Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 09:06


Scooby-Doo! Mystery Incorporated - от 6-ти до 10-ти епизод, втори сезон.
Всъщност първо си изгледах отново от 1 до 5-ти с доста по-бистра картина и по-наситени цветове. После изгледах по-новите серии, пак с добро качество.
Вече писах - няма я дълбочината на митологията и хитро замислените загадки от първи сезон, но е доста яко, интензивно и определено по-откачено. Фрашкано е с референции към популярни заглавия. Примерно в 8-ми хванах такива към разнообразни източници, като игрите Fallout, филмът Cast Away, сериалът Lost и пр. и пр.
Обаче най-много сцени и идеи взимат и пародират от филмите на ужасите и естествено от самия френчайз на Scooby-Doo (да кажем зимните дрехи на бандата от 10-ти епизод навяват носталгични спомени).
Отношенията в групата също са развити интересно. Помня реакциите на феновете към връзката Шаги-Велма. Имаше доста недоволни, защото в техните (извратени :lol: ) представи класическата Велма била "интровертна лесбийка"...което не е канон, но пък същите трябваше просто да изчакат втори сезон, където двойката Hot Dog Water-Велма е доста ясно очертана. Особено в 8-ми епизод.
В 10-ти пък имаше и обяснение за истинската причина за провала на Шаги-Велма. Всъщност нашият човек от години имал отчаян и едностранен crash по Дафни :lol: итова беше казано в един чисто Шаги деноминативен и комичен стил.
Адски ме забавлява това сериалче.

Futurama - от осми до девети епизод, седми сезон. Общо взето забавно, но май вече съм свикнал на хумора и не ме кефи толкова.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 12:55


Изгледах Пиратите - не са лоши, но не схванах доста неща и ми трябваше време да свикна с анимацията, а и целият Plot ми беше малко скучен, но техническата част беше изпипана.

Цитат:
Сюжетът е малко досаден и в стил family movie, обаче финалният twist с тайното гастрономическо общество, което обича да пирува с изчезващи животински видове ми хареса много.
Такъв елемент не се среща често, нали? :lol:


т.е това искам да кажа :D

Отделно, Салма, Аррррррррррр <3

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 13:03


Междувременно излезе Starship Troopers Invasion, но се чудя дали да чакам по-качествен релийз...тези дето са достъпни (все DVD rip-ове от по 1.3 Gb или 700 Mb) нещо не ме кефят.

Omega-x
Цитат:
Отделно, Салма, Аррррррррррр <3

Беше си егати краткото камео...аз не съм доволен от количеството. :(

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Май 2011 17:09
Мнения: 121
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 16:14


AlShu написа:
Междувременно излезе Starship Troopers Invasion, но се чудя дали да чакам по-качествен релийз...тези дето са достъпни (все DVD rip-ове от по 1.3 Gb или 700 Mb) нещо не ме кефят.



В момента го започнах филмчето и изглежда добро. Но в началото така започна, че в момента имам чувството, че съм изпуснал нещо! Да не би да е 2 епизод или?

___________________________________
Side effects may include: dry mouth, nausea, vomiting, water retention, painful rectal itch, hallucination, dementia, psychosis, coma, death, and halitosis. Magic is not for everyone. Consult your doctor before use.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 16:42


Ми трябва да го погледна, за да видя какво имаш в предвид...може пък с диска да вървят някакви tie-in комикси, що ли...

Или пък да правят връзка към онези малоумни нискобюджетни филми дето се водят ST 2 и ST 3.

Принципно това трябва да е пилотна серия и ако се продава добре, да следва сериализация.

Може пък пиратите да са рипнали нещо грешно (примерно орязана демо версия).

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 17:03


Няма ли да излиза нещо Marvel/DC :(

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Май 2011 17:09
Мнения: 121
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Авг 2012 17:57


AlShu написа:
Ми трябва да го погледна, за да видя какво имаш в предвид...може пък с диска да вървят някакви tie-in комикси, що ли...

