Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Ное 2017 18:42


нелегален написа:
MU ?? Какво МУ? МУ Онлайн? :o


http://mulegend.webzen.com/en

Бях ако WTF като разбрах наскоро, ама бетата беше затворена, сега предстои нещо като финална бета от другата седмица та мисля да я поцъкам яко, това май е единствената Диабло-тип игра дето съм я играл повече от останалите :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 00:13


BOKASA написа:
Все още не мога да разбера, Волфенщайн заслужава ли си парите? Мненията по форумите са разногласни. Иначе, откакто през недалечната 13-та година яхнах "Танковете", почти се разведох и с любимия си Serious Sam.


Определено усещането от Wolf-a по време на игра,а и след превъртането не е каквото беше преди 3 години от първата.Някак си се чувства прекалено малка стъпката напред в развитието на играта като продължение.
Геймплейът(разбираемо) е пипнат леко и като цяло играта се усеща по-добре откъм управление(не знам за вас,ама първата ми беше една от по-неудобните шуутър игри).Има нововъведения откъм арсенала и начина му на ползване. Стелтът е по-силно застъпен и можеш спокойно да минеш големи порции от нивата по втория начин.
Като заговорихме за нивата,поне на мен ми се струват с една-две идеи по-слаби от тези на оригинала от към левел дизайн говоря и като локации,въпреки че има разнообразие и замисъл и няма да ти се налага да ги преповтаряш.Играта не е строго разделена на нива/чаптъри и като цяло преминаването от ниво на ниво е направено по-плавно,скрито чрез кътсцени или обикаляне на новия хъб,въпреки че не винаги имаш правото да се шляеш свободно между нивата.
Хъбът е осезаемо по-голям и там беше единственото място където ми играеха кадрите...ама не намерих нещо кой знае колко интересно или запомнящо се за време което да си струва.
ЕДИНСТВЕНО там един не много скрит аркаден автомат където можеш да минеш цялата Wolfenstein 3D.(играе се с геймплея на новия Волф и не е само едно ниво като преди.оригиналът не съм го въртял заради управлението,ама тука мисля вече да запълня пропуска).
Откъм кънтент играта предлага доста.Мисиите мисля,че са повече от оригинала или по колкото него,но имаш и странични такива които те пращат към места които вече си посетил така че игровото време се дига към 15 часа г/д, при първо изиграване и ако не бързаш особено.Колектъбълите са повече от преди.Не съм се зачитал особено,ама поне различните плочи които събираш не са особено интересни.Това за мен е голям пропуск,тъй като в предната игра ми беше много интересно да чуя нацистките кавъри на любими песни,а пък тук не успях да разпозная никоя от песните.(може и моята музикална култура да е слаба...)
Това е като цяло което ми идва на главата няколко дена след финалните надписи.Аз лично не бих я взел на фул прайс,но на някое разумно намаление със сигурност ще я забърша да си я имам до предишната.
След превъртането ми се изостри апетита да пробвам THe Old BLood,която ми пропуск.

П.С: история,според мен се описва най-точно с Гадни Копилета.Ако си харесал филма,ще ти допадне и тя.И вчера гледах един клип, в който правиха съпоставка на историите на двете игри,като положението беше нещо подобно на новия Star Wars и Нова надежда...

Дейба как ми е залипсвало да словосподелям в тоя фором :D :D :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 07:30


Divinity - Original Sin 2

най-доброто такова РПГ от ... предната :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 10:31


The Arrow написа:
Надъхах се покрай приказките ти да пробвам Fortnite и май не ме грабна особено, струва ми се прекалено празна. Ама играх само около 20 минути де, сто процента не ги правя правилно нещата.

Също така, чакам да излезе новата MU, нямам търпения да я пробвам :D

Как така празна? :shock:
Целта е да се приземиш на място с луут и почти винаги екшъна почва мигновено.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 10:34


Предната част на играта...

