Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2015 03:32


Много съм слаб :(

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2015 17:09


Аз написа:
Много съм слаб :(



Важното е да ти е кеф и да си играеш, няма да ставаш PRO (предполагам).

Не знам за вас аз съм на стари класики пак и съм много доволен, сега разцъквам Legend Of Grimrock и съм много доволен свалям и Baldura's gate да поразцъкам.

Да питам някой има запис на Вещера на Trade quarter, където започва че на стария комп ми се скапа харда, а ми се цъка сега и не ми се минава отначло до там.

:)


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Яну 2015 11:09
Мнения: 6
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2015 18:53


В момента играя Sleeping Dogs - изтеглих си я повече защото нямах какво да играя и изобщо не очаквах, че ще ми хареса толкова много. Чак ми стана любима! Просто не мога да й намеря лоша страна. Паралелно играя и Secret Agent Clank за PSP - също много добра игрица, разнообразна, с доста свежи и оригинални хрумвания.
П.С Доскоро играх и Game Dev Tycoon и я препоръчвам - идеята е да си направиш гейм компания като започнеш от един гараж през 80те и постепенно да се издигнеш в бранша.


Профил

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Яну 2015 20:39



Доста фън и екшън :D Добър саундтрак :D Ден-два дължина :D Доволен съм :)

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Яну 2015 22:00


AcTivE написа:

Доста фън и екшън :D Добър саундтрак :D Ден-два дължина :D Доволен съм :)

Всъщност със страничните мисийки, които са кратки, но тегави си е бая дълга игрицата, спомням си, че я минах за 5 дни в зората на геймърската ми кариера :D

После ако изиграеш GUN ще останеш също доволен, много добро заглавие е.

А иначе аз в момента превъртях 7 Sins. По принцип никак не си падам по подобни еротични игри, ама тази ме зариби, има все пак какво да правиш, освен да го мушиш - по зарибяваща от The Sims/10.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Яну 2015 23:52


Total Overdose и GUN не успях да разбера какво общо имат, но след като ги споменахте ми навяха едни приятни спомени. Когато бях млад и имах време да играя яки игри по цял ден :D


Профил Skype

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2015 02:32


The Wolf написа:
AcTivE написа:

Доста фън и екшън :D Добър саундтрак :D Ден-два дължина :D Доволен съм :)

Всъщност със страничните мисийки, които са кратки, но тегави си е бая дълга игрицата, спомням си, че я минах за 5 дни в зората на геймърската ми кариера :D
/quote]

5 дни ако играеш по 2 часа на ден може. Иначе трябва да си бавноразвиващ. Аз лично преповтарях мисии не повече от 5 пъти и то заради някакви малшансове. Иначе GUNS не съм я играл, но от видеотата, които видях, нещо не ме впечатли. Що се отнася до Дивия Запад, играта е Call of Juarez: Gunslinger.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2015 02:32


Wolf, 5 дни ако играеш по 2 часа на ден може. Иначе трябва да си бавноразвиващ. Аз лично преповтарях мисии не повече от 5 пъти и то заради някакви малшансове. Ако имаш читави рефлекси и мерник, както и си използваш правилно ултиматите играта си е сравнително лесна. Иначе GUNS не съм я играл, но от видеотата, които видях, нещо не ме впечатли. Що се отнася до Дивия Запад, играта е Call of Juarez: Gunslinger.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2015 12:28


^ Е то дори Батман игрите, въпреки че са култови писват ако ги играеш продължително заради еднаквия геймплей. 2-3 часа на ден е достатъчно отделено време за игра, пък още по хубаво ако играеш няколко различни - все едно да гледаш два или повече сериала. Удоволствие си е.

А GUN за мен е най-добрата игра за Дивия запад, невероятна история и геймплей, Хуарез може да има добра графика, но аз не съм претенциозен в това отношение. Имаше една игра - Wanted: Dead or Alive, която беше с отвратителна графика, но много добре пресъздаваше атмосферата в Дивия запад. Да не говорим, че има и инди игри на тази тематика, които са много добри.

