не ни заключат темата за офтопик. :oops:


За второто не мога да ти дам отговор, но за първото мога:

MAJOR OFFTOPIC!:

Различни диети, в зависимост от настроението. Всичките много вредни, БТВ, но ефективни.


1. Ядене само веднъж на ден и то преди 19:00 часа. Сутрин само кафе, вечер само сок, кисело или прясно мляко. А на обяд - каквото си поискам, но гледайки да не прекалявам с хляба и мазнините. Също така никакви чипсове, и един шоколад на седмица.

Резултат - около 9 килограма за 2 месеца.

Странични ефекти: Няма

2. Тази година бях две седмици (без един ден) само на вода и мед, ако щете вярвайте. Първите три дни беше адски трудно, много главобол и къркорене в стомаха, беше ми направо тежко да дишам, да не говорим, че не можех да си вдигам гирите за сутрешната гимнастика. Но на четвъртия ден бях нов човек. Чувствах се по-силен от всякога, почти удвоих тежестите и упражненията.

Резултат: Около 700-800 грама на ден през първата седмица (през някой от дните дори 1,100 килограма на ден!). После по 200-300 грама през първите дни на втората седмица и 0 грама през последните два дена.

Странични ефекти: Безсъние. По цяла нощ си представях, как челюстите ми захапват мазен хамбургер, панирано пиле или парче пица, с много кашкавал и аншоа. Но пък през това време измислих едни от най-добрите си рецепти, които сега често си готвя с удоволствие.

3.Разделно хранене - с това сигурно си запознат.

Резултат: Слаб.

Странични ефекти: От тази диета намразих варените яйца.

4. Плодове, зеленчуци, сокове, чайове, кафета, мед и нищо друго. Тази диета ми бе най-омразна, защото не понасям плодове и зеленчуци, но се справих геройски и издържах малко по-малко от три седмици.

Резултат: към 7-8 килограма.

Странични ефекти: Още повече намразих плодовете и зеленчуците. Заобичах меда.


Та такива ми ти работи. Тази година ми мина в диети, но поне свалих доста натрупано тегло (което после отчасти пак качих, но не изцяло, слава кантару).
Сега съм горе-долу в нормата (добре де, в горната граница на нормата),но поне не ми личи. Шкембе никога не съм имал, дори и в най-"тежките" си дни (над 100). Слава богу, че телосложението ми идва от майчината страна, защото баща ми, заради шкембето, не е виждал малкия джонсън от 1970 година.

___________________________________


Не съм се покатерил на върха на ...аната хранителната верига за да ям ...ани моркови.

27B-6


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Юли 2002 18:32
Мнения: 334
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:15


За килограмите - номерът е не да отслабнеш, а да излъжеш кантара. За справка питайте kosjo, той го направи над 20 пъти..
Когато съм тъжен, цикля.

___________________________________
Rockstar Gangster


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Авг 2006 21:38
Мнения: 1381
Местоположение: Druse Sweet Druse
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:20


Добавка към мейджър оффтопика:

Всичките дни в седмицата - никаква храна, ако съвсем не траете, може да хапнете някой плод, но поне първата седмица - никаква храна

150-200 лицеви опори на ден, в каквито си искате серии, когато си искате
марихуана, амфетамини(сутрин)

резултат за 2-3 седмици: брутален

странични ефекти: няма

след като преодолеете първите 1-2 дни се чувствате дори много по-жизнени и енергични :D

___________________________________
Ваш путь - золото, наш путь - солнце.

ANTI ANTIFA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
27 Авг 2006 12:25
Мнения: 629
Местоположение: Сред "изтичащи мозъци"
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:25


I_Hate_Noise написа:
Добавка към мейджър оффтопика:

Всичките дни в седмицата - никаква храна, ако съвсем не траете, може да хапнете някой плод, но поне първата седмица - никаква храна

150-200 лицеви опори на ден, в каквито си искате серии, когато си искате
марихуана, амфетамини(сутрин)

резултат за 2-3 седмици: брутален

странични ефекти: няма

след като преодолеете първите 1-2 дни се чувствате дори много по-жизнени и енергични :D


Ъъъъъъ, предполагам си дипломиран диетолог...

