Страница 1 от 1
Коя мишка??
Публикувано на: 09 Яну 2011 14:29
от jaeger
За РД ще си купя една мишка за компютъра, и съм се насочил към тези в магазина на PCM понеже тук в този град почти никакви добри мишки няма. Насочил съм се към A4Tech X7 XL-740K (най-добрия избор от мишоците по 37,20 дето са) понеже този червен цвят някакси ми подхожда на клавиетурата, монитора и останалите работи, а и ми харесва дизайна. От една страна гледах едно видео в YouTube, че когато се сменя DPI'то от бутона, той свети, което ще ми пречи. Ако има начин да се махне светлинката споделете, за да преценя дали да си я купя.
Re: Коя мишка??
Публикувано на: 09 Яну 2011 20:11
от DJ Cat
Първо - не си взимай от тук по-добре.
Второ - кажи с какъв бюджет разполагаш за мишок.
Re: Коя мишка??
Публикувано на: 09 Яну 2011 23:01
от jaeger
43 лева
EDIT: в момента съм с Delux M325
Re: Коя мишка??
Публикувано на: 09 Яну 2011 23:16
от DJ Cat
За такава цена А4тек х7 е най-добре наистина. Аз не бях ти прочел поста, мислех, че не си сигурен в покупката и търсиш съвет. За светлинката не знам, някой който има мишока ще каже.
Re: Коя мишка??
Публикувано на: 10 Яну 2011 09:42
от SolidSatan
Аз съм с такава мишка и според мен тези светлини не пречат, но ако все пак искаш да ги спреш - в комплекта има драйвери, от където може да се изключат. Бъди спокоен

Re: Коя мишка??
Публикувано на: 10 Яну 2011 14:05
от jaeger
Така... сега от къде да я купя?

Re: Коя мишка??
Публикувано на: 11 Яну 2011 22:01
от jaeger
Някой все пак ще помогне ли?
Re: Коя мишка??
Публикувано на: 11 Яну 2011 23:10
от Sentry
Ами поразходи се по магазините бе, пич. Или си я поръчай от сайта на PCM. Или на някоя друга компания за hardware.