Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 10 Юни 2014 18:45


Nachi myrshi

minalqit mesec si vzeh HTC One(m8), i tva e nai-qkiqt telefon det sym vijdal, zaklevam se

super byrz, adski sexy na fason a zvuka e nqma takyv prosto

samo mi e leko tegavo s toq android za sq, che do sq bqh 5 godini na iOS ma vzeh da svikvam

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 10 Юни 2014 19:06


Мерси, пичове!

Иначе бял, щото нямаше други цветове в гет.бг, иначе може би бих си взел черен ама все тая общо взето. Калъф/кейс или както се нарича там още днеска ходих да търся ама в Технополиса имаше само розов, лилав и жълт :D А от тия цветове нито един не ме устройва вече :D Имаше и черен ама беше някво менте и нямаше отвор за слушалки. Което още по-малко ме устройва. Но да, задължително трябва някъв калъф за такъв телефон.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 10 Юни 2014 21:31


аз имам тоя навик да си вадя телефона на масата и докато става раздумка да го въртя по гръб кат пумпал


сметай кво става без калъф

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 10 Юни 2014 21:35


моя вече 2 години кара без калъв и само отстрани малко е олющен
иначе никви надрасквания, никво нищо


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 01 Юли 2014 10:07


това да си купуваш кейс и протектор за горила глас стъклото ти, трбява да си баси балъка, моя вече ги навъртя 2 години, имам 2 драскотини отпред видими само на черен фон под ъгъл+доста олющен отстрани, което е разбираемо шото си е поел бая дмг.

Абе пичове, мисля че ще обърна гръб на Андроида и ще мина на 8.1, играх си доста дълго с една 1020 и 1320, и много са яки, ама мноооогооо, та мисля 930 да налазя като се появи по бг, или евент да чакам за нещо по-яко?

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 01 Юли 2014 11:01


Ми ся чета, че 930-ката заедно с 630 били само прелюдия към лайнъпа на Майкрософт, с който щели промотират WP 8.1.

Изчакай докато дойде, пък ако тогава няма изгледи да пускат нещо по-яко, взимай.

Сега основното притеснение около новите флагшипи е дали след време ще са годни за WP 9/Threshold или както там решат да го нарекат. Microsoft обясняват, че 7-8 скокът искал друг хардуер, щото сменяли платформата и т.н. и това нямало да се повтори, ма никой не обявява със сигурност, че сегашните и тия от близкото бъдеще телефони ще могат да возят следващия Windows.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 01 Юли 2014 21:11


Ако ще е 630, със същия успех можеш си взе 925, 1020 или дори ATIV S за interop-unlock - и трите са по-добри. 930 вече е съвсем друга игра, но горчивата истина е че един от основните акценти на самата среда - изключително дългия живот на батерията - е доста компрометиран с тоя Snapdragon 800 под капака, подхранван от същата батерия която подхранва и ATIV S, че и на всичкото отгоре няма слот за карта.

Що се отнася до ядрото на платформата, от Windows Phone 8 насам то вече е Windows NT - същото на което е базиран и самия Windows 8. Та да, по всяка вероятност всички телефони поддържащи WP8.1 ще поддържат и следващата версия. Все пак крайната цел е унифицирането на Windows Phone средата с Windows RT и пълния Windows. За това точно нямайте грижи.

Според мен за човек който си е нямал реално вземане-даване с платформата много по-голяма грижа при избора на устройството е аджеба какъв хардуер на каква производителност би съответствал, понеже изобщо не е толкова просто колкото звучи. По мои наблюдения, двуядрените флагшип устройства от WP8 таймлайна са осезаемо по-бързи от съответстващите им четириядрени флагшип устройства от 4.1.2/4.2.2 таймлайна при андроид. Rival Knights е един добър пример за нова графично и физично интензивна игричка, която излезе и за двете платформи. На ATIV S върви с много по-висок фреймрейт отколкото на SIII и поне колкото на MOTO G и NEXUS 4, които са с доста по-мощни централни и графични процесори. Т.е. като една отправна точка можете да вземете, че WP8.1 устройство с двуядрен Snapdragon и Adreno 225 (с който е и Galaxy SIII, макар и с четириядрен Snapdragon) реално има производителността на устройство с поне Snapdragon 400 и Adreno 305, ако не и Adreno 320.

Оттам насетне е въпрос на тънка преценка при тези обстоятелства кои устройства разполагат с правилното съотношение между процесор, AMOLED дисплей и батерия. За постигане на оптимални резултати, що се отнася до размери между 4.5" и 4.7" аз лично бих заложил на 2300+ mAh батерия върху въпросния двуядрен Snapdragon с Adreno 225. За 5+ инча и процесори над Snapdragon 400 и 600, хеле пък 800 макар и да не виждам смисъл към момента - не по-малко от 3400 mAh като на 1320/1520.


___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
24 Яну 2011 09:12
Мнения: 320
В момента играе: junglist
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 03 Юли 2014 10:38


просто от любопитство.
на тия хуйвей какъв им е случая? що изведнъж наводниха толкова българския пазар. нов бранд ли са, някакви договори с нашите оператори ли са сключили?
за качество може ли да се говори или са нещо като prestigio?

___________________________________
smoknchillnplayn


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 09:36


Пичове, гледах, гледах и за момента за съжаление, ще преостанова търсенето на WP 8.1 апарат, ще ги почакам малко, че и работа малко сменям и не знам какво ще стане.