Или пък да правят връзка към онези малоумни нискобюджетни филми дето се водят ST 2 и ST 3.

Принципно това трябва да е пилотна серия и ако се продава добре, да следва сериализация.

Може пък пиратите да са рипнали нещо грешно (примерно орязана демо версия).


Емии изгледах го и филмчето наистина е супер добро, за разлика от бълвочите 2 и 3. Като цяло филма изглежда пълен, но просто началото на филма е малко объркващо ( поне на мен ) . АМ и не знам какво чакаш свалих филма от замундата 700мб-товия и качеството си беше перфектно. ;)

___________________________________
Side effects may include: dry mouth, nausea, vomiting, water retention, painful rectal itch, hallucination, dementia, psychosis, coma, death, and halitosis. Magic is not for everyone. Consult your doctor before use.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 14 Авг 2012 08:23


Gawayn
Цитат:
АМ и не знам какво чакаш свалих филма от замундата 700мб-товия


Аз Маймундата не я бръсна за нищо, защото там се качват абсолютно произволни неща.
(Примерно 800 Mb версия на серия от Legend Of Korra с "джаги" и "артефакти" в картината, които ги няма в 200 Mb-ната версия, която може да се намери в ПиратскияБряг и пак е 720p...как става това?)

Бях смъкнал няколко версии на STI, да кажем една от 1.3 Gb и две от 700 Mb. Въпреки че носят различни имена, явно източникът е един, а резултатът е еднакъв - все едно гледаш през аквариум, дето не са го чистили от месец :lol: .

Ще чакам по-хубаво качество. Напоследък сякаш не им пука за SD вариантите и бълват боклуци. Не че дори и в 700 Mb не може да са кодира нещо прилично...но просто вече не им се занимава.

Gawayn
Цитат:
качеството си беше перфектно

Единственото хубаво нещо, което мога да кажа в случая - виждал съм и по-лошо :lol: (Примерно TV релийзите на C_P и [Oj]...все групи от приоритетите на Маймунда :lol: )

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 20 Авг 2012 11:59


Scooby-Doo! Mystery Incorporated - от 11-ти до 14-ти епизод, втори сезон.
Заглавието продължава мощно. Маса пародии. Да кажем в 14-ти се изгавриха с доста Hanna-Barbera герои...Blue Falcon го бяха докарали, като някакъв уберпсихясал Batman :lol:

ПП
Излезе BD рипа на Starship Troopers Invasion.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 22 Авг 2012 09:02


Starship Troopers Invasion - за съжаление заглавието ме разочарова.
Който е гледал 3D CGI анимации от сорта на Vexille и Resident Evil: Degeneration ще разбере, какво имам в предвид. Някои от персонажите са със странни физиономии и неадекватни лицеви изражения, движенията и жестовете са странни и прекалени (примерно всички жени кимат интензивно с глави, като коне :lol: ), диалозите са отвратителни и изиграни с ужасен апломб, а сценарият понякога няма никакъв смисъл и вкарва героите във все по-абсурдни и невъзможни ситуации. Е, нямаме чак толкова идиотски ситуации, като в Resident Evil: Degeneration, където хората винаги се изненадваха от зомбитата, въпреки че вече знаеха за тях.
Ако не друго, можем да кажем, че Invasion се вписва добре в света на филма Starship Troopers, дори са добавили успешно леките mecha костюми от книгата, но нивото на историята е по-скоро, като за fanfic. Вкарани са познати герои, вкарани са горе-долу успешно и нови герои. Обаче опитите да се създадат отношения между тези герои, да се опише войнишкия живот (според авторите - непрестанни fist fight-ове, безплатен стриптийз от дамите и бързи свалки между двата пола :shock: ), както и основната сюжетна линия, бяха пълна мизерия. Един-два от сюжетните twist-ове също не оставят добър вкус в устата. (За малката заемка от Half Life 2, може да си затворя очите.)
Към отрицателните черти мога да добавя и анимациите по време на битките. Не всяка от тях изглежда лошо, имаше и прилични моменти, но поне 1/3 от тях са дървени или представени в някакъв ужасен каданс.

