Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
В момента играе: World of Tanks
Metro Last Light
Заглавие: Re: The Witcher 3
Публикувано на: 05 Ное 2015 20:53

"The Sean Daniel Company [SDC], an established American production company - known for ‘The Mummy’ franchise, a new adaptation of ‘Ben-Hur’, which is currently in production, or the television series ‘The Expanse’ – has become Platige Films’ official partner in the preparation of the production of a full-length feature film about Geralt the witcher, the hero of Andrzej Sapkowski’s novels. The film will be based on themes from the short stories ‘The Witcher’ and ‘Lesser Evil’ from ‘The Last Wish’ collection. Tomasz Bagiński, who had been nominated for an Oscar for his film, ‘The Cathedral’, will be the director.

The film will be an introduction to the Witcher’s world and is planned to be the beginning of a series. Thania St. John, an experienced Hollywood scriptwriter, author of such television productions as ‘Grimm’, ‘Chicago Fire’ and ‘Buffy the Vampire Slayer’, is working on the script as well as on its film and television continuation.

The film is intended for international distribution, its world premiere is planned for 2017. Jarosław Sawko and Piotr Sikora will be the producers from Platige Films’ side and Sean Daniel and Jason Brown from the SDC’s side."

Source: http://www.platige.com/en/films/

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 05 Ное 2015 21:15

Оффф това усещам, че ще е пълен фейл. Вече трудно бих възприел нов Гералт при вече толкова твърдо изграден архетип като този сега - с гласа на Cockle и визията. Ама както каза Сапковски в онова клипче - "Аз нямам нищо против. Дори и л***о като първия филм пак увеличава продажбите на книгите ми."

Профил

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 05 Ное 2015 21:58

Той... е ебавал сериала МНОГО яко бе човек ;D

Профил Skype

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 05 Ное 2015 22:48

Чудил ли си се за името на О'Дим?

Интересно е...

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 05 Ное 2015 23:56

Charcharo написа:
Чудил ли си се за името на О'Дим?

Интересно е...

Ъъъ това? https://en.wikipedia.org/wiki/Randall_Flagg

Профил

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 06 Ное 2015 07:14

GoD
:P

Но и това е вярно ;)

Профил Skype

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 07 Ное 2015 08:55

Нямам никаква идея какво ще рече BTFO...

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 07 Ное 2015 09:02

Нали ви казах, че Gaunter е най-големия! :) Това си беше баш Дявола в света на Вещера.

Нелегален, отиди и счупи птицата при някой ковач.
А картината - ако си се запознал на аукциона със сноба и отговориш правилно на въпроса му за картините, той ще ти подшушче, че картината от търга ще се продаде добре при книжника, дето има магазин до площада в Новиград. ;)
Очилата - не знам. Те са само, за да изглеждаш... badass... i guess. :)

Профил

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 07 Ное 2015 09:08

нелегален написа:
BLOWN THE FUCK OUT. :D

Ехх... деца...

Профил Skype

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 07 Ное 2015 21:44

Да включена е и даже има NPC коментари относно белега.

Все още не мога да се съвзема от предишният ти коментар... дори и HoS е на сто години зад Сапковски... просто ми е отвъд логиката дотолкова, че не знам как да го приема...

Профил Skype

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 08 Ное 2015 07:15

Уважавам мнението ти... но не мога да се съглася. HoS е по-добра от Акт 3 на кампанията... но аз не мога дори и него да го сложа равно до оригинала. Особено до някои от историите в Sword of Destiny... не мога, на различни нива са просто. HoS е доста добре и достига реално добро ниво, но има бая хляб още да яде за да се сравнява например с Shard of Ice, Something More, The Lesser Evil или пък последната глава...

Сапко е автор силно разчитащ на символи и за разлика от повечето фентъзи автори - на главни тематики. Това е причината явно не всички да го харесват толкова. Но реално погледнато си е доста висока класа и макар и да обичам игрите (400 часа само Witcher 3 вече) и да са ми втората любима поредица... CDPR не са дори и близо до Сапко. Поне на ниво писане. За Видео Игри (писането) им е адски добри като цяло. И за киното биха били добри. Но не и в сравнение със оригинала.