Huawei e най-големия производител на оборудване за мобилни оператори, и това с телефоните им е малко през хуя, но флагманите им се конкурират с най-големите съвсем успешно. Не са китайски knock-off, като Prestigio или другите ребрандирани марки от европа, ми са си доста симпатични телефони, но никва идея кво става при по-евтините сегменти.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Яну 2011 09:12
Мнения: 320
В момента играе: junglist
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 11:03


да, ама видях, че cisco са ги съдили за плагиатство и имали някакви гафове със сигурността преди време.
иначе един от глобул ме светна, че в момента мрежата им е на huawei.

___________________________________
smoknchillnplayn


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 12:12


Игри на Големите. Както Ейпъл съди Самсунг, например. Това за сигурността е само за САЩ, шото са парноични малко(макар че и аз бих, предвид че шефа им е някъв екс-генерал в Китайската народна армия..). Иначе масово се ползва тяхно оборудване и са много силни. Глобул изцяло минават на тях, а доколкото знам и Виваком и Мтел ползват тяхно оборудване тук и там.

Edit: Асцент Р6 е най-близкото, което съм виждал до андроидски айфон, като визия и усещане, абе определено им се получават нещата.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 12:51


+1 за Huawei. Водафоун, Толк Толк, Т-Мобайл, почти всички големи оператори работят с тяхно оборудване. Преди около 3-4 години бях чел за плановете им да стъпят на западния пазар за мобилни устройства с идеята да влезнат в топ 5! Определено хвърлят много пари и са от качествените китайски производители...

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 15:50


Куровея бяха спонсор на лятната олимпиада, значи най-малкото имат сериозна кинта.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2014 16:31


Сониц Жибе
стига спамил

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 11:37


Вдигам темата за да съобщя че току що официално абсолютно всеки човек който познавам със Самсунг мина на iPhone осъзнавайки какъв боклук е първият.


Профил ICQ Skype

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 12:30


аз още не съм видял такъв, що ли?

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 14:16


Абе много се чудя между HTC One (m8) и LG G3.Като засега съм се спрял на HTC-то,щото има по-хубав дизайн,по-добра производителност,обаче много ме дразни,че не може да му се сменя батерията и,че са му сложили бутоните на екрана.Във всички медии казват,че камерата му не била хубава,ама като знам,че почти няма да я използвам,мисля,че не е болка за умиране.
Въпреки че не харесвам LG-то като марка,като се порових,видях,че последните година-две бая са дръпнали във всяко отношение и определено Г3-то ми хвана окото...
Обаче не знам,и единия и дригия телефон си имат предимства и недостатъци и общо взето сега не знам какво искам :D

Ако може да ми предложите и други телефони достойни за конкуренция на тия двата освен Самсунг-ще съм доволен.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 15:39


автора на темата си взе Г3, а бочката има такова НТС. ще получиш мнения :wink:

тва за камерата е глупост - няма да я ползвам, имам си фотоапарат а-у. то ок, ама във всеки случай е удобно да си имаш камера винаги с теб :wink:

а тва за самсунг към айфон и аз не съм го чувал. но обратното го има :wink: :wink: :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 17:39


G2 си взех, не G3. G3 излезе малко след като си го взех и сега ме е яд, че нямам най-новото :D Ама на него определено цената не си заслужава, щото има съвсем леки подобрения спрямо G2 пък е с 400 лв. отгоре. Ама нормално, все пак е току-що излязал. Ако изчакаш 1 година може да падне до тази на G2 сега.

Иначе не знам защо не харесваш LG марката ама от G2 съм мега доволен, препоръчвам го с 2 ръце. Най-доброто съотношение цена-качество според мен. За тия пари по-добър телефон не може да се намери. Не знам защо си мислиш, че HTC One (M8) има по-добра производителност от G3-ката ама G2-ката ми е по-мощен от компа. Всичко се зарежда за точно 1 секунда. Точно в това отношение не мисля, че може да се говори за недостатъци на G2/3.

Що се отнася до Самсунзите, нещо всичките им телефони (или поне тия дето аз гледах) ми струват една идея по-скъпи от останалите еквивалентни класове телефони. Освен това са с Амолед дисплеи, които май са по-кофти от IPS-a. Тука вече не съм много сигурен де, някой по-запознат да каже предимствата и недостатъците на едната и другата технология.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 26 Юли 2014 20:04


Да наистина последните няколко модела на LG, от както сключиха договор с Google да правят Nexus бая дръпнаха и за момента предлагат едни от най-добрите телефони.Само,ако може да ми кажеш дали е удобно да се работи с бутоните,които са на гърба???Стори ми се малко странно,ама знам ли може така да е по-удобно.
Иначе не знам кой е най-бърз,не съм пробвал никой,просто така казват във всички ревюта и български и чуждестранни.Един приятел има HTC One,много е доволен от него,а пък когато съм го пробвал много ми е харесвал.Изобщо много симпатизирам на HTC-то,само тая 4 ultra pixel-ова камера ме възпира да го взема.Иначе парите съм решил да ги дам така,че ще ги дам за най-доброто.
А пък за Самсунзите въобще няма да коментирам хем имат грозен дизайн,хем със амолед дисплей,единственият им плюс за мен е,че може да се сменя батерията,ама това ме може да ми промени мнението.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com