Добре де, ще кажете имаше ли нещо хубаво?
Да, за мен това бяха механичният дизайн и декорите. Mobil Suit-овете, оръжията, мостиците, engine room-ът, безкрайните коридори, корабите, орбиталната станция и безбройните малки и големи техно-джади. Всичко това е замислено, проектирано, нарисувано и анимирано с голям труд и внимание към детайла.
Битките между корабите в космоса също доста ми харесаха.

Voice acting-ът на места беше поносим, а на места отвратителен. Особено лоша комбинация се получаваше по време на бой - отвратителни диалози (нима тогава хората имат време да говорят така :shock: ) съчетани с преиграване.
Но пък sound design-ът беше перфектен.

За съжаление Starship Troopers Invasion не беше епичното екшън продължение, което очаквах и което net-журналистите бяха описали.
Не че не е интересно заглавие. Аз определено се зарадвах на голяма част от усилията хвърлени по него, но останалите части са хвърлени в грешна посока, а част от работата по анимациите изглежда претупана (ограничено време и бюджет?).
Гледам че доста японски и китайски студия са се борили с материала, определено се вижда и добре свършена работа.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 30 Авг 2012 15:38


Нова DC dtv анимация по Франк Милър: “Batman: The Dark Knight Returns, Part One” - http://www.worldsfinestonline.com/2012/ ... -one-clip/

http://www.worldsfinestonline.com/2012/ ... ng-update/

http://www.worldsfinestonline.com/2012/ ... -releases/

ПП

Трейлър за SW The Clone Wars season 5 - http://www.youtube.com/watch?v=PwGUaBxrkWE

По-нов трейлър (съдържа реклама) - http://www.youtube.com/watch?v=SFQRoVlePvg

Лошата новина - Дарт Мол и някаква планета, която подозрително прилича на Пандора от Аватар (Олдерон? Глупости!).
Добрата новина - още истории с мандалорската стража, още екшън и още нови локации.
Най-добрата новина - Дарт Сидиъс страстно почита "Правилото на двамата". :twisted:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 10 Сеп 2012 08:29


Futurama - до 13-та серия, седми сезон.
Този сезон е най-скучният и маргинален до сега. Не че няма добри серии и хитри идеи навсякъде, но е нива под предните сезони.

Ultimate Spider-Man - до 18-та серия. Далече е от това, което беше в началото на сезона. Май им свършиха всички смислени шегички, а пък сюжетът така и така си е скука. Освен някоя и друга свястно анимиране сцена (и техният брой намаля драстично) май няма за какво вече да се гледа.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 11 Сеп 2012 16:03


За всички бронита, които следят фенфикшън кросувъра на MPL: FiM с Phoenix Wright - Turnabout Storm, излезе 3-тата част от гледната точка на Twilight:
http://www.youtube.com/watch?v=kNErOof3O8g

До сега имахме само 3-та част от същата история от гледната точка на Phoenix...затова и в нея някои събития се губеха.

Още не съм го гледал, но подозирам, че авторите са ни дали още от същата дебилизираща и кефеща ретардщина, каквито бяха предните части. :lol:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 12 Сеп 2012 10:08


Изгледах всичко досега излязло на Adventure Time... Влюбих се :D
Не мога да реша дали цензурите на CN са се отпуснали, или екипа е адски добър в криенето от тях, но каквато и да е истината - MOAR :lol:

