Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 16:51


Gen.Toast написа:
Изгубих всякакво уважение за преценката на Дъг, когато той се обяви в полза на външният вид на Toyota CH-R.
Аз не познавам никой с очни ябълки който твърди че тази кола изглежда добре.

Еми дизайнът е доста субективен елемент, както вече и с @vanmx се съгласихме и всеки си има свое мнение хахахах :D Със сигурност има неща в Дъг, които и мен ме дразнят и съм съгласен с теб за CH-R-a, но като цяло си го следя - форматът му ми харесва

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 17:57


Това с въшния вид на колите, особено пък азиатските е остро субективна работа. Като различните вкусове за жени. За мен почти всички Тойоти са грозни на изрод коли. С Лексусите пък едно си знаят, баце - вдигай размера на предната решетка и колкото повече прилича на китова акула, толкова по-добре. Европейските, особено френските са ми привлекателни.

Всъщност CH-R-a също го намирам за добре изглеждаща кола, но какво от това, когато моделът е визия пред функция във всяко отношение.

Оглеждам се за Королка аз, грозноватичко, но пък да не се занимавам с глупости.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 18:03


карам пасат комби 92 година гас зимни гуми всичко платено няма лоп няма троп качваш са и караш


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 18:30


Kompoth написа:
карам пасат комби 92 година гас зимни гуми всичко платено няма лоп няма троп качваш са и караш


Забрави за реалните километри.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 20:27


реални километри сменен саеденител преди 10 км нов андренажан ремак чисто нови наклатки ваздушен и маслен филтар с лятни джанти не е карано с тях колата стои в гараш БЕЗ БАРТЕР СПЕШНО


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 20:53


Уви, повечето тойоти изглеждат гадно. Ще почакам няколко поколения, преди да си взема тойота :D
Иначе тоя Дъг нямам идея кой е.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 21:10


Еми, един от най-големите (като брой събскрайбъри) car reviewers, които не са част от медия. Мене ме кефи форматът на видеята му, защото прави наистина само ревюта на автомобили, а не разни "забавни" car videos като доста други ютубъри. В смисъл, съвсем информативно - показва отпред, отзад, отвътре, под капака и на края малко я кара. И тук-там споделя някакви по-интересни функционалности на разни автомобили. Добро момче е, има малко дразнещ глас, но са му доста читави ревютата.

Иначе и мене не ме кефят Тойотите, но има доста други коли дето още повече не ме кефят в момента като дизайн - например новите поколения на VW и фордовете... О, и последните БМВ-та ... в смисъл КАКВО Е ТОВА, ПО ДЯВОЛИТЕ??

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 12 Фев 2021 22:30


Ахахаха това с огромните ноздри на бмв е много гадно, да :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 02:25


Нито новите мерцедеси, нито новите беемвета изглеждат добре. Още по-малко се кефя на джиповете с полегата задница, като Х6, което е просто дъното на септичната яма известна като съвременният автодизайн.
Някои от тях имат добавка "осветена емблема/решетка" която се прави само за следните хора: ККП апаратчици, араби и чернилки.

За мен, оптималната визия за автомобила е полицейската астра :lol:

И мисля че си цитирал грешният човек за генерализацията на тойота, аз смятам че само CH-Rа е абсолютна грозотия със сгрешени пропорции, безразличен съм към останалата им гама.
Но, пежо в момента правят най-добре изглеждащите автомобили.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 03:58


Gen.Toast написа:

За мен, оптималната визия за автомобила е полицейската астра :lol:



Image

По-оптимално от това здраве му кажи :)


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 04:39


Бе пичове, CH-R е доста яко изглеждаща кола, само че дори и в най-оптималната си модификация е жалко подобие на Rav4 по ред причини, най-малката от които е мизерния размер за еднакви пари. В смисъл, това което го пиша е буквален цитат на представители на ТМ Ауто, чиято работа е да продават тая кола. Не става освен ако не си разглезена студентка.

Факт е че pound for pound нищо немско не би стъпило на японско или даже корейско тия дни. Сори, дори и да имаш половин милион, новата S Klasse не може да настигне нов Lexus LS като функционалност, че и надеждност за същите пари. Само че нямам половин милион, нали.

Та си карам всъщност сравнително новото Пежо, и колкото и да съм biased, новото поколение френски бангии кат цена:качество дори премиум японците не могат да го бият.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 11:38


Императора написа:
е как ше се прави само за тях, като е въпрос на елементарна тунинговка? :shock:

Или имаш предвид нещо друго, което съвсем не съответства на това, което си описал?


Говоря за абсолютната липса на вкус с която тия хора са известни. Тази екстра струва 500 долара като се поръча да се направи от завода.

Image

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 13:04




Любимата ми кола евър, дано да мога да си взема абсолютно същата конфигурация и интериор като от клипа. Просто брутално.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 13:22


Баце, аз ше ти го кажа така - пожелавам ти да имаш пари да я поддържаш тая кола, мани ти купуването :D

С такива пари аз бих се засилил към Volvo.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 13 Фев 2021 13:45


Маце Борко написа:
Баце, аз ше ти го кажа така - пожелавам ти да имаш пари да я поддържаш тая кола, мани ти купуването :D

С такива пари аз бих се засилил към Volvo.


ЕЙ тва е приказка :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 14 Фев 2021 11:09


Image

Тоя модел също ме кефи доста.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 14 Фев 2021 12:09


Императора написа:
Еми именно де... Тогаа що я приписа единствено на "чернилки, ККП апаратчици и араби"? :D

Щото ако тия хора ги нямаше, нямаше да има тая екстра.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 14 Фев 2021 12:49


Значи, кон да им го набие на всички лайнари, дето си имат "собствени" места пред блоковете. Тази сутрин докато си чистих колата от снега, един педал идва и ми вика, че това паркомясто било за живущите в блока (да не говорим, че аз живея в същия блок :lol: ). Да ходи до общината, да кихне едни пари и да си купи паркомястото - в противен случай кво се зверят, нещастници. И ми вдигат чистачките през ден.. нещо са ме набелязали и очаквам, че ще трябва да се разправяме сериозно в даден момент

Това вече със сигурност бих го нарекъл българска работа.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 14 Фев 2021 13:24


На мен ми се случи подобно нещо преди 2 години, прибирам се капнал от умора към 18 часа и паркирам на едно място през 2 входа от моя. В същото време паркира един пенсионер срещу мен (по-близо до входа) и ми вика "абе, не виждаш ли че нямаме къде да паркираме живущите във входа".
5 крачки по-късно си влезе във входа.

А тоя караше Опел Астра комби, която е с 1/3 дължина по-дълга от полото ми.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мото Мания
Публикувано на: 14 Фев 2021 16:46


denik написа:
Значи, кон да им го набие на всички лайнари, дето си имат "собствени" места пред блоковете. Тази сутрин докато си чистих колата от снега, един педал идва и ми вика, че това паркомясто било за живущите в блока (да не говорим, че аз живея в същия блок :lol: ). Да ходи до общината, да кихне едни пари и да си купи паркомястото - в противен случай кво се зверят, нещастници. И ми вдигат чистачките през ден.. нещо са ме набелязали и очаквам, че ще трябва да се разправяме сериозно в даден момент

Това вече със сигурност бих го нарекъл българска работа.

Да, това е едно от нещата, които винаги са ме дразнили.

Аз живея в синя зона и нямам такива проблеми, но пък другия проблем е, че пак си плащам годишен абонамент и пак нямам гарантирано място и понякога въртя близо час в периметъра докато си намеря място да паркирам.

И синята зона е с работно време и когато работното време приключват хора, дошли от всякъде могат да паркират докато са в зоната без да плащат нищо, а аз плащам и нямам място и се въртя като луд в района докато намеря нещо и то не е задължително да е до входа ми.

Ама така е като общината не строи паркинЗи и други подобни и да улеснява хората, нищо че има бюджет от два милиарда за тая година.

Съвсем спокойно може да се направи в синята зона да спират приоритетно живущите и товарните автомобили, а за временно идващите в района да има някакъв буферен паркинг и да има забрана за паркиране в синята зона, ако нямаш адрес по лична карта, ама няма кой да се сети да го направи.

И много ме е яд, че съвсем изключих че имаше онлайн обсъждане на бюджета на общината преди няколко седмици и определено щях да го задам тоя въпрос.

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com