Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Фев 2015 12:55


Превъртях я. Много съм доволен от завършека и след известно време на почивка ще се захвана с две. Имам само един въпрос:
Spoiler for :
Кой е Уичърът, който искаше да убие Крал Фолтест в последния синематик, дето Гералт в крайна сметка се оказа по-вещ с оръжията? Беренгар?


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Фев 2015 20:21


what if they get me? написа:
Никой особен.

Бате, благодаря за хубавата кореспонденция, която се получи в тая тема! Ако имам въпроси по 2 и един ден може би по 3 ще питам пак, без да гледам да съм прекалено досаден. Още веднъж благодаря! :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Фев 2015 10:33


Spoiler for :
Алвин беше симпатично, макар и плашещо поради уменията си хлапе. Жак е изперкал кучи син, който иска да е световен тиранин. Доколкото зависеше от мен, дори краля на Wild Hunt не можа да ме спре да му забия меча лично. Но да, разбрах. Дано и Гералт да се е усетил. Пък този крал на Wild Hunt цяла игра се отваря на нашия, пък можеш да се биеш с него само два пъти. Първия път там от оня куест с Wraith-овете в полетата, дето ти го дава Hermit, се размина. На финала не го пощадих, макар че надали може да бъде убит защото е Смъртта? Няма значение, Гералт си е природна сила


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Фев 2015 15:46


Този месец започнах с няколко куеста:

PuppetShow 3 - Lost Town - 3/10. Това е игра дълга два часа и половина, която обаче не можеш да минеш за по малко от 4-5 часа. Напълно никакъв синхрон в търсенето на предмети, карат те да се връщаш на места, които си преминал преди повече от половин час, за някаква тъпа пъзел игра. Без да ползваш гайд това нещо се превръща в кошмар. А го заиграх единствено заради историята, която се оказа много глупава. Дори механичния звяр изглеждаше смехотворен - мечка ли беше, горила ли? А главната злодейка беше клиширана и малоумна, общо в цялата игра имаше десет минути с нея, в които каза две изречения на кръст :shock:

Не знам как е започнала тази поредица, първите две части не съм играл, но съм чел резюметата им и грам не ме впечатляват. Подозирам, че и другите части(тази игра има цели 6!) са доста плоски. Някой ако ги е играл нека да сподели впечатления. Като гледам добрите отзиви, направо се чудя кой ги е давал :roll:

Hypnosis - 7/10. Много иновативно руско куестче. За пръв път попадам на игра, в която съм психиатър-хипнотизатор, точно по моята специалност, която ще практикувам :D Борбата с фобиите на пациентите бе добре илюстрирана, на места трудна до невъзможност. Героите(повечето) бяха интересни, с множество различни проблеми за решаване. Като влязох в главата на програмиста, ей богу - вътре беше като ниво на игра :lol: Само накрая засраха сериозно историята, имайки предвид кой се оказа злодея и защо, което сложи на иначе добрата игра, дълбок комедиен ореол и прееба надеждата ми, че противника е наистина опасен и корав. Слагам в спойлер случката, понеже проекта си заслужава да се изиграе, заради забавния и несрещан в друга игра, поне от мен геймплей.
Spoiler for :
Злодеят бе извънземен, ядосан от това, че не може да борави с Интернет и да си прави профили по сайтове и да чати, след което решил да промие мозъците на всички хора за да не могат и те да се възползват от благата на технологиите :lol:


Vampire Saga: Pandora's Box - 5/10. Бистра бозичка си беше това куестче, но признавам - имаше неочакван край, който естествено остави отворена врата за продължения. Точно подобни заглавия съсипаха куест игрите. Изкарва се някаква сравнително интересна история, често прекалено тъпа за по интелигентни хора, а след първата част, обикновено продължават да бълват десетки продължения с все по бозава и изсмукана от пръстите история. Стана модерно подобни игри да се разделят на епизоди като латино сериали. Трябва да отбележа, че ми се искаше да разбера какво става в следващата част, обаче не ми се играеше, затова си спойлнах. Тотална простотия, в третата част още по голяма от втората. За мен тая поредица е голям провал, не я играйте, дори първата част.

