Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Тъп ли е Минотавъра


 да.    7%  7%  [ 3 ]
 много е тъп    10%  10%  [ 4 ]
 не ми се говори за тоз идиот    10%  10%  [ 4 ]
 сигурно    26%  26%  [ 11 ]
 гавра на майката природата    21%  21%  [ 9 ]
 той е грешка на баща си (който и да е)    5%  5%  [ 2 ]
 той е плод на спукан ефтин презерватив    21%  21%  [ 9 ]
Общо гласове : 42
Автор Съобщение

Заглавие: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 15:44


Ей Алехандро грозен дърт безработен нещасник за какво си се зарибявал с приятелката ми ако те намеря във варна няма да те оставя с един здрав крайник нека се надяваме че няма да те видя за да си останеш здрав ,а не осакатен за почти цял живот.Доколкото разбрах си бил доста брадясал льохман който явно няма пари за едно бикче за еднократна употреба да си махнеш вашливата брада да не говорим за по надолу колко си обрасъл сигурно , а и като казаха какви си ги говорил за мен просто ще ти счупя двата крака заради това че неможеш да си мериш приказките а двете раце заради това че си зарибявал приятелката.ТЪП ,ГРОЗЕН, ГНУСЕН, ЦАЙСАТ , НЕСКОПОСАН ,МАЗЕН ,ГРОБАРСКИ ЧИКИДЖИЯ .ДА ТИ ГО РЪГНА НА МАЙКАТИ В ИНВАЛИДНАТА УСТА. Майкати колко пъти се е ебала с комшийте ти ? а ти сигурен ли си че баща ти не е комшията ти или този който живее под теб ?дано да ти увехне малката безработна пишка която я дървиш само за да се изпикаеш , и после пак да я прибереш в миризливите ти малки мазни гащички. ааа да не забравя изкъпи се че се оплакват че миришеш на овчарска купел нескопосан идиот тръгнал да се мери с по-високата класа от него. "нещасник" ако имаш някакъв проблем след това аз съм в кв.аспарухово ела ще се разберем по скайпа каде и кога ако имаш смелост де ... :D макар че ме съмнява но все пак надеждата умира последна както и ти с нея ! чакам отговор от теб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2010 11:24
Мнения: 235
В момента играе: 4chan
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 15:52


Имайки предвид, че той хъресва игри като Star Wars TOR значи приятелката ти не е голяма хубавица. :lol:

___________________________________
Im back 8)


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:01


tl;dr дееба тва ограничение

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:02


Ничия приятелка не съм зарибявал, нито съм имал намерение да те обидя. Пратих ти ЛС, дай да се разберем по скайпа и да не правим сеир на хората.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:39


bulLshi7 написа:
tl;dr дееба тва ограничение

Кво значи тва ''tl;dr"?


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Май 2008 20:19
Мнения: 178
В момента играе: PES 2010,Mass Effect 2,The Godfather 2
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:51


Минотавъра много пъти ни е помагал така да се каже !!! Той НЕ заслужава такава анти тема !!!

___________________________________
May the Force be with you!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:53


Това е РСМ, всеки заслужава анти-тема :)

Конкретно този случай обаче е недоразумение - никога не съм зарибявал приятелката му и дори не съм имал намерението да го правя. Хамелеонът (Гошо) може да потвърди, той беше с нас през цялото време.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
17 Ное 2010 20:21
Мнения: 475
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 16:59


Я! Турски сериал! :shock:

___________________________________
I am willing to believe they would pay for a smile


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:04


Абе, я хванете и се ступайте хубавичката...

:lol: :lol:

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:11


Авторе, много си жалък, наистина-първо това определено не е мястото да се надъхваш на някого. Второ-убеден съм, че само на приказки си голям, стила ти на писане е на ниво детска градина, граматика за тебе е чужда дума, а препинателните знаци ги нямаш за нищо. Дотук с протокола-надявам се безработицата, която няколко пъти повтори да те удари с пълна сила, тогава ще пееш друга песен....Пуберски истории....

