Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие:
Публикувано на: 15 Фев 2007 18:20


Sentry написа:
"Ще седна да уча след малко."?

;)
Айде да спираме с флууда, че почва Ледника ще има компромати срещу мен... ;)

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие:
Публикувано на: 15 Фев 2007 18:22


Винаги можеш да му излезеш с "Като си в Рим прави като римляните."
Иначе аз преди известно време си казах "Ей след тая песен почвам да уча!"
...
От тогава изслушах няколко дискографии и започнах да тегля нови...

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 16:40


Урааааа, сесията най-сетне свърши и за мен! :)

Днеска изкарах последния изпит, адски странно, ама с 6! Така баланса ми окончателно е:
Аналитична Геометрия - 5
Увод в Програмирането - 6
Диференциално и Интегрално Смятане - 6
Линейна Алгебра - 6

А за изпита по линейна... мале как ги излъгах тия даскали, не е истина направо. Влизам аз, тегля си билет и имам 10 минути да си погледна лекциите. Почвам да чета, разбирам ги добре нещата и си викам "е, че може даже добра оценка да изкарам" (при положение, че не съм учил особено много за изпита и имам все пак някакви съмнения относно него). Като свършиха десетте минути обаче, махам листите и веднага забравям всичко. Викам си "мале, отиде коня у руките". Почвам да пиша... надрасках това-онова по единия въпрос. Пиша, пиша и по едно време като си поглеждам часовника, от единия час за писане е останал само 10 минути, а аз не съм писал по дефакто първия въпрос! :( Викам си "мале, изгорях". Обаче като почна асистента да препитва устно по единия въпрос, вика един по един хората и през това време останалите може да пишете още. Дефакто съм писал около 6 часа (излязох последен), като от тях сигурно поне 2 съм прекарал в чоплене на нос. :lol: Та написал съм аз, не много, ама имаше за три. И почвам да се мъча да измисля още нещо да напиша. Ама уви, кух съм горе явно, не мога. И почват да отиват вече хора при доцента за втория въпрос. И аз понеже съм близо до него, сега и ги слушам (и бездруго нямам какво повече да пиша). И тук таме някой говори по моя въпрос, пък аз надавам едно ухо и слуша, а после записвам. Така единия въпрос го написах целия и си викам "с тоя ще отида при доцента, че той повече иска". Ама седя и се чудя за другия въпрос, по който половината неща не съм ги написал. Пак надрасках това-онова, ама нейсе, не мога да го направя. Накрая излизам до тоалетната (това след около 5 часа седене в залата) и един колега седи отвънка. Бързо оглеждане дали няма някой да ни наблюдава и го питам как се доказва въпросното твърдение. Той вади нек'ви лекции, аз през това време си отидох до тоалетната и като се върнах, той ми обяснява набързо доказателството. Влизам си аз в стаята и в началото нищо не правя, че да не заподозрат нещо. После почвам да пиша, написах го почти изцяло въпроса, обаче доцента почна да ме гледа нещо и аз се притеснявам. И почвам да си измислям вече оправдания защо съм писал толкова след като съм ходил до тоалетната от рода на "ами то аз винаги на състезания и олимпиади, в тоалетната ми идват идеите за решенията" и подобни глупости. Ама за щастие, нямаше никакви проблеми в това отношение. Единият от асистентите идва да ме изпитва и аз му казвам, че ще говоря за първия въпрос, по който все още имам едно недоказано твърдение. Той обаче пич и всячески се опитваше да ме накара да кажа нещо, че да се хване за него и да пише висока оценка. Доста ми помогна и го доказах това твърдение, та ми писа 6. Отивам веднага след това при доцента и той поглежда ми другия въпрос, ама аз него съм го направил вече изцяло. Пита ме това-онова и ми писа и той крайна оценка 6.
Може и да не изглежда чак толкова странно, ама половината от нещата, които написах, бяха чути на място от някой от изпитваните. Затова викам "мале как ги излъгах да ми пишат 6, не е истина направо".

Сега имам доста висок успех и чакам стипендия. Да се похваля аз... ;) 8)

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2003 18:58
Мнения: 516
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 18:59


Мен сесията ми свърши още на девети февруари.
Математика - при лудия алкохолик Владо Тройката - оценка в книжката 9/2 :)
Строителни материали - 6
Основи на архитектурното проектиране - 6
История на изкуството - 6? - не си знам оценката, но сигурно е 6.
Като цяло сесията не беше нито тежка, нито лека. Учих когато и колкото трябва и си изкарах оценките. Сега ако и стипендия хвана ще е чудно :) Иначе в стипендията влиза и една 5-ца от упражненията по основи. Та общо става 5.60

Но всъщност не оценките са важни, а факта, че се свърши... Вече една седмица си почивам, но свършва :(

