Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Ще дойдете ли на шествието?


 Да    18%  18%  [ 6 ]
 Не    82%  82%  [ 28 ]
Общо гласове : 34
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 23:23


Ukyo Tachibana написа:
Дади написа:
А хората от неговото поколение? Всички онези, които са целували задниците на турците, които са предавали собствените си семейства, които са бягали от родината си? Има ли смисъл човек като Левски да умира за тях? Има ли смисъл какъвто и да е човек да се лишава от собствения си живот, за да могат подобни индивиди да живеят?

Ами опитай се да се поставиш на мястото на един човек от тогавашното време. Представи си че имаш жена и две дъщери. Представи си че единствения начин те да не бъдат изнасилени да кажем, е да "лижеш задници". Това как го наричаш? Всеки е правил каквото е можел за да оцелее или за да предпази близките си. Нима това жалка постъпка?


А сега ти си представи, че да се биеш за освобождаването България е безброй пъти по-важно от семейството и оцеляването му. Това е безумство, "Пиянство на един народ".


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Юли 2006 08:25
Мнения: 987
Местоположение: In The Middle Of Nowhere
Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 23:30


Nocturno написа:
А сега ти си представи, че да се биеш за освобождаването България е безброй пъти по-важно от семейството и оцеляването му. Това е безумство, "Пиянство на един народ".

Добре знам кое колко е важно. Опитай се сега, мислено, да жертваш семейството си в името на родината и ми кажи дали ти е било лесно.

___________________________________
LOVE & PEACE!!!
Барай меча!!! - Touch da Sword!!!
Не спичай - Don't speak/bake
Ни мъ ибе - It doesn't fuck me
Да еба майка ти, да еба! - To fuck yer mother to fuck!
Лайната се случват - Shit happens


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 23:31


Nocturno написа:
Ukyo Tachibana написа:
Дади написа:
А хората от неговото поколение? Всички онези, които са целували задниците на турците, които са предавали собствените си семейства, които са бягали от родината си? Има ли смисъл човек като Левски да умира за тях? Има ли смисъл какъвто и да е човек да се лишава от собствения си живот, за да могат подобни индивиди да живеят?

Ами опитай се да се поставиш на мястото на един човек от тогавашното време. Представи си че имаш жена и две дъщери. Представи си че единствения начин те да не бъдат изнасилени да кажем, е да "лижеш задници". Това как го наричаш? Всеки е правил каквото е можел за да оцелее или за да предпази близките си. Нима това жалка постъпка?


А сега ти си представи, че да се биеш за освобождаването България е безброй пъти по-важно от семейството и оцеляването му. Това е безумство, "Пиянство на един народ".


"Пиянство на един народ" има съвсем друг смисъл от този с който ти го използваш тук.Ограмоти се малко.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Яну 2003 14:38
Мнения: 223
Местоположение: Cimmura
Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 23:50


Поклон пред паметта на Васил Левски, един от най-умните и достойни българи, живяли някога.

Цитат:
А сега ти си представи, че да се биеш за освобождаването България е безброй пъти по-важно от семейството и оцеляването му.

Това е личен избор. Не бих упрекнал никой, предпочел да съхрани близките си - дори пред родината си.

___________________________________
http://www.citadelata.com - сайт за фентъзи и фантастика


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие:
Публикувано на: 19 Фев 2007 23:57


О, Сет, превелики студенте във ВУС, обясни ми, поради що разграничаваш въодушевлението на народа преди Априлското въстание от въодушевените мисли на бойците, които участват в него !? Нима има някаква разлика между това да даваш барут, да се учиш да стреляш с пушка, да печеш питки или пък да си играеш като малките деца на война ? Нима въодушевлението бива ей такова и ей онакова ? Дали ще мреш или ще ревеш - ти жертваш нещо. Да, едното е в пъти по-героично от другото, но е жертва, била тя и "смешна". Аз не мисля, че такова разделение има, ти речи нещо подир мен, ще го уважа.

Ukyo Tachibana, защо изобщо трябва да мисля колко трудно би било ? Аз го жертвам - каквото ще да става, ебал съм му майката...


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Юли 2006 08:25
Мнения: 987
Местоположение: In The Middle Of Nowhere
Заглавие:
Публикувано на: 20 Фев 2007 00:12


Nocturno написа:
Ukyo Tachibana, защо изобщо трябва да мисля колко трудно би било ? Аз го жертвам - каквото ще да става, ебал съм му майката...

Защо трябва да мислиш ли? Защото, човек често се отдръпва от думите си в реална ситуация.

___________________________________
LOVE & PEACE!!!
Барай меча!!! - Touch da Sword!!!
Не спичай - Don't speak/bake
Ни мъ ибе - It doesn't fuck me
Да еба майка ти, да еба! - To fuck yer mother to fuck!
Лайната се случват - Shit happens


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Юли 2004 10:22
Мнения: 1486
Местоположение: На изток от рая
Заглавие:
Публикувано на: 20 Фев 2007 00:26


Поклон пред НАЙ-ВЕЛИКИЯ българин !
Ако имаше хора сега на полувината на него, като патриотизъм и любов към народа и родината нямаше да сме на тоя хал!

___________________________________
Живота е като Киното: Не е важна бройката на филмите в който си играл, а качеството на ролите които си направил!


"Виждаме на другите треска в окото, но не виждаме гредата в своето"


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2003 11:41
Мнения: 1578
Местоположение: Hashburry
Заглавие:
Публикувано на: 21 Фев 2007 14:30


Сера ви на патриотизма на всичките ... Не се правете на такива каквито не сте и не се поклонявайте пред човек , чиято жертва не уважавате или сте прекалено малки за да осъзнаете . Глупаци .

Акселе , ако си напУлувина толкова красив , колкото и тъп , сигОрно яко мадами ти се лепат . Клепало .

___________________________________
http://wkoz.net - rap shit 24/7


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 21 Фев 2007 15:15


Велик човек, наистина велик.

Мислех да не се намесвам в темата, тъй като дали ще го кажа, дали ще се ' поклоня ', не е от значение... слим_к остави ги... важното е как човек усеща думите си в сърцето си, дали са истина или не.. той си знае...

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com