Страница 1 от 1

Dragon's Dogma ( за xbox360 )

Публикувано на: 31 Юли 2012 13:35
от shub niggurat
Някой играе ли я ?
Записах я от исо-то в арената, което е. Играя малко и ми дава disc unreadable и да съм го почистел. Кат направя така, играя още малко и пак го дава това. Записах я на ново двд, пак същото. Проблем с исото ли има, с конзолата ли, какво ?

Re: Dragon's Dogma ( за xbox360 )

Публикувано на: 06 Авг 2012 16:12
от dx4
Просто е трябвало да прочетеш коментарите от Арена всички които ползват най-разпостранения хак за бокса LT+ 3.0 имат проблем с играта.
Може би фирмата е сложила някаква защита и за това се получава така за момента това е една от теорийте.
Иначе самата игра за 15мин дето е играх не ми се видия кой знае какво...

Re: Dragon's Dogma ( за xbox360 )

Публикувано на: 06 Авг 2012 18:27
от shub niggurat
Не е това проблема. В последствие разбрах, че това е единствената xgd3 игра, която трябва да бъде записана на 100%, а не на 97% както е с всички останали. Иначе дропи. А записването става с флашната записвачка liteon нещо си. Та си я поръчах да ми я запишат и си спестих всичките ядове. Записана по този начин, играта даже може да се запише на харда ( не ти тряя външен ) и се играе без никакви проблеми. И е яка, за мене. :D