Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Заглавие: Curse of the Dead Gods
Публикувано на: 30 Мар 2021 09:36

Сетих се покрай темата за Hades. Гифтнах я наскоро на един авер за рд-то му и рекох да я пробвам и аз.

Из коментарите в стийм намерих цитат, който горе-долу описва нещата :

Цитат:
If Hades and Darkest Dungeon had a demented baby

Мога да добавя и щипка Gauntlet, ако някой я помни.

Сетинга е ацтеки, blood sacrifice, катакомби и тн. Всяка нова стая трупа corruption и кат се запълни бар-а получаваш проклятие. Имаш 5 проклятия и последното е унищожително, така че е схема да се опитваш да направиш рън-а преди да те е сполетяло. Първите 2-3 може и да имат позитивен ефект, малко а-ла DD.

Има и light/dark механика. Предмети, скилове, пасивки, доста окей кустомизация за такъв тип игра.

Аве, яко е. Ако не ви се дават пари - в замундата го има. Арт-а е як, саунда не е на ниво Хадес, щот няма много говорене - даже е сведено до минимум. Аз една дума не съм чул, освен грухтене и пъшкане и мучене.

Профил Skype WWW

Аватар
Заглавие: Re: Curse of the Dead Gods
Публикувано на: 30 Мар 2021 09:57

Добра е играта, sound-а е готин, но играта не е базирана на история и няма voice acting.

Готино е, че някои оръжия и skill play ти отварят тайни пътища и gameplay-а варира много между различните оръжия, проклятия и perk-ове, които можеш да намериш. Challenge run-овете са също готини за да ти покажат определен playstyle, който може да не си намерил сам.

Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:

Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com