___________________________________
Till Lindemann написа:
начи да си в баварец, облечен добре, с яки курви около теб не ти доставя кеф?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:16


Ся прочетох първия пост и ми стана ясно, че автора е мега комплексирания тип. Тва че толкова се ежи, щото някой му говорил с приятелката, значи че едва ли има шанс да си намери нова, ако тая го напусне за Минотавъра. Също така щом приятелката на OP-то се оставя да бъде "зарибявана" от такъв като Минотавъра, следва че и тя не е първа хубост и няма потенциал за някое нормално момче, което не се прави на битка във форум за компютърни игри. Така че Минотавъре, никой нищо няма да ти направи ако тръгнеш с тая, но знай че ще те смени за първия тьофлек, който е с една класа над тебе. Имай го предвид. И още нещо авторе - Минотавъра познава Ноктурно, който има карта с 50% намаление на билетите за влак.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
06 Юли 2010 09:57
Мнения: 483
В момента играе: GTA IV, NFS World, Prototype 2, Alan Wake, Heat Online, Dead Space 2
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:20


tedo_rs Ти вярно си много жалък, но и смешен!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2678
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:25


Баси темата :lol: Автора вярно е много прост xD

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:33


bulLshi7 написа:
Ся прочетох първия пост и ми стана ясно, че автора е мега комплексирания тип. Тва че толкова се ежи, щото някой му говорил с приятелката, значи че едва ли има шанс да си намери нова, ако тая го напусне за Минотавъра. Също така щом приятелката на OP-то се оставя да бъде "зарибявана" от такъв като Минотавъра, следва че и тя не е първа хубост и няма потенциал за някое нормално момче, което не се прави на битка във форум за компютърни игри. Така че Минотавъре, никой нищо няма да ти направи ако тръгнеш с тая, но знай че ще те смени за първия тьофлек, който е с една класа над тебе. Имай го предвид. И още нещо авторе - Минотавъра познава Ноктурно, който има карта с 50% намаление на билетите за влак.


"Такъв като Минотавъра" ли? Че какво ми е бе, колега? :)

Това настрана, никога не съм имал намерение да тръгна с приятелката му. Не съм я свалял, зарибявал, дори не съм намеквал че желая връзка с нея и всъщност даже не й знам името. Видяхме се за няколко часа, колкото да посрещна нея и Хамелеона на гарата и да им покажа града. Нищо повече не е станало и никакъв интимен контакт не съм инициирал. Просто тоя е ревнив до безбожност и вижда конкуренти там където няма никакви. Писах му в скайпа да се чуем, барем го уредим това недоразумение.

High_voltage написа:
СПРЕТЕ

ДА ПИШЕТЕ

В ТЕМАТА

моля ви :cry: :cry:


Що бе, забавно е :)

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 17:49


Айде бе, ще спираме да пишем... Ако се получи такъв водовъртеж както с BlooD_RaYNe_Mai или както там се пишеше, форума пак ще живне малко. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 18:01


Аре да го биеме тоя, ебати отворкото :stooped:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 18:02


Draksis написа:
Айде бе, ще спираме да пишем... Ако се получи такъв водовъртеж както с BlooD_RaYNe_Mai или както там се пишеше, форума пак ще живне малко. :)
Почти съм убеден, че въпросната беше див трол.
Както и да е, темата е невероятно забавна, MOAR! :lol:

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Юли 2009 19:43
Мнения: 831
Местоположение: Бургас
В момента играе: Red alert 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 18:06


Еееееее там беше нещо велико, а и да не забравяме, че и Сентрито участва в тази тема !

___________________________________
ЩАСТИЕ= А.П.Е.Л. 96
Апнем, Пийнем, Ебнем, Легнем и така до 96. Апелът към който се коренят идеологичните основи на партийното движение "Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности" съкратено К.У.Р.Е.Ц ..


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 31 Юли 2011 18:16


Въпросът е, защо ревнивият любовник си мисли така? Кой го е излъгал, че свалям приятелката му? Кой подмята такива компромати и петни честта ми?

То няма много заподозрени де - само Хамелеонът може да е. Той нещо се е покрил напоследък, но възнамерявам да го хвана за врата и да го накарам публично да обясни защо разпространява клевети.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 31 Юли 2011 18:23


Авторе, ти с какъв акъл пускаш приятелката ти да седне на кура на Минотавъра, а после се пениш из форума :lol:
100% загорелия минотавър е бил опортюнист и е изгубил девствеността си, така че поздравления, мен :)

Spoiler for :
..........................................



..........................................

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com