Страница 1 от 1

Какво инжектират...

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:02
от zip0
...на осъдените на смърт чрез инжекция?

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:05
от Ледник фир Болг
http://en.wikipedia.org/wiki/Lethal_inj ... tion_drugs

Много неприятна тематика. За какво ти е?

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:07
от zip0
Някой ако може да каже с 2 думи на български какви вещества се инжектират :)

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:32
от Ледник фир Болг
Според Уикипедия, обикновено използват едно от тези трите:



1. Натриев тиопентал (натриев пентотал, ползва се за упойка по 3-5 милиграма на килограм телесно тегло, и по 2-5 грама за смъртоносната инжекция);

2. Панкурониев бромид (Павулон) - мускулен релаксант, паралитичен газ. При инжектирани 100 милиграма, парализацията отнема 15-30 секунди. Ако се инжектира в дихателните мускули, води до далеч по-бърза смърт;

3. Калиев хлорид;



Ако ме питаш как точно се получават тези вещества, ще ти отговоря, че едва ли са от неща, които ще намериш в долапа. Ако не разбираш от химия, прецакан си.

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:33
от Гей Порно
Ледник фир Болг написа:http://en.wikipedia.org/wiki/Lethal_injection#Lethal_injection_drugs

Много неприятна тематика. За какво ти е?




Deadman walking :(

Публикувано на: 07 Дек 2007 01:34
от zip0
Ледник фир Болг написа:Според Уикипедия, обикновено използват едно от тези трите:



1. Натриев тиопентал (натриев пентотал, ползва се за упойка по 3-5 mg/kg за 91-килограмов човек, и по 2-5 грама за смъртоносната инжекция);

2. Панкурониев бромид (Павулон) - мускулен релаксант, паралитичен газ. При инжектирани 100 милиграма, парализацията отнема 15-30 секунди. Ако се инжектира в дихателните мускули, води до далеч по-бърза смърт;

3. Калиев хлорид;



Ако ме питаш как точно се получават тези вещества, ще ти отговоря, че едва ли са от неща, които ще намериш в долапа. Ако не разбираш от химия, прецакан си.

Мерси много!
Спокойно, не ми трябва да приготвям подобна инжекция. Просто ми беше интересно :)

Публикувано на: 07 Дек 2007 03:45
от Tarnum
Ледник фир Болг написа:Според Уикипедия, обикновено използват едно от тези трите:


Вкарват всички 3 неща, а не само 1 от тях.

Публикувано на: 07 Дек 2007 11:36
от Liberty
Ебаси депресантската тема, иначе и аз знам че им инжектират три неща, едното то които е упойка.

Публикувано на: 07 Дек 2007 12:50
от Hova
Andrey358 написа:Ебаси депресантската тема, иначе и аз знам че им инжектират три неща, едното то които е упойка.

Не бих казал че темата е депресантска,на мене лично ми е доста интересна.

Публикувано на: 07 Дек 2007 15:13
от Морт
Както Tarnum каза инжекцията е коктеил от химии. И всъщност са няколко последователни. За безсъзнание, спиране на мускулите и спиране на сърцето.

Публикувано на: 07 Дек 2007 15:16
от Gοסgle [Bot]
Не са били "инжекции", а система, като в болниците.

Според мен това са некви извращения. Българския начин за екзекуция при социализма е бил много по-добър - казват му да си сложи главата в една рамка "да го снимат", в рамката имало скрито монтирани 2-3 пистолета, които се задействат от сензор и човека на практика се самозастрелва. Никой не му е дръпнал спусъка, за да се чувства виновен после.

Публикувано на: 07 Дек 2007 15:21
от Ледник фир Болг
Bartelby написа:Не са били "инжекции", а система, като в болниците.

Според мен това са некви извращения. Българския начин за екзекуция при социализма е бил много по-добър - казват му да си сложи главата в една рамка "да го снимат", в рамката имало скрито монтирани 2-3 пистолета, които се задействат от сензор и човека на практика се самозастрелва. Никой не му е дръпнал спусъка, за да се чувства виновен после.