Sniper: The Manhunter - 2/10. Едно мизерно шутърче реших да заиграя, че отдавна не бях пуцал. Може би най-лошия шутър на който съм попадал досега. В тази игра имаше повече противници от в Сериозния Сам :shock: Сигурно избих 3000 руснаци, казахи, афгани и подобни, чакам медал от Андрейката, американския посланик у форона. Толкова тъпо направена е тази игра, че чак щеше да е забавно, ако не беше тъжно. Прекалено трудно е да минаваш напред, поради факта, че ти изникват един тон противници. Добре поне, че са тъпи на гъз, а и че атакуват все по периферията и всички от една страна. Уж играта е замислена като стелт, ама през тези 3 часа и кусур имаше не повече от 5 минути промъкване. През останалото време нямаше смисъл от ползване на снайпер. Не играйте това, може да ви откаже от гейминга за дълго време...

ЪПДЕЙТ на мнението(тъй като изглежда само аз пиша в тая тема :D ):

Terrorist takedown - 4/10. Стандартна американска простотия, само дето правена от поляци. Имаше две-три ставащи мисии, в които сваляш самолети и хеликоптери с бус :roll: Другото беше трепане на терористи на килограм. Сигурно изтребих цяла Сирия, Афганистан и половин Йемен. Какви ли кратки и жалки игрици ще ме накара да превъртя липсата на време. Чак се плаша...

Terrorist takedown: Conflict in mogadishu - 5/10. Личи някакво минимално подобрение, пък трябва и все пак да се отбележи, че играта е правена по реални събития в Сомалия. Имаше интересни моменти в играта, като тя може да стане много трудна, в зависимост от това какво оръжия подберете за конкретната мисия. Все пак нищо особено не е игрицата, стандартен американски шутър. Един от многото подобни.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Фев 2015 22:43


Абе, някой тука цъка ли Company of Heroes 2?
Няма такова чувство като успешното взривяване на 4 отряда с demo charge.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Фев 2015 23:33


The Wolf написа:
Terrorist takedown - 4/10. Стандартна американска простотия, само дето правена от поляци. Имаше две-три ставащи мисии, в които сваляш самолети и хеликоптери с бус :roll: Другото беше трепане на терористи на килограм. Сигурно изтребих цяла Сирия, Афганистан и половин Йемен. Какви ли кратки и жалки игрици ще ме накара да превъртя липсата на време. Чак се плаша...

Terrorist takedown: Conflict in mogadishu - 5/10. Личи някакво минимално подобрение, пък трябва и все пак да се отбележи, че играта е правена по реални събития в Сомалия. Имаше интересни моменти в играта, като тя може да стане много трудна, в зависимост от това какво оръжия подберете за конкретната мисия. Все пак нищо особено не е игрицата, стандартен американски шутър. Един от многото подобни.

Защо за бога играеш посредствени игри от 2004-та - 2005-та, които дори ПЦ Мания не ги беше отразила при положение, че в тия години пишеха за почти всяка игра била тя и помия :lol: Аз помня, че играх някои части от серията, щото тогава си падах по военни шутъри, бях млад и имах много свободно време. Ама бяха пълен шит всичките тия.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Фев 2015 11:12


В PC Club имаше много яка статия за Terrorist Takedown, помня я. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Фев 2015 12:04


World of Tanks;

Half-Life 2;

Skyrim.

:3

въй

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Фев 2015 16:18


Der Meister написа:
Защо за бога играеш посредствени игри от 2004-та - 2005-та, които дори ПЦ Мания не ги беше отразила при положение, че в тия години пишеха за почти всяка игра била тя и помия :lol: Аз помня, че играх някои части от серията, щото тогава си падах по военни шутъри, бях млад и имах много свободно време. Ама бяха пълен шит всичките тия.