... но са много над повечето филмови адаптации *сеща се за GoT сезон 5... боли бе боли* ...

Профил Skype

Публикувано на: 08 Ное 2015 21:50

За мен е невъзможно да се сравняват СДПР със Сапковски.Този човек е писал преди 15-20 години,самороден талант,който сам си е измислил всичко,опирайки се единствено на славянската митология.Нито е писал за пари,нито за слава,нито е правил пиар кампании и проучване на таргет аудиторията.От друга страна имаме СДПР,които творят в епохата на фейсбук,туитър,ютуб и въобще необятния интернет със всичките му ресурси+имат готовата вселена от Сапковски+че са екип от много хора.Иначе да,поляците са свършили страхотна работа и във трите игри и са ми едно от най-любимите студия.

Профил

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 09 Ное 2015 08:33

1) имаше реклама. Просто не беше особено голяма.

2) Така е. Но в Witcher 3 си личат попукванията на това разбиранe.

3) Че за какво му е нова книжна сага? Игрите нали ги има...

"Оригиналът винаги е по-добър от адаптацията!"
Аз не следвам това мото. Да, често е така... но аз си давам сметка, че няма оригинални неща. Просто ... в този случай... поне в аспектите отнасящи се за персонажи, тематика и сюжет... да оригиналът е по-добър :P

Огромни проблеми в игрите в момента са:
White Frost, Eredin, Wild Hunt, Yen-Ciri, Radovid, Djiikstra, Emhyr, Dandelion/Zoltan.

Поне за тях се сещам в момента що се отнася до персонажите + тематиката на творбата. Лошото, е че може да бъде в голяма степен поправено... но няма.

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 09 Ное 2015 14:18

А защо и Emhyr, че ми стана интересно? Заради сцената на кораба към края? Сподели или дай линк.

Профил

Аватар
Metro Last Light
Публикувано на: 10 Ное 2015 17:41

Corvo написа:
А защо и Emhyr, че ми стана интересно? Заради сцената на кораба към края? Сподели или дай линк.

Мама му стара 2 часа гледах за шибаните цитати но #TT и #FTB ме ядосаха и се отказах. Може аз да напиша нещо... но да го еба CDPR форума.

Сега гледам кодирането на Bethesda... lel...

Нямам оплакване от музиката.

Профил Skype

Аватар
Публикувано на: 10 Ное 2015 18:22

Charcharo написа:
Мама му стара 2 часа гледах за шибаните цитати но #TT и #FTB ме ядосаха и се отказах. Може аз да напиша нещо... но да го еба CDPR форума.

не те разбрах?

Профил

Аватар
Публикувано на: 10 Ное 2015 18:25

А за музиката - какво да се каже? Истински шефьовър. Пърсивал къртят мивки. Най-хубавото е, че и в HoS музиката е яка. Особено онези лапетии, дето пеят за О'Дим.

Профил

Аватар
Публикувано на: 10 Ное 2015 21:31

Аз това за музиката от доста време си го мисля, май съм единственият, който не е много впечатлен от нея, смисъл яка е, връзва се определено, но не е мой тип, за такива grand medieval игри винаги се сещам за композициите на Jeremy Soule. Иначе най-много ми допада тази в White Orchard и ме е яд, че не е във Велен, някаква точно селско-лежерна е. Тази с "Лазаре" бтв само в зоната около блатните вещици съм я чувал, което ми е направо малко. Обаче тази в Скелига колкото и да е красива, мааалко започва да ми омръзва вече.

Профил

Аватар
Публикувано на: 11 Ное 2015 19:40

От уичър "ревюто" му: Geralt isnt a nice main character to feel attach to it.

Geralt 1 Millennium later:

http://images.akamai.steamusercontent.c ... 86C881FCC/

още няма auto resize на пикове, мнзле.ком

Профил

Аватар
Публикувано на: 13 Ное 2015 19:43

Не, ти просто я играеш с послените пачове (над 10 такива вече, смятай). Положението като перформънс и бъгове беше много по-тежко Day 1, нещо като Fallout 4, но с по-кадърни сенки.

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com