Сега се чудя какво да почна - дайте идеи за някое куестче пойнт енд клик, дето можеш да си го цъкаш и на работата без много-много да помпаш бутоните и да чупиш клавиатурата, но все пак да е с интересна история :D


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2015 12:45


Myst сериите, RHEM сериите...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2015 19:42


The Wolf написа:
Сега се чудя какво да почна - дайте идеи за някое куестче пойнт енд клик, дето можеш да си го цъкаш и на работата без много-много да помпаш бутоните и да чупиш клавиатурата, но все пак да е с интересна история :D

The Last Express :D Бях ти разправял за нея ако помниш.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Яну 2015 17:17


The Wolf написа:
Сега се чудя какво да почна - дайте идеи за някое куестче пойнт енд клик, дето можеш да си го цъкаш и на работата без много-много да помпаш бутоните и да чупиш клавиатурата, но все пак да е с интересна история


Deponia - трилогия (поне 3 видях) е, много ми е хвалят, тия дни и аз мисля да я пробвам.


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Яну 2015 16:28


Наскоро си с един приятел разисквахме темата със Skyrim и тива че за нас не е едно от най-добрите РПГ-та както масата обича да говори, заради куп неща които трябва да бъдат доизкусорени, например да играеш с магии ма максимална трудност, в началото е много силно след това ставаш много слаб (лично съм го пробвал), както и доста от нещата за пц ако искаш да ги направиш да мязат ти трябват модове, но тук вече си идвам на темата та питам, дали не съм само аз... ...Та Oblivion с модове (или без) не ви ли харесва повече от Skyrim с модове (или без), не конкретизирам визуално, защото всеки запален геймър си цъка игрите и не го ебе за графиката ако РПГ-то е добро.

Та дайде да ударим някаква тематична дискусия относно тия работи, нямаме и секция модове или тема за модовете (поне не съм виждал до сега), та да се раздвижи малко тука лафа. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Яну 2015 18:50


^^ Мерси на всички за предложенията, ще пробвам тези игри. Даже тази която меистера ми предложи си стои от сигурно година на харда ми :D

В последно време превъртях 9 Clues 2: The Ward. То не е особено постижение, разбира се, понеже играта е под три часа дълга. Куест с прилична история, без много излишни търсения на предмети.

Само ми прави впечатление, че в куестовете от последните години, има много стойностни и интересни истории, които обаче завършват по брутално тъп начин. Накрая все доброто побеждава по възможно най-неестествения начин. Специално в тази игра ги имаше всички предпоставки злодея да надхитри всички. Не съм много доволен, защото и играта беше страшно лека, без никаква помощ реших всички пъзели и загадки - 6/10.

I Will Escape - не я играйте в никакъв случай! По счупена и жалко изглеждаща игра не съм виждал, а съм играл много игри, даже да не кажа в стил доктор Ливайн: Играаал съм хиляди игри... Тази игра изглежда така, все едно че е правена от някой пъпчив 14 годишен пубер, който се мисли за големия програмист и очаква някой да даде 10 долара за повърнята му. Дебилна история - 2/10.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Яну 2015 14:21


Почнах Grey Goo.Най-сетне да излезе стратегия,която не е на Blizzard. :D Яка е,грубо казано Commander and Conquer meets Starcraft.Паралелно игра и Deus Ex 3 с надеждата скоро да обявят продължението.Скоро мисля да подхващам Toxikk,а и тоя Ziggurat щом Sam го е харесал,може да го погледна.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Яну 2015 15:33


Абе и аз това Grey Goo го гледам и ми хваща интереса.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Яну 2015 21:06


В последно време се зарибих от игрите по Стани богат и Сделка или не. Само че Стани богат играеш ли го продължително, научаваш отговорите и въпросите наизуст и става банално да играеш. Докато при Сделка или не си е въпрос на чист късмет :D Едва ли ще загубя много време с тези игрици...