___________________________________
"Когато критиците говорят, дори и авторът мълчи."
by Phantom


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 19:04


Ний със Сентрьо имаме ЦЕЛИ два дни почивка. Мале, направо не знам какво ще правя с толкова много свободно време. Както и да е, пак е по-добре, отколкото да ти виси някакъв изпит на главата. :)

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Окт 2003 08:31
Мнения: 293
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 20:07


Аз пък имам 5 по алгебра. Първия въпрос писах некви работи , ама забравих едното твърдение , но все пак асистентката ми писа 5=. После Чакърян ме попрепита , ама добре че си бях развил сравнително добре другия въпрос и в крайна сметка ми писа 5.
В крайна сметка се оказах скъсан единствено по най-лесния предмет...геометрията.....лятото такава тройка ще изкарам...ша видът те.

___________________________________
mes que un club


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2004 16:32
Мнения: 202
Местоположение: Варна
В момента играе: DarthMod Ultimate Commander Mod for Empire Total War... apart from tons of other games.
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 21:54


Бре к'ва темичка. Явно трябва да се вясвам по-често тука. Но и така като гледам, май не сме много студентите в тоя форум.... Че така де, втора година в Колежа по Туризъм вече и нещата след зимната сесия са следните:

Технология на Обслужването в Пътническите агенции в Туризма - 4
Делова кореспонденция - 6
Социална психология - 5
Право в туризма - 3
Английска терминология в туризма - 6
Френска терминология в туризма - 2(поправка - неявил се => ликвидация)
Екскурзоводство - 4 ( образува се се от горните две оценки )
Ресторантьорство - абе беше нещо над 3, ама не помня.

___________________________________
In law a man is guilty when he violates the rights of others. In ethics he is guilty if he only thinks of doing so.


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2003 18:58
Мнения: 516
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 22:53


a тва с двойката - какво става в такъв случай?

___________________________________
"Когато критиците говорят, дори и авторът мълчи."
by Phantom


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 23:16


Много добре знаеш, че аз имам 1 ден почивка, а не два :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2004 16:32
Мнения: 202
Местоположение: Варна
В момента играе: DarthMod Ultimate Commander Mod for Empire Total War... apart from tons of other games.
Заглавие:
Публикувано на: 17 Фев 2007 23:52


Абе не е честно. Всички студенти в таз България имат някаква почивка м/у семестрите, а в моя колеж почваме веднага след сесията. :(

А относно двойката - ами нищо не става. Имам право да си я влача докато стане време за завършване. Номера е, че ти се позволява да имаш до две ликвидации. Ако по стечение на обстоятелствата се окажеш с 3 ликвидации, автоматично изхвърчаш... или по-скоро повтаряш годината, защото не се отнемат студентските права. В случай, че ти ги отнемат няма смисъл да обяснявам...

___________________________________
In law a man is guilty when he violates the rights of others. In ethics he is guilty if he only thinks of doing so.


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие:
Публикувано на: 18 Фев 2007 14:44


Reaf, моята почивка е само днеска, утре съм на лекции :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2006 23:37
Мнения: 30
Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 20:36


Ehee 6,6 , 5, 5, 6, 6, 6.....Аз пък както писах по горе-5,5,4,4,......2.. :oops:

___________________________________
Are you ready for more?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие:
Публикувано на: 20 Фев 2007 16:09


Рийвъре, к'во ще записваш изборно втория семестър? Яворе, я кажи и ти батка колега? :)

Аз май си харесах "Интуиционистки размити множества" и "ООП - практикум". В първото пише, че ще е добре да се знае в изучаването на ИИ, а това ми е интересно, а второто просто ще е полезно.

Вие към какво сте се насочили? Казвайте, че до 4-ти март имаме време да записваме.

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Заглавие:
Публикувано на: 25 Фев 2007 13:24


йей нема ли некой от УНСС, аз свърших доста добре - две петици една четворка и две тройки, без много зор :D



Аватар
Регистриран на:
26 Сеп 2002 18:11
Мнения: 180
Местоположение: При кралските кобри:)
Заглавие:
Публикувано на: 26 Фев 2007 13:10


Аз пък се изложих по Български (що ли? :D)

Философия на Психологията - 6
Философия на съзнанието - 5
Невроанатомия и неврофизиология - 6- (минуса е изключително важен, беше ми нанесен в книжката!)
Увод в психоанализата - 6
Български език и езикова култура - 5
Испански език - 6

___________________________________
"They fall and falling they are given wings..."
Mevlana Jalauddin Rumi, Mathnawi III 1417-1424

Помогни им да си намерят дом...

Ей, мъсен заек, ша та застейам... :bleh:


Профил ICQ Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com