Откъде тази информация? Много не-комунистически ми изглежда. Имай предвид че за три месеца "народен съд" са избити около 30 000 души - да са минавали всички през такава "хуманна" процедура звучи абсурдно. Доколкото аз знам, разстрелвали са ги масово. И това за вината също е недостоверно, защото за комунист е било чест да убие "слуга на монархофашизма".

По-късно вече са затваряли мислещите (неудобните) в концентрационни лагери, където са ги скъсвали от работа, морили са ги с глад, биели са ги, застрелвали са ги. Никога не съм чувал за твоята сензорна джаджа. Разбираш ли ме? РАЗБИРАШ ЛИ МЕ?! Откъде е информацията ти?! ОТГОВАРЯЙ!

Публикувано на: 07 Дек 2007 15:26
от Omega-x
LordOfDarkness написа:Както Tarnum каза инжекцията е коктеил от химии. И всъщност са няколко последователни. За безсъзнание, спиране на мускулите и спиране на сърцето.


Деаба, имало човечност на тая земя...

Публикувано на: 07 Дек 2007 16:05
от Frosty
Бахти злетата тия от затвора ще хабят матряла за някакъв черен беззъб изнасилвач :doh: Защо само не го ударят с палката в сгъвката на крака айде долу вадят патлака бум в главата по къщята ? Тей се прай не химии,упойки,лайана като се мре да се мре ние сме маже по сякакъв начин можем да умрем а не като някви женски с упойка беги :die:

Публикувано на: 07 Дек 2007 16:11
от Тудор
Frosty написа:Бахти злетата тия от затвора ще хабят матряла за някакъв черен беззъб изнасилвач :doh: Защо само не го ударят с палката в сгъвката на крака айде долу вадят патлака бум в главата по къщята ? Тей се прай не химии,упойки,лайана като се мре да се мре ние сме маже по сякакъв начин можем да умрем а не като някви женски с упойка беги :die:



Прави се така, защото се цели изпъкването на хуманността в правораздаването, независимо какво животно ще бъде умъртвено със съответната инжекция.

Публикувано на: 07 Дек 2007 16:14
от Nocturne
Тоя батенце пак е гледал съдията Дред :lol:

Публикувано на: 07 Дек 2007 16:59
от Тудор
Bartelby написа:Българския начин за екзекуция при социализма е бил много по-добър - казват му да си сложи главата в една рамка "да го снимат", в рамката имало скрито монтирани 2-3 пистолета, които се задействат от сензор и човека на практика се самозастрелва. Никой не му е дръпнал спусъка, за да се чувства виновен после.


И после тези, които са му казали да го направи, са се чувствали супер, защото не са дръпнали спусъка, а защото са го накарали сам да го направи. И как не са се чувствали виновни? Защото са комунисти ли?

Едит: Аз пък съм чел някъде, че на някои са им вадили вътрешностите, докато са били живи. Не знам дали е истина, не искам и да си го представям, но от такива хора всичко може да се очаква.

Публикувано на: 07 Дек 2007 17:20
от Морт
Господарят Ли. Трета част. Първа глава. Имперският палач.

Публикувано на: 07 Дек 2007 17:34
от Gοסgle [Bot]
Ледник фир Болг написа:По-късно вече са затваряли мислещите (неудобните) в концентрационни лагери, където са ги скъсвали от работа, морили са ги с глад, биели са ги, застрелвали са ги. Никога не съм чувал за твоята сензорна джаджа. Разбираш ли ме? РАЗБИРАШ ЛИ МЕ?! Откъде е информацията ти?! ОТГОВАРЯЙ!


Леко с ентусиазма. Знам за Скравена и Белене и за останалите комунистически извращения. Въобще не ги оправдавам. Самия факт, че останаха ненаказани е доказателство че същата групичка престъпници са още на власт.
Говорех за екзекуциите на престъпници през 1980-те. А информацията ми е от 2-ра ръка, която я е получила от 1-ва ръка.