Страница 1 от 1
Въпрос за конзолка
Публикувано на: 09 Май 2012 20:35
от Serious Sam
Абе възможно ли е в БГ човек да си набави СНЕС по стария начин и ако да откъде?
Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 10 Май 2012 12:47
от vanmx
Какво разбираш под "стария начин"?
Само разните сайтове от типа на 2play.bg, едва ли има друг по-лесен начин да се сдобиеш с такава машинка.
edit: Примерно тази
обява изглежда доста интересна
Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 12 Май 2012 19:13
от Serious Sam
разбирам плащане на ръка, в брой, кеш.
Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 17 Май 2012 22:01
от kamengtaiv
Абе вземи едно менте NES почти навсякъде има такива. Аз имам 3 такива and still works едната излезе 20 лева, а другите две беха по 2-3 лева.
P.S мисля, че в БГ никога SNES е излизал официално а и трудно можеш да намериш дискетки за него. Но ако ти се играе толкова на някоя 16-битова конзола, купи си SEGA Mega Drive (genesis) аз за последно съм виждал да се продавад в един ЦУМ за 38 лева

Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 18 Май 2012 09:01
от Serious Sam
Искам СНЕС заради игрите, които има за нея, ама те вече са с антикварна стойност, така че явно просто ще си купя джойстици за компа и на емулатора ще цъкаме с племенника.
Contra III, The Ninja Warriors, Super Double Dragon, The King of the Dragons(макар, че нея я има и за МАМЕ 32), Ninja Gaiden Trilogy (макар че е по-зле от оригиналната трилогия за НЕС във всяко едно отношение) а ся разцъквам Ultimate MK3. Опитвам се да намеря порт/емулатор за аркадната версия на MK: Trilogy, че конзолните портове са осрани и с по-лошо качество. Та просто ми се прииска да вкарам съвсем oldschool атмосфера с един истински SNES.
Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 09 Юни 2012 17:12
от Frosty.
В БГ си е напълно възможно да се намери SNES, не е някво чудо. Трудното е да намериш игрите в бг. Ако ще си взимаш игри от ибей, то направо и конзолата си вземи от там. Но не виждам кво толкова пречи да цъкаш на РС с емулатор
![[Rolling Eyes] :roll:](./images/smilies/icon_rolleyes.gif)
Re: Въпрос за конзолка
Публикувано на: 16 Юни 2012 08:26
от Serious Sam
Заради "усещането"... Иначе да, като гледам офертите които намирам само путкинския Марио ми предлагат, на доста солена цена.