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 10:55


Поправям, че се обърка :arrow:
нелегален написа:
17 годишния румънец беше фен, и той горещо ми я препоръчваше.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 16:14


Еми в тоя дух се сещам само Pillars of Eternity и това. Поне за последните години. То че има, има, ама дали стават за нещо е друг въпрос.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Ное 2017 17:34


За cRPG-та Tyranny и Shadowrun-овете са добри.

Иначе аз последно съм се разцъкал нещо на Warframe и всичко е невероятен grind, но засега е fun. Също Hob, която си е прекрасен action-adventure

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Ное 2017 18:38


Да, Tyranny беше яко ... за няколкото часа, които бяха цялата игра :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Ное 2017 23:37


Здравейте! Интересува ме някой залагал ли е онлайн на електронни спортове цс, дота и тн. Един приятел залага тук: http://record.winbetaffiliates.bg/_DIMg ... ZgqdRLk/1/ <-- на турнири по цс, дота и др., ако някой е залагал да си изкаже мнението, печели ли се. Моя приятел ми каза че е заложил на 3 дота мача 50 лева и е спечелил 480 лева, ама нещо не ми се вярва.. Благодаря!


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 13 Ное 2017 00:46


При букитата, както и всякакъв друг вид хазард, не е невъзможно да се спечели, но винаги има повече загубили, отколкото спечелили. Ако ще играеш играй за тръпката, а не за парите, защото е много вероятно да загубиш пари.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Ное 2017 15:40


Играх кампанията и геймплея ми беше тъп и скучен - в това отношение, дори безкрайните call of duty игри се справят малко по-добре, нищо че излизат по 2 на година

Силата на играта е / беше в мултито, което пък умря и имаше своите 2-3 месеца хайп и мемета в 9гаг... Тук може и да бъркам, де, ако някой все още играе и може да потвърди обратното - да каже. :D

Иначе нищо особено, още повече че играта струваше 130 лева като излезе. Ма то ЕА геймс, кво повече. :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Ное 2017 18:45


Вчера си взех Borderlands 1 и 2 GOTY изданията от Instant Gaming за общо около 10 евро. Скоро ще се разцепя :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Дек 2017 15:13


Редувам MU Legend и Fornite Battle Royale, ако някой иска да правим партия на MU да пише :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Дек 2017 23:18


Аз като вечен фен на тайкуните, в момента съм се захласнал по Transport Fever - доста яка игра със сравнително широка дълбочина. Много много планиране при създаването на маршрути, направо мед ми капе... :D

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Дек 2017 01:32


Играя Knights of Honor с България. Играта може да се опише като пристрастяваща. Не мога обаче да разбера как работят битките, които са основна част от преживяването. Ще трябва да минавам туториала наново.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Яну 2018 00:38


newcomer написа:
Играя Knights of Honor с България. Играта може да се опише като пристрастяваща. Не мога обаче да разбера как работят битките, които са основна част от преживяването. Ще трябва да минавам туториала наново.

Това навремето ме беше пленило толкова много!!! Играл съм я до побъркване... само че грам не се сещам за битките. Дипломацията беше обаче супер яка със сватбите и шионите и т.н. :D

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Яну 2018 19:59


Дипломацията наистина е най-якото нещо в играта. Изкуственият интелект е абсолютно непредсказуем на лесна трудност. Не ми се мисли как е нагоре. Армията ми от селяни преминава в неутрална Зета (съседи сърби) и половината владетели на света пращат съобщения колко ми се кефят, че съм щял да накажа негодниците. После се оттеглих, защото ми биха шута. Последваха гневни съобщения от досегашните доброжелатели, че съм страхливец, задето съм отстъпил - прас, три мюсюлмански кралства късат търговски взаимоотношения и обявяват война. Тая игра е Total War на наркотици. Започнах нова кампания с ирландско княжество, защото не мога да защитавам шест български провинции още от началото. Току-виж съм се научил как да се бия.


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Яну 2018 00:14


Един колега от работа успя да ме зариби по Destiny


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Фев 2018 23:57


В момента съм в търсене на нова игра, препоръчайте ми нещо


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com