Въпрос??

Вашите разкази и истории
Аватар
drjekil
Мнения: 77
Регистриран на: 02 Май 2004 13:04
Обратна връзка:

Въпрос??

Мнение от drjekil »

Добре,искам само да направя едно проучване.Преди време постнах един по-дълъг разказ,за който така и не получих някъв коментар.Новият ми разказ е по-дълъг дори от този на линка,за това искам да питам да ли има смисал да го поствам или не,ако никой няма да го прочете и изрази някакво мнение

http://www.pcmania.bg/phpbb/viewtopic.p ... highlight=
high_till_i_die
Мнения: 453
Регистриран на: 14 Дек 2003 00:04
Обратна връзка:

Мнение от high_till_i_die »

Ами онзи ми отне време да го прочета.
Нямах и какво да кажа по разказа.Беше интересен.
Пък и мен не ми пука колко е дълго важното е да е добър-хайде очаквам новият ти разказ.

П.С-мислех че си оставил форума
Respect big pimpin'''
Аватар
JazzJack
Мнения: 1131
Регистриран на: 01 Юли 2004 20:31
Местоположение: София Н1
Обратна връзка:

Мнение от JazzJack »

Добре,щом си го написал вече,защо се двуумиш?Пускай го,какво като е дълъг?Нали това е номера,да е по-интересен :arrow: по-дълъг.
Аватар
Head_HunteR
Мнения: 332
Регистриран на: 12 Окт 2003 21:16
В момента играе: Fallout: New Vegas

Мнение от Head_HunteR »

Моят съвет е да го пуснеш на части. Хем ще е по лесен за четене, хем повече хора ще го прочетат.
Аватар
Reaf
Мнения: 202
Регистриран на: 01 Мар 2004 16:32
В момента играе: DarthMod Ultimate Commander Mod for Empire Total War... apart from tons of other games.
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Reaf »

Абе вие сте много странни.Ту искате да е дълъг за да е по-интересен,ту де е по-къс за да се чете по-лесно.
Не разбирате ли че това не е важно,трябва само да е интересно.А и той единствено иска да го подкрепите чрез мненията си,за него е важно да прочетете творбата му.Как бихте се чувствали на негово място?
In law a man is guilty when he violates the rights of others. In ethics he is guilty if he only thinks of doing so.
HUN73R
Мнения: 470
Регистриран на: 10 Юни 2004 18:52
Местоположение: G-G78S, Curse

Мнение от HUN73R »

Спокойно доста хора ще го прочетат и аз също само да си намеря малко свободно време ако е толкоз дълъг!
Не чакай а го посткай! :shock:
Аватар
Head_HunteR
Мнения: 332
Регистриран на: 12 Окт 2003 21:16
В момента играе: Fallout: New Vegas

Мнение от Head_HunteR »

Ами вие може и да го прочетете ама има хора, които като видят, че е някакъв километричен разказ, само при вида му ще им се отще да го четат. Пусни го поне на две части. Така ще е по-добре според мен.
high_till_i_die
Мнения: 453
Регистриран на: 14 Дек 2003 00:04
Обратна връзка:

Мнение от high_till_i_die »

Само да ти кажа че ако го пусакаш на части ще имаш повече мнения,защото много малко хора сядат да четат огромен разказ
Respect big pimpin'''
HUN73R
Мнения: 470
Регистриран на: 10 Юни 2004 18:52
Местоположение: G-G78S, Curse

Мнение от HUN73R »

Ами прави са всъщност!А иначе ако един разказ не ме грбне от първите 6-7 реда едва ли ще го прочета въобще дори и да е 20тина реда или пък на кратки части!Така че въведението МНОГО важно!
Аватар
Soulharvester
Мнения: 13
Регистриран на: 19 Авг 2004 09:04
Местоположение: Варна

Мнение от Soulharvester »

съгласен съм на 4асти да става 6тото ина4е наистина много малко хора 6е го про4етат .и даваи по бурзо
Where do you think you're going, little soul?
Публикувай отговор