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 14 Сеп 2012 09:21


Dragons: Riders Of Berk - първи сезон, епизоди от първи до трети.
Сериалът е директно продължение на филма How To Train Your Dragon.
CGI 3D графиката не е чак толкова детайлна, а жестовете и движенията са малко по-елементарни и дървени, но ако човек не се вгледа внимателно, усещането е много близко до оригинала.
Кулминационните екшън сцени в епизодите също са далече от сложността на по-впечатляващите от How To Train Your Dragon, но въпреки това са динамични, хитро замислени, използват интересни гледни точки на виртуалната камера и се развиват в истинска 3D среда (Обикновено TV анимационните сериали се развиват в доста "по-плоски" декори дори, когато става дума за 3D заглавия.)
Накратко - намаляването на production values от такива, като за кино заглавие до такива за телевизионно заглавие е направено доста кадърно и резултатът е едно качествено TV шоу.

За съжаление тук стигаме до това, което не харесвам, както в How To Train Your Dragon, така и в Dragons: Riders Of Berk - сюжета.
Визуалните качества на филма са убийствени, а тези на сериала, ако не друго са ми много приятни, но ме дразни формулата, която ползват сценаристите.
Имаме socially awkward младеж, морално-социален проблем, който той се нагърбва да реши, обществото (от злобни и закоравели в битките викинги :lol: ) е срещу него, опитите му да реши проблема значително влошават ситуацията, играта загрубява иии...накрая магически идва интелигентно и политически коректно решение.
С други думи "зубърът, който респектира с интелекта и знанията си побойниците от класа" (да беее :roll: ).
Такава е структурата на филма, такава е структурата и на всеки един от епизодите...нещо като "морално-социалната поука на седмицата" (някои от тях отчайващо тъпи :lol: ).
Блях. Язък им за готините картинки.
В сравнение с филма, хуморът и лафовете в сериала са една-две идеи по-тъпи.
Не ми хареса и садистичното отношение на авторите към викинга, който носи метална кофа върху главата си (заради липсваща част от черепа). Горкичкият човечец!

Засега ще го следя само заради шаренията.
Интересно как ще се върже историята от този сериал с планирания филм How to Train Your Dragon 2.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 14 Сеп 2012 20:30


Изгледах Dragon Age - Dawn Of The Seeker и съм много разочарован. Нито сюжетът ми хареса, нито анимацията. На моменти персонажите си затваряха устните, докато все още "изговарят" реплики. Не е в духът на Dragon Age, а имаше потенциал.


Sword Art Online - 10ти епизод - I was like - wait what? :o Малко прибързана ми се видя цялата работа, но от друга страна съм доволен, че в аниме, което се фокусира върху битки, отделя време да развие отношения между герои.(cybersex :!: :lol: )

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 17 Сеп 2012 11:12


Fenrir
Цитат:
аниме, което се фокусира върху битки

Къде го видя този фокус върху битките :lol: ?
80% от времето някакви шматки се свалят на главния герой, а той се дърпа срамежливо...
Определено битки има и са добри, но са доста разредени, а "изкуството на меча" от заглавието е набутано точно 9-та глуха :lol: .
Единствените аркове, които ми харесаха са този в началото и разследването на мистериозните смърти...кефи и това, че пускат откъслечна информация за гилдии, тайни организации, убийци, психопати и пр., но на практика не това е фокусът...подобно на Accel Word (по книги на същия автор), който задълбава в разни сапунджийски емоции и подробности, вместо да се концентрира върху чисто игровите събития и детайли.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Окт 2012 11:54


Само да напомня.
Нови епизоди на:
Young.Justice - S02E08
Green Lantern The Animated Series - S01E14
Star Wars The Clone Wars - S05E01
Gravity Falls - S01E11
Ultimate Spider-Man - S01E22

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 09 Окт 2012 09:12


Young.Justice - S02E08-09. 8-ма серия не беше нещо кой знае какво, но е важна защото се занимава с aftermath-а от разни по-стари събития. 9-та беше убийствена. Aqualad се е захванал доста опасна игра и както Kid Flash отбеляза, мотивите му не са съвсем ясни.

