Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:36


Учителката по биология: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:38


Малкия Иванчо казва на баща си: - Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! - Вече не искаш ли влакче? - Искам, но намерих едно в шкафа .


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:49


- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. - А с мама разговаря ли? - Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:52


Учителка в час: - Кои са най-полезните птици за човека? Иванчо: - Печените.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:54


Малкия Иванчо казва на баща си: - Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! - Вече не искаш ли влакче? - Искам, но намерих едно в шкафа .


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:07


Иванчо крещи: - Мамо, мамо съборих шкафа в хола! - Знаеш ли какво те очаква, като разбере баща ти! - Той разбра, защото е под него.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:10


Чък Норис си има магнитче, на което лепи хладилници от разни места, които е посещавал.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:11


- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. - А с мама разговаря ли? - Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 26 Мар 2024 23:47


Учителката: -Иванчо, днес домашното ти по математика е вярно, някой помагал ли е на баща ти?


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 26 Мар 2024 23:48


Чък Норис си има магнитче, на което лепи хладилници от разни места, които е посещавал.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 26 Мар 2024 23:48


Разговарят двама познати: - Ти разбра ли, че Крикор е спечелил кола от лотарията? - Разбрах, само че не е Крикор, а Гарабед, и не е кола, а колело, и не го е спечелил, а са му го откраднали.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 31 Мар 2024 21:57


Учителката: - Иванчо, каква е формата на земята? - Ами, кръгла госпожо. - Докажи го де. - А, няма да споря с вас, квадратна е тогава.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 31 Мар 2024 21:58


- Иванчо, как завърши годината? - Супер, удължиха ми договора с 7-и клас с още една година.


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 31 Мар 2024 21:58


- Бабо, защо ти е толкова голям прозореца? - За да хвърлям по-големи торби с пари на телефонните измамници, Червена шапчице!


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 13 Апр 2024 22:16


- Ванко, какво учиш, бабе? - Агрономство, бабо! - Браво, ще пръскаш на баба лозето! - Митко, ти какво учиш, бабе? - Архитектура, бабо! - Браво, ще построиш кочина за прасето! - А, Наско ти, бабе? - IT специалист съм вече, бабо... - Атанасе, Атанасе, на теб въобще не ти дреме за баба ти, чедо!


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 13 Апр 2024 22:18


Порасналият Иванчо чете вестник и преразказва на Мария: - Гледай Марийке, какво пише във вестника, значи всеки път когато вдишвам и издишвам, умира по един човек... - Ми нормално, като не си миеш зъбите...


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 13 Апр 2024 22:26


Иванчо отива в музикалното училище, слага си калъфа на цигулката на чина, отваря го и вади... автомат. Смее се и казва: - Оп-а-а, татко сега е в банката с цигулката!


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Апр 2024 21:27


Разговор между приятелки:
- 5 чифта чехли имам, а нямам един мъж, по когото да ги запратя!


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Апр 2024 21:28


Ако не и пишеш - ще съжаляваш!
Ако и пишеш - ще съжаляват теб!


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Апр 2024 21:30


- Какво правиш в свободното си време?
- Членувам в "Четири лапи".
- О, значи обичаш животните?
- Не. Напивам се и пълзя до вкъщи.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com