Велики поредици:Age of Conan

Игри за PC
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

Днес ще ви представя поредицата Age of Conan.Тя съдържа едва две игри,които нямат много общо помежду си,но заслужва да и отдам полагаемата и се чест.

Age of Conan: Hyborian Adventures
Изображение
Ешънът в играта е брутален и със сигурност задоволителен.Ще се насладите на страхотни битки,невероятна история и много добра графика.Age of Conan е рай за авантюристично настроените откриватели, предлагайки богата и "жива" околна среда от най-тъмните си джунгли, до гигантските си и изпълнени с живот градове.Играта е доста трудна,като още в началото ще изпитате сериозни затруднения,особенно докато свикнете с управлението.Играта за Конан варварина,спокойно може да се опише с три думи:кръв,секс и епични битки.Играта е най-добрата адаптация по вселената на Конан и това несъмнено е успешна идея!Минуси,освен многото бъгове не присъстват.

Age of Conan: Rise of the Godslayer
Изображение

Новите територии в играта са изключително интересни и коренно различни от онези в стария свят – дори до такава степен, че веднъж щом се изнижете от Gateway to Khitai, за да докарате героя си от 40 до 80 ниво, няма да имате търпение да се завърнете в източната империя.Има много нови магии и комбота,които ще ви улеснят доста.Те са разделени на три категории-в първата трупате точки, като убивате чудовища,във втората – биейки се с истински хора. А третата представлява съвкупност и от двете.Играта много прилича на Guild Wars,но е доста по красива и интересна като цяло.Според мен играта е страхотна,но можеше да бъде и доста по добра.Отново са на лице досадни бъгове,които ще ви изнервят,а най-големият минус е дългото зареждане на играта-спокойно може да ви отнеме пет минути,че и повече на места,зависи с колко мощен компютър сте.

Обобщение
Похвална идея е да бъдат създадени игри по такъв герой като Конан варварина.Сто процента на феновете му ще им харесат доста тези игри.Лошото е,че другите едва ли ще бъдат грабнати до такава степен от игрите.И все пак,тази поредица със сигурност ще продължи да ни радва и за напред,а може би и авторите на играта най-после ще успеят да оцелят точната формула за успех!
Изображение
Въпроси към феновете
Какво мислите за игрите по Конан?
Коя е любимата ви част от двете?
Има ли смисъл да продължава тази поредица или трябва да бъде спряна?
Аватар
hyper'
Мнения: 2105
Регистриран на: 07 Дек 2010 04:17

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от hyper' »

Чак велика поредица не е... :?
Аватар
MetalGearRex
Мнения: 2086
Регистриран на: 30 Ное 2003 00:24
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Местоположение: Alaska secret underground military base
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от MetalGearRex »

Чак поредица не е - втората "игра" дори е просто експанжън за първата. Все едно да кажеш, че World of Warcraft е "поредица от няколко игри", визирайки експанжъните ѝ.
Колкото до самата игра - брат ми мина на нея от WoW, а сега се върна обратно. Като цяло и двете ми изглеждат безмозъчни, но все пак не съм фен на MMORPG-тата.
Never save anything for the swim back!
denik
Дидко Бандитко
Мнения: 16982
Регистриран на: 28 Сеп 2002 08:47
В момента играе: No man's sky

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от denik »

Можеш да се насочиш към малко по-велики поредици, оставили следа в гейминга. Age of Empires и Anno бяха добри попадения.
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

Междудругото сте прави,че втората ''игра'' е експанжън за първата игра,но добавя много новости и разнообразява играта.Не мога да пропусна да изкажа мнението си за такава добра като цяло игра!
Аватар
MetalGearRex
Мнения: 2086
Регистриран на: 30 Ное 2003 00:24
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Местоположение: Alaska secret underground military base
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от MetalGearRex »

Ти като искаш, изказвай си мнението, ама да напишеш "поредица" е смешно, "велика" още повече. ;)
Never save anything for the swim back!
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

MetalGearRex написа:Ти като искаш, изказвай си мнението, ама да напишеш "поредица" е смешно, "велика" още повече. ;)
Карай- нали признах вече-говорех,че играта е добра.Вижда ми се тъпо да се заяждаш,още повече,че никъде не съм те засегнал 8)
Аватар
Sabaka
Мнения: 484
Регистриран на: 11 Юли 2009 13:52
В момента играе: LoL ,най-тъпата игра на света...
Местоположение: In the mountains In the mountains In the mountains...

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от Sabaka »

Айде едно ЦЦ вместо това.
Basanaruga написа:Аз се подчинявам на Изродар. Не се бръсна.
DJ Cat
Мнения: 2686
Регистриран на: 01 Авг 2007 17:53
Местоположение: Дискотека

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от DJ Cat »

Велики поредици, а то кво - една игра. Да еба тъпото ти същество.
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

DJ Cat написа:Велики поредици, а то кво - една игра. Да еба тъпото ти същество.
Аз тебе не те ли оправих вече,че и за още плачеш :wink:
freeman8692
Мнения: 312
Регистриран на: 26 Окт