Мисля, че ти споменах преди време за моята малко странна логика :D Тя е, че като нямам време за качествените заглавия, а не върви да ги претупвам или да не вниквам в историите им, и общо взето мога да играя по час и малко на ден, е по добре да се занимавам с кратки игри. Уви, повечето такива са големи лайна. Чат-пат попадам и на стойностни заглавия. Ама рядко :cry:

Лятото ще се заема със сериозни заглавия, живот и здраве. Скоро ще споделя и мнение за поредицата Code of Honor. В близките няколко дни.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Фев 2015 17:27


Малко размисли относно поредицата Code of Honor...

Code of Honor: The French Foreign Legion: 5/10. Доста кратка игра, което всъщност е характерно за поредицата. Общо и трите части ако бъдат пресметнати, ще излезе, че са под 9 часа. Въпреки това обаче първата част е доста дебилен шутър. Поне не си американец, а част от френския легион. Макар че по нищо не се различава - отново избиваш милиони, само че този път жители на бряг на слоновата кост. Не си заслужава играта.

Code of Honor 2: Conspiracy Island: 6/10. Започна обещаващо и до средата държеше ниво, въпреки че историята беше доста посредствена. Някакъв колумбиец Мендоса заплашва света с мръсна бомба. В началото промъкването през мрачни пещери ме израдва доста, а за пръв път във военен шутър ме нападнаха и змии. Тъкмо с бодра крачка се бях заел да приключвам играта след като я бях преполовил и да я похваля като един предвидим, но заслужаващ да се изиграе шутър, когато... втората част се състои само в това да изтребиш една камара врагове и единствената ти мисия е... убий Мендоса. Помислих си, че вече съм в края и това е последната мисия, но не би. Последните четири мисии са Убий Мендоса, като винаги се оказва, че той всъщност не е бил там, където съм пратен аз. Ако геймплея беше поне малко интересен, щях да преглътна тези мисии, но той предлагаше едно и също нещо през цялото време. А на всичко отгоре играта е толкова тъмна, че можеш да вдигнеш два диоптера, докато я изиграеш. Колкото и да си играеш с настройките не можеш да промениш видимо ситуацията.

Code of Honor 3: Desperate Measures: 6/10. Не искам да излезе, че хейтя поредицата, тъй като тя е любима на много хора, както с учудване научих. Само че и третата част не ме хвана - графиката ми направи добро впечатление тук, за разлика от предходните две, но не ме напускаше усещането, че всъщност играя сингъл мод на цс. Дори повечето локации приличаха на карти от цс. И пак - сравнително интересна и лесна до средата, след това адски трудна и тъповата. Може ли подобно нещо, не са взели мерки от миналата, а проблемите със липсващата светлина в играта остават. Аз не мога да разбера - забутват те в мисии в шахти, тунели, пещери и прочие във втората и третата част от поредицата, а не са сложили очила за нощно виждане. Дори в най-малоумните части на Terrorist takedown ги имаше, а тук сложили някакво кържаво фенерче вързано за пушката ти, дето не осветява нищо освен себе си и прилича на малък вибратор. Една поредица да има за френските войски, ще я осерат. Тези французи, каква нация безпереспективна...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Фев 2015 18:46


Нали се сещаш, че на никой в този форум не пука за тези игри, камо ли за ревютата ти за тях :D


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Фев 2015 18:50


Като му се пише - да пише бе...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Фев 2015 19:34


Der Meister написа:
Нали се сещаш, че на никой в този форум не пука за тези игри, камо ли за ревютата ти за тях :D

Може и така да е, ама ме мързи да си правя блог, а форума тъй-тъй яко е западнал и пишем под 20 човека, че не пречи тук да списвам какво съм играл/изгледал/изслушал през годините. И след време да си го прочета.

Целта ми не е да зарибя някой да изиграе тези игри, упражнявам си плюенето по заглавия непрофесионално, че пак ще стартира скоро един проект с мое участие, този път и с подкаст, ама не искам да правя реклама...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Фев 2015 20:08


На мен ми пука. Много големи истории са разказани в тях, пък и зелено има в тоя бранш. :oops:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Фев 2015 19:15


Terrorist Takedown 2: U.S. Navy Seals - 5/10. Това като че ли бе най-клишираната игра от изиграните досега от мен шутъри. Някакъв нескопосан опит да се наподоби Call of Duty, без особен успех. А беше и крайно кратка, дори под два не, ами под един час ми се стори, че е. Имаше някакви предвидими обрати в историята, на които се отдели по малко от 5-6 минути общо. И накрая какво се оказа естествено - пак злите араби са виновни за всичко.