Някой знае ли дали/кога ще го оправят новия асасин? Сега е голяма бъгня :roll:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Яну 2015 18:37


Пууу, да му се не види. На последния акт на Уичъра съм и избрах да съм неутрален в битката между Скоятел и Ордена. Странно, при положение, че цялата игра кормих "filthy nonhumans", с твърдото убеждение, че от техните мъдрости се печели по-малко, отколкото от големите кесии на хората. Тъпичко ми стана някакси, при положение, че при първата битка в swamp-a (който ненавиждам, но за съжаление не стъпвам за последно там) между тях Гералт ми беше казал, че ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ да е неутрален... Спасяването на Алвин вместо пряка намеса в поредното клане пак ме сложи "по средата", в резултат на което сега убивам и членове на Ордена, и Скоятел. Предпочетох Шани пред Трис, защото Трис може и да е яка мадама, която владее магии, но според мен тя използва Гералт като инструмент за осъществяване на нейните си планове. Креватните приключения са награда за Гералт, който и без това ги оправя наред, където хване. С Шани всичко изглежда по-истинско за мен.
Иначе вече съм абсолютен фен на Гералт като герой - това е най-добрият poker face, който е пресъздаван някога във видео игра. Като са казали, че не показва емоции, верно са го направили абсолютен непукист, съответно убива чудовища без да му пука, нальоква се и припада от фистек без да му дреме, ебе без да му мигне окото. Biggest badass,,, ever?
ПП: Dice poker-ът да гори в Ада.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Яну 2015 19:54


what if they get me? написа:
Аз цялата игра си я изкарах неутрален. :D

Трис е много чувствена и женствена, винаги ми е харесвала най-много. Колкото и да ползва Гералт, няма акъла да е голяма клечка в Съвета на Магьосничките или като царски съветник. И си го 'бичка, квото и да си говорим. ;)

Филипа (от двойката) е най-красива, но ти никога не можеш да си с нея, естествено

Иначе има един много тънък момент където

Spoiler for САМО АКО СИ ПРЕВЪРТЯЛ ЕДИНИЦАТА:
Всъщност Алвин е Жак де Алдерсберг.

Намразил е елфите, точно заради рейда им над селото в акт 3, където от страх той се телепортира, барабар с амулета от димеритий, който намираш върху Жак след като го убиваш.

Аз лично не се усетих затова, а е толкова гениално. :)



Радвам се, че играта те кефи бтв. Споделяй впечатления и за двойката!

Mерси за хубавия коментар. Това тук е общо взето рядкост. В началото на акта съм още и ми е много плашещ тоя хаос по улиците, докато Краля ме обира на покер... Но почти съм макснал Гералт откъм статистики, може да се опитам и мечовете да ги направя по-силни (въпреки че с групов стил и МЕЧА на Lady of the Lake всичко пада в кръв и агония). Другото е въпрос на време, макар че още не мога да разбере защо това гномско парче желязо изведнъж стана толкова важно, а и битката с Азар ми е второстепенен куест?? Но няма значение, най-хубавото на играта е, че всичко се разплита.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Фев 2015 12:14


what if they get me? написа:
И аз имам такива спомени - групов стил с няколко ъпгрейда на меча от дървото с умения накрая разкатава всичко.

Макар, че в баш последния акт, в центъра на Визима, се биеш срещу едни по-особени противници, които държат яко на бой с меч.

Spoiler for :
Да, за радост или не, играта хвърля мутанти, които първо са мега издръжливи на атаки със сребърния меч, второ връткат комбота на свой ред и два пъти умрях на момента, въпреки че бях на около 30% кръв. А аз умирам бая, защото въпреки че цъкам на нормална трудност ме мързи да си забърквам поушъни, а и да купувам такива. Съответно ако имам поушън, той ще е придобит чрез тарашене на нечий труп. Игни е слабост на мутантите, доколкото видях. Иначе съм много доволен: (мини) босове на всеки ъгъл, гигантски мелета и Азар Джавед все на милиметър да бъде заколен, но скоро, скоро. Пощадих щерката на краля, щото се надявам, че въпросният ще я напердаши или убие лично, спестявайки ми усилието. Бях замислил да я гътна в стрига форма, но първо много бой трябваше да изяде и второ, "ако тя страда, и близките ти ще страдат (краля каза, ся, аз изпълнявам заповеди, не е хубаво да се опонира на монарх)". Тъй че ще видя скоро как ще завърши историята, но върви малко бавно, защото съм в сесия и... няма време :(


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com