Аниме Лист
Re: Аниме Лист
Аз и него не съм гледал. Само съм виждам скрийн шот на Райто.само трейлъра съм гледал
Това е идея, ще я споделя с всички холивудски продуценти, които познавам.мене не ме вземат да играя Л?
(Сам се сещаш, колко са.)
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
В съревнованието по невежество...ъъъ благодаря, но мислех че съм го спечелил преди години само с правопис и стилистика. Ако трябва да влагам усилия и в други области казвай навреме, това тук беше случайност!ти печелиш тоя път
В смисъл и досега постовете ми откъм съдържание са били пълни с невежество, но мога умишлено да ги направа и по-зле. (Хъммм, дали наистина мога? Звучи ми, като предизвикателство.)
А сериозно, относно Death Note е безсмислено човек да се интересува от каквато и да е било друга негова негова форма освен мангата.
Как хак-мериканците го били кастнали зле - бели кахъри. Те собствените си оригинални заглавия кастват зле пък камо ли сбъркани адаптации.
Wunderbar! (И wonderbra, ако има нужда.)Тия субтитри имат допълнителни пояснения
На едната картинката се мярка герой от следващото аниме от същия режисьор - Osomatsu-san. Явно още тогава е възнамерявал да прави проект на тема Osomatsu-kun.
Само дето ми дойде дори по-голяма простотия от Gintama и го дропнах.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
по някаква причина аз пък лесно го изгледах
![[Ban!] :banli:](./images/smilies/ban.gif)
Само, ако не мога да го намеря на английски или руски. Франсетата, дори фенсъбърите слагат титри с ужасен тайминг. Или трябва да биеш паузата често или да караш по японския дублаж.аниме на френски?
Последното беше една серия на LWA TV, която по някаква причина закъсня от Asenshi.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Всъщност OVA-тата 2008-2009 и новият сериал на Cobra 2010 стават.
Кич и ретрофутуризъм, но точно в кратенската им комбинация е кефът.
Пробвал съм да гледам оригиналните серии...изтърпях само филма: Джейм Бонд + садо-мазо + бондидж. Not my cup of piss.
Та цялата поредица е по-скоро е пародия на екшън/приключенските филми от 60-те и 70-те, но в бъдещето, в космоса и със старомодни извратеняци.
Teekyuu 9 ep. 7 - Насуно центричен епизод. Запознаха ни с призраците от имението и.
Nobunaga no Shinobi: Ise Kanegasaki-hen ep. 21 - Нобунага отърва силите си, но още е в напечено положение.
Made in Abyss ep. 8 - няколко урока по оцеляване + предисторията на отношенията между Лиза и Озен. Ъх, юри.
Пак най-интересното е информацията за Бездната. Явно на по-долните нива времето тече по-бавно.
Shingeki no Bahamut: Virgin Soul ep. 19 - напълно излишно проникване в двореца и всички си го знаеха. Извинение за бал в стил Пепеляшка. На теория планът на Рита беше перфектен и най-вероятно щеше да приключи сериала, ма Нина е идиотка. За награда следващия път ще трябва да се бие с ловец на дракони.
Vatican Kiseki Chousakan ep. 8 - триумфът от разкриването на загадките беше помрачен от глупостта на Роберто да не разпознае собствения си баща, както и modus operandi-то на серийните му убийства.
Консервиращите маймунски бактерии ми звучат, като пълна глупост.
Напипаха някаква обширна злодейска организацията, но шефчето се измъкна.
Knight's & Magic ep. 9 - доволно много екшън в тази серия. Лошковците били федерация и основната им сила са черни машини (Gundam Mark II?)...ахаха.
Освен тази препратка, окачването за раменете и пренасянето на mech-овете ми напомня визуално за Votoms.
Gundam Build Fighters: GM no Gyakushuu - тези ONA-та ги правят все по тъпи.
Заглавието на анимето е пародия на Контраатаката на Шар, като в случая GM не е моделът mecha, а съкращение от gunpla mafia
. Тук мафиотите се проявяват с безумно тъп и непрактичен план, нещо като Team Rocket, но не са толкова забавни.
Кастът е почти целия от първи сезон, дори и Рейджи се появява без никаква друга причина освен Deus Ex Machina. Битките обаче са в стил втори сезон, mech-овете също. Примерно Psycho GM-ът, какъв е смисълът? Това си е Psycho Gundam, но с различна глава. Останалите машини също са някакви грозни хибриди.
Единствения интересен бой беше дуелът между Сей и Рейджи, но пък него не го дават докрай.