Terrorist Takedown: Covert Operations - 1.5/10. Тази игра показва и цялостното ниво на разработчиците на цялата поредица всъщност. Счупена до немай къде, още първата мисия в тази игра не ти позволява да преминеш нататък. Изтребваш де що мърда по картата, в някаква замазана джунгла си, в лагера на своите и изведнъж те нападат... войници облечени като твоите точно. Иска се висш пилоташ и пълна съсредоточеност да улучиш противника, вместо твоите колеги. И след като удържиш натиска, който също е нищо особено. Играта просто те оставя в първата мисия, нямайки какво да вършиш вече. Естествено моята наблюдателност ми е силна страна и разбрах, че има бъг в бъга. Има начин да те пуснат напред, ако се пулиш два часа в гъсталаците измазани с водни боички и гръмнеш всичките спотайващи се там и необозначени от нищо вражески единици. Писна ми, понеже и моето търпение си има граници и заебах тази жалка и бъгава игра.

City interactive - 3/10. Това е цялостната ми оценка за студиото, което бълва неадекватни игри на конвейнер. Как може толкова надъхано да правят военни шутъри, като просто не го могат(с малки изключения)? Да се спрат егати, то човек ако иска да поиграе непретенциозен шутър с безизвестно име и му е писнало от известните поредици, все ще трябва да се спре на тези. Просто други, които да правят непретенциозни шутъри няма, а тези ги правят доста зле. Изявяват се като лелката за водата, сами и могъщи, ама айде молим. Единствените им добри игри са Marine Sharpshooter поредицата и Alien Rage, другите им са от средняшки надолу. Читави куестове правеха преди, сега и това спряха. Явно доста пари печелят от военните си поредици, ама аман вече - да ги спрат, щом не могат да ги подобрят. Долнопробни типове!

PuppetShow 5: Destiny Undone - 6.5/10. Вярно, че си обещах повече игри от куклената поредица да не пипам, но тази ме хвана с резюмето си. Върнах се в миналото един вид, за да поправя бъдещето. Но не успях. Пък и така и не разбрах как аджеба се озовах в миналото, явно някаква предистория, но повече съм се заклел да не играя игри от тази поредица, не е нищо повече от средняшка, макар точно този куест да е направен практично и свежо. Не отнема много време, интересен е, не откъм история а от към пъзел игри, което пак си е добре. Заслужава си да се изиграе, лошото е, че няма особен смисъл, тъй като другите части на поредицата и предишни и тези след петицата не си заслужават игрането и губенето на време. Погребвам я с аплаузи.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Фев 2015 21:43


Я предложете някво старо TPS.Нещо подобно на Rogue Trooper,но не и прекалено стелт ориентирано като Hitman.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Фев 2015 22:44


Nreth написа:
Я предложете някво старо TPS.Нещо подобно на Rogue Trooper,но не и прекалено стелт ориентирано като Hitman.

Изиграл съм доста игри, но като Rogue Trooper втора не съм виждал. Все пак ще ти дам една опция - Armed and Dangerous, стара е колкото си искаш, ама много забавна.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Фев 2015 22:54


Metal gear solid 2 - но си е стелт, така че...
Някоя от по-старите Red faction игри
Max Payne 1,2
Star Wars: Battlefront 2 мисля че съвпада точно с исканията ти обаче


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Фев 2015 19:58


FIFA 15 ... и не мога да повярвам кво съм дърво :(

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Фев 2015 21:14


DarkAvenger89 написа:
Metal gear solid 2 - но си е стелт, така че...
Някоя от по-старите Red faction игри
Max Payne 1,2
Star Wars: Battlefront 2 мисля че съвпада точно с исканията ти обаче


Повечето съм ги поглеждал и изигравал,но не са точно това,което търся.The Wolf ме разбра най-добре, за което има едно thanks. :)


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com