Green Lantern The Animated Series - S01E14-15. За разлика от скуката в историята преди hiatus паузата, сега сериите започнаха нов арк, при това доста интересно и интензивно. CGI графиката и анимацията е на същото ниво.

Star Wars The Clone Wars - S05E01-02. Характерно за този сериял, в историята няма много смисъл, но пък дизайнът, анимациите, ефектите и битките са убийствени. За пореден път са успели да вдигнат визуалното ниво над това от предния сезон. В някои сцени от втория епизод чувството беше направо кинематографично. За съжаление на този красив фон, тъпите реакции и реплики на героите изпъкват лошо :( .

Подхванах Sym-Bionic Titan. При цялото ми уважение към Genndy Tartakovsky, това е проектът му с най-грозен арт. :lol: Замисълът на историята ми звучи интересно (защото everything's better with princesses :lol: ), но сюжетите на отделните епизоди са тъпички, а понякога си противоречат един с друг. Естествено пълно е с дребни и хитри идеи, като всяко заглавие на Genndy Tartakovsky, но някак не успяват да сработят така добре, както в Dexter's Laboratory, PPG и Samurai Jack.
Sym-Bionic Titan е буквално изградено от homage-и и референции към безброй източни (предимно daikaijū и super robot) и западни (предимно екшъни и тинейджърски) филми и сериали.
Един от големите плюсове на това шоу са гласовете на Tara Strong, Brian Posehn и (last but not least) John DiMaggio.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 12 Окт 2012 09:15


Batman The Dark Knight Returns Part 1 - е поредното dtv на WB в света на DC, по едноименния комикс на Frank Miller. (Последното означава, че няма почти нищо общо с филма на Nolan.)
Общо взето ми хареса.
Не е с бюджета и визията на неща от сорта на Superman/Batman: Public Enemies, Apocalypse и Justice League: Doom. Заглавието е малко по-скромно. Да кажем от ранга на Batman: Year One.
Керъктър дизайн е малко странен и детски, докато сюжетът не е. Не че на мен ми пречи, но друг фен може да се размрънка, че е неподходящ, а някой заблуден родител, като нищо ще пусне тази анимация на децата си. Не че има кой знае колко шокиращи неща - доста ръкопашни боеве, счупени кости, малко кръв и намеци за употреба на наркотици.

Това което на мен не ми хареса са странните събития и странното поведение, на иначе интересните герои (остарели, помъдрели, озлобени :lol: ) в една интересна ситуация. Примерно Батман твърде бързо прие Кери за нова инкарнация на Робин. И как така първо изяде боя от Лидера, а после го победи без никаква допълнителна подготовка. Самата Кери са самообучи твърде бързо, а идиотският костюм по-скоро и пречеше. Номерът с инфилтрацията и в "мутантите" също сработи изненадващо лесно. Странно беше и как Гордън има достатъчно власт да остави Батман да прави каквото си ще. Няма ли в тази институция саморегулиращи механизми, които да неутрализират абсурдните му (от гледна точка на закона) еднолични решения?
А къде дреме прокуратурата и щатската полиция?

В допълнение, поредното връщане към детството на Брус, смъртта на родителите му, кадърът с прилепът разбиващ прозореца и пр. и пр. mandatory Батман-ски trademark сцени, вече доста са ми втръснали от повтаряне и хич не им се зарадвах тук.

Като махнем тези идиотщини, заглавието си беше добро шоу с прилична анимация, подходяща музика и перфектна игра на voice actor-ите.
Доста познати гласове включително на мои любимци, като Dee Bradley Baker, Yuri Lowenthal, Maria Canals Barrera, Grey DeLisle и Tara Strong. В камеота участват дори Andrea Romano (voice director-ката на всички DC анимации, както и на Avatar: The Last Airbender) и Bruce Timm (при това в ролята на Thomas Wayne :rockon: ).

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com