Положителното в епизода е дебютът на Burning Gundam, което е добра предистория за втори сезон, но с това закъснение идва малко retcon.
Кич и ретрофутуризъм, но точно в кратенската им комбинация е кефът.
Пробвал съм да гледам оригиналните серии...изтърпях само филма: Джейм Бонд + садо-мазо + бондидж. Not my cup of piss.
Та цялата поредица е по-скоро е пародия на екшън/приключенските филми от 60-те и 70-те, но в бъдещето, в космоса и със старомодни извратеняци.
Teekyuu 9 ep. 7 - Насуно центричен епизод. Запознаха ни с призраците от имението и.
Nobunaga no Shinobi: Ise Kanegasaki-hen ep. 21 - Нобунага отърва силите си, но още е в напечено положение.
Made in Abyss ep. 8 - няколко урока по оцеляване + предисторията на отношенията между Лиза и Озен. Ъх, юри.
Пак най-интересното е информацията за Бездната. Явно на по-долните нива времето тече по-бавно.
Shingeki no Bahamut: Virgin Soul ep. 19 - напълно излишно проникване в двореца и всички си го знаеха. Извинение за бал в стил Пепеляшка. На теория планът на Рита беше перфектен и най-вероятно щеше да приключи сериала, ма Нина е идиотка. За награда следващия път ще трябва да се бие с ловец на дракони.
Vatican Kiseki Chousakan ep. 8 - триумфът от разкриването на загадките беше помрачен от глупостта на Роберто да не разпознае собствения си баща, както и modus operandi-то на серийните му убийства.
Консервиращите маймунски бактерии ми звучат, като пълна глупост.
Напипаха някаква обширна злодейска организацията, но шефчето се измъкна.
Knight's & Magic ep. 9 - доволно много екшън в тази серия. Лошковците били федерация и основната им сила са черни машини (Gundam Mark II?)...ахаха.
Освен тази препратка, окачването за раменете и пренасянето на mech-овете ми напомня визуално за Votoms.
Gundam Build Fighters: GM no Gyakushuu - тези ONA-та ги правят все по тъпи.
Заглавието на анимето е пародия на Контраатаката на Шар, като в случая GM не е моделът mecha, а съкращение от gunpla mafia
Кастът е почти целия от първи сезон, дори и Рейджи се появява без никаква друга причина освен Deus Ex Machina. Битките обаче са в стил втори сезон, mech-овете също. Примерно Psycho GM-ът, какъв е смисълът? Това си е Psycho Gundam, но с различна глава. Останалите машини също са някакви грозни хибриди.
Единствения интересен бой беше дуелът между Сей и Рейджи, но пък него не го дават докрай.
Положителното в епизода е дебютът на Burning Gundam, което е добра предистория за втори сезон, но с това закъснение идва малко retcon.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Mahoujin Guruguru (2017) ep. 8 - маса ебавки с grind, level up и въобще подготовка преди голям куест. Тома междувременно е дигнал 10-то ниво, а нашите с идиотските си приключения са само на 2-ро за Нике и 3-то за Кукури. Още се оказа, че Нике е клас крадец.
Естествено точно Тома победи мини-боса голем, но злодеите ги спряха преди да си изпълнят куеста, като хората.
Aho Girl ep. 9 - гару-тата стават все по-интегрална част от основния състав и успяха да се изпокарат здраво с А-кун. Саяка се напи само от изпаренията на бирата. Последвалата сцена беше неудобна за всички.
Естествено точно Тома победи мини-боса голем, но злодеите ги спряха преди да си изпълнят куеста, като хората.
Aho Girl ep. 9 - гару-тата стават все по-интегрална част от основния състав и успяха да се изпокарат здраво с А-кун. Саяка се напи само от изпаренията на бирата. Последвалата сцена беше неудобна за всички.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Нанам, тоуа Форбиден звучи, като немско име, пиши му ЛС.кажи какъв е проблемът
Чувал съм, че drop cluster оправяло всички проблеми...
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
За Читозе не знам имаше едно Чизе, може би е същото име, но съкратено?
http://chise.ludost.net/Anime/
Могат да се видят ретро контейнери, като avi, ogm и дори asf.
http://chise.ludost.net/Anime/
Могат да се видят ретро контейнери, като avi, ogm и дори asf.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Shingeki no Bahamut: Virgin Soul ep. 20 - малко повече тупалки този епизод, но пак всички се държат, като пълни идиоти, включително предателят Алесанд.
Fate/Apocrypha ep. 9 - екшънът продължава и не е лош, но никой не постига нищо смислено. Пък Жана Д'Арк е толкова безполезен герой, че е чудно защо се опитват да я убият. Целият този мариз е напразно.
Излишно беше и отклонението с предисторията на чудовището на Франкенщайн.
Made in Abyss ep. 9 - Рико някак се справи само, но някак си остава пълна идиотка и никога няма да се научи да бъде достатъчно бдителна в Бездната.
Nobunaga no Shinobi: Ise Kanegasaki-hen ep. 22 - силите на Нобунага избраха уж по-лесния път...и скоро ще разберат, че не е така.
Made in Abyss ep. 9 - Рико някак се справи сама, но и някак си остава пълна идиотка и никога няма да се научи да бъде достатъчно бдителна в Бездната.
Fate/Apocrypha ep. 9 - екшънът продължава и не е лош, но никой не постига нищо смислено. Пък Жана Д'Арк е толкова безполезен герой, че е чудно защо се опитват да я убият. Целият този мариз е напразно.
Излишно беше и отклонението с предисторията на чудовището на Франкенщайн.
Made in Abyss ep. 9 - Рико някак се справи само, но някак си остава пълна идиотка и никога няма да се научи да бъде достатъчно бдителна в Бездната.
Nobunaga no Shinobi: Ise Kanegasaki-hen ep. 22 - силите на Нобунага избраха уж по-лесния път...и скоро ще разберат, че не е така.
Made in Abyss ep. 9 - Рико някак се справи сама, но и някак си остава пълна идиотка и никога няма да се научи да бъде достатъчно бдителна в Бездната.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Повече ме кефят сюрреалистично идиотските аркове (като онази с тоалетните на Шинсенгуми) или комедийните паузи в "сериозните", заради внезапната промяна в тона.
Knight's & Magic ep. 10 - обичайният кич и позьорски тупаник. Принцесата пак за малко не изби спасителите си с нейните настроения. Не се ли предполага, че наследниците на трон получават специално обучение, как да се държат в подобни ситуации, та да не пречат на бодигардовете? Начинът по който Архид я убеди да тръгне, демонстрира още по-добре, колко е задръстено това момиче. Никаква власт за тая гъска!
Най-изненадващо убиха еднооката мацка. Тя беше доста силен противник, не смятах че ще я разкарат толкова рано.
Неочаквано друг технически гений, който обаче работи за лошковците. Дали и той не е прероден землянин?
Detective Conan ep. 871 - anime original в който Мицухико е толкова изтъпял, че не може да го познаеш. Естествено и самото престъпление беше малоумно, а полицаите се моткаха, само за да има кой да ръкопляска на Шонен тантей.
Мисля, че и в представленията по детските градини има повече реализъм.
Добрата новина е, че следва случая с Нуе чудовището, който е по мангата и освен самата загадка съдържа известен тийзинг на тема Хейджи - Казуха.
Kindaichi Shounen no Jikenbo (TV) ep. 109-110 - отвратителен и отвратително нарисуван арк, като този път главното действащо лице е детектив Акечи.
Не знам защо така се получава, но на него винаги му връчват най-тъпите истории, дали пък не беше и anime original? Трикът, колкото и за хитър трябваше да мине, щеше да бъде разкрит от следователите много лесно. Драмата между музикантите също беше смехотворна.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Mahoujin Guruguru (2017) ep. 9 - още JRPG майтапи. Може би най-запомнящия се: оказа се, че в предния епизод са продали или използвали маса необходими за куеста предмети.
Aho Girl ep. 10 - доста епична и идиотско смешна серийка. Майката на Йошико е определено най-якият персонаж.
Aho Girl ep. 10 - доста епична и идиотско смешна серийка. Майката на Йошико е определено най-якият персонаж.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Mobile Suit Gundam ep. 1-4 - известно време планирах да гледам пълната версия и ето сега дойде времето на оригиналния Gundam.
От една страна повече детайли от историята и странична информация, от друга във филмите някои диалози са пренаписани по-смислено и поне до тази точка са разкарани няколко наистина излишни работи. Подозирам, че за мен те ще си останат по-подходящата от сериала алтернатива.
На майтап пуснах да чуя и английския дублаж - Robotech all over again.
От една страна повече детайли от историята и странична информация, от друга във филмите някои диалози са пренаписани по-смислено и поне до тази точка са разкарани няколко наистина излишни работи. Подозирам, че за мен те ще си останат по-подходящата от сериала алтернатива.
На майтап пуснах да чуя и английския дублаж - Robotech all over again.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.