___________________________________
Windows 2015 for users. Minimum requirements: 486 processor, 4 MB RAM, mouse. Requirements for more or less acceptable operation: Pentium XII-33 GHz, 64 GB RAM, digital Internet connection, game gloves.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Юли 2002 18:32
Мнения: 334
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:25


Вярно е. Гладът и запекът изчезват след първите няколко дни :wink:

___________________________________
Rockstar Gangster


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:31


//on topic

Слушам балади, които принципно ме сдухват още повече и още повече зациклям..
Но принципно след 2 седмици съм като нов :Р


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:33


ми обикновено слушам доста кофти песни (бг балади, рап), който ако си щастлив много радват, ама в кофти моменти много сдухват ...
Но попрницип когато ми е доста кофти, пия много и се напивам като задник. Като ефекта е още по-гаден и става ощe по-кофти ...
Извод: Не се сдухвайте за глупости !

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:34


Преди:
denik написа:
//on topic

Слушам балади, които принципно ме сдухват още повече и още повече зациклям..
Но принципно след 2 седмици съм като нов :Р


Сега:
Пускам некъв убердив комерс рап , след което почвам да мисля ( да , рядко го практикувам ).. Мисля си аз , достигам до някакви изводи , след което заебавам целата тъжност и решавам , че трябва да съм весел.

___________________________________
остарехме


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Яну 2003 17:41
Мнения: 297
Местоположение: Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:40


NoName написа:
ми обикновено слушам доста кофти песни (бг балади, рап), който ако си щастлив много радват, ама в кофти моменти много сдухват ...
Но попрницип когато ми е доста кофти, пия много и се напивам като задник. Като ефекта е още по-гаден и става ощe по-кофти ...
Извод: Не се сдухвайте за глупости !


Хаха и на мен ми се случва същото, но като четох постовете ви осъзнах колко е тъпо, като стане нещо гадно да се сдухваш още повече... Или продължаваш да се бориш за да го поправиш или ако е непоправимо си продължаваш живота, като се опитваш да го преодолееш... Хмм, много лигав съм станал нещо, не си спазвам мъдростите от подписа напоследък :roll:
Извод: същия като горния :wink:

___________________________________
Never Give Up
Never Surrender
Never Admit Defeat


Оставам, ама ми се заминава
за слава не ми се занимава...

I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:49


Ми пускам си рап музика и паля сижа :)

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:50


Естествено, живота продължава.. така или иначе тъгата трябва да се превъзмогне.
Но на моменти (поне при мен) това е доста трудно и вземам да се сдухвам за това, че съм се сдухал :roll:
Пък и с времето ако на човек перманентоното състояние е тъжно, то надеждата, че някой ден всичко ще се оправи, изчезва..


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Авг 2006 12:25
Мнения: 629
Местоположение: Сред "изтичащи мозъци"
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:54


denik написа:
Естествено, живота продължава.. така или иначе тъгата трябва да се превъзмогне.
Но на моменти (поне при мен) това е доста трудно и вземам да се сдухвам за това, че съм се сдухал :roll:
Пък и с времето ако на човек перманентоното състояние е тъжно, то надеждата, че някой ден всичко ще се оправи, изчезва..



Споко, след милиарди години вселената ще се свие и всичко ще се повтори. Само от тва да ти стане тъжно... въпреки, че ще се повтори, ако е наистина така, тъпата ми даскалка по философия казва, че това ще ас други хора... е как така?

___________________________________
Windows 2015 for users. Minimum requirements: 486 processor, 4 MB RAM, mouse. Requirements for more or less acceptable operation: Pentium XII-33 GHz, 64 GB RAM, digital Internet connection, game gloves.


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 00:59


Polivacha® написа:
denik написа:
Естествено, живота продължава.. така или иначе тъгата трябва да се превъзмогне.
Но на моменти (поне при мен) това е доста трудно и вземам да се сдухвам за това, че съм се сдухал :roll:
Пък и с времето ако на човек перманентоното състояние е тъжно, то надеждата, че някой ден всичко ще се оправи, изчезва..



Споко, след милиарди години вселената ще се свие и всичко ще се повтори. Само от тва да ти стане тъжно... въпреки, че ще се повтори, ако е наистина така, тъпата ми даскалка по философия казва, че това ще ас други хора... е как така?


Брато, чакай сега, че не те разбрах ....
Искаш да ми кажеш, че след милярд години (примерно), всичко това което преживяваме аз и ти, ще се повтори 1 към 1 ...
Самоче на нашето място, щe са други хора ... така ли ?
Доста откачено звучи ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Авг 2006 12:25
Мнения: 629
Местоположение: Сред "изтичащи мозъци"
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 01:03


NoName написа:
Polivacha® написа:
denik написа:
Естествено, живота продължава.. така или иначе тъгата трябва да се превъзмогне.
Но на моменти (поне при мен) това е доста трудно и вземам да се сдухвам за това, че съм се сдухал :roll:
Пък и с времето ако на човек перманентоното състояние е тъжно, то надеждата, че някой ден всичко ще се оправи, изчезва..



Споко, след милиарди години вселената ще се свие и всичко ще се повтори. Само от тва да ти стане тъжно... въпреки, че ще се повтори, ако е наистина така, тъпата ми даскалка по философия казва, че това ще ас други хора... е как така?


Брато, чакай сега, че не те разбрах ....
Искаш да ми кажеш, че след милярд години (примерно), всичко това което преживяваме аз и ти, ще се повтори 1 към 1 ...
Самоче на нашето място, щe са други хора ... така ли ?
Доста откачено звучи ...



Брато, това е теория, няма как да се докаже... но замисли се: като всичко се свие до неознаваемост, после взривът при отново изграждажтата се вселена ще е абсолютно същия... и всичко логично ще се повтори... Как смяташ, същите или други ще са хората?

___________________________________
Windows 2015 for users. Minimum requirements: 486 processor, 4 MB RAM, mouse. Requirements for more or less acceptable operation: Pentium XII-33 GHz, 64 GB RAM, digital Internet connection, game gloves.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Окт 2005 21:51
Мнения: 1250
Местоположение: 777
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 01:06


Напоследък не се сдухвам много, така че просто изчаквам тъгата да премине в апатия, след което я отмивам ;) Easy and clean. А преди.... година и некви месеци, кат' се сдухах и се напивах като копеленце, та не помня много :) Ама си минаваше без проблеми ;)

___________________________________
The passions that drive us should be the ones we respect and admire. To feel contempt for one's own motivations is a vulgar thing.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Окт 2004 19:13
Мнения: 707
Местоположение: София
В момента играе: С пишката си и белот.
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 01:06


"bOtLik3" написа:
Слушам музика

При това сдухваща.

___________________________________
Продава се Creative Zen Vision W 30GB


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 01:08


Polivacha® написа:
NoName написа:
Polivacha® написа:
denik написа:
Естествено, живота продължава.. така или иначе тъгата трябва да се превъзмогне.
Но на моменти (поне при мен) това е доста трудно и вземам да се сдухвам за това, че съм се сдухал :roll:
Пък и с времето ако на човек перманентоното състояние е тъжно, то надеждата, че някой ден всичко ще се оправи, изчезва..



Споко, след милиарди години вселената ще се свие и всичко ще се повтори. Само от тва да ти стане тъжно... въпреки, че ще се повтори, ако е наистина така, тъпата ми даскалка по философия казва, че това ще ас други хора... е как така?


Брато, чакай сега, че не те разбрах ....
Искаш да ми кажеш, че след милярд години (примерно), всичко това което преживяваме аз и ти, ще се повтори 1 към 1 ...
Самоче на нашето място, щe са други хора ... така ли ?
Доста откачено звучи ...



Брато, това е теория, няма как да се докаже... но замисли се: като всичко се свие до неознаваемост, после взривът при отново изграждажтата се вселена ще е абсолютно същия... и всичко логично ще се повтори... Как смяташ, същите или други ще са хората?


Незнам ... но това ми се струва доста кофти тръпка ...
Друг чoвек да изживе същият живот като моят ... да изпита същите тръпки и преживявания. Всичките радости, тъга, любов ...
Хм, дори само на теория, звучи доста кофти .... понякога се радвам, че човешкият живот е толкова кратък.
Кратък миг, който трябва да се изживее пълноцено ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
24 Авг 2004 11:39
Мнения: 177
Местоположение: Стара Загора
Заглавие:
Публикувано на: 31 Дек 2006 15:13


Слушам Tool

___________________________________


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com