Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Доволни ли сте от оценките?


 Да    50%  50%  [ 35 ]
 Не    50%  50%  [ 35 ]
Общо гласове : 70
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие:
Публикувано на: 18 Фев 2007 15:23


Polivacha® написа:
ReCoNNeCt написа:
:D :D всъщност ся съм пдготве , и уча около 4 предмета и по англ съм многоооо зле , тва е проблема , ако ми говорите на АНГЛ. се едно че ми говорите на иниянски :roll:


Тая хубанитарна и тя ли имал поготвителен? Не знаех... ся като си минал първия срок, поне при мен (в езикова) езикът се научава на сравнително доста добро ниво, и то като имаш предвид, че при мен беше немски, а не по-лесният английски. Някои мислеха, че ще имат много оценки, които лесно да оправят, а знанията им така и не растяха... после я окъсаха дотам, че двама даже ги преместиха в по-леко училище - единият в ПМГ, другата в хуманитарна, което означава, пич учиииииииииииии, не се давай на мързела поне подготвителната година!!!!!!!!

А пич, аз кво да кажа като езика бе френски?Абе като ти дават по 75 думи на ден просто няма как да не научиш нещо


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие:
Публикувано на: 18 Фев 2007 16:58


Ми кво да ви кажа момци, оценките ми не са добре и просто трябва да се стягам тия последни два месеца че иначе после университет забрави...

Водя се 12-клас, оценките са от 1 до 7.

Философия (високо ниво) - 4 ( любим предмет и заради газария от 7-цата която винаги имам стана на 4)
Италиански (ниско ниво) - 3 (мързел)
Биология (високо ниво) - 4 (мързел)
Английски А2 (високо ниво) - 6 (тук както и при философията никога не съм имал проблеми)
Математика (ниско ниво) - 2 :oops: (мързел + винаги съм бил смотан по математика)
Български (самоподготовка, сам си учиш) - без оценка (чак на-крайните изпити)
Световни култури (средно ниво) - 6 (тука никви проблеми)

Китара - 6
Керамика - 5
Социална дейност - 5
Колежна дейност - 6

Главен проблем - мързелът, комп игри нема как да играем... с други думи да се стягам за изпитите през май че иначе смърт.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Май 2004 20:01
Мнения: 529
Местоположение: In my den, staying in the corner Професия: Scientist Интереси: Technologies
Заглавие:
Публикувано на: 18 Фев 2007 17:33


Имам петица по руски език и четворка по физкултура. По останалите предмети имам шестици. Средна оценка: 5,73.

___________________________________




"Най-необяснимото на света е, че той е напълно обясним."
Алберт Айнщайн


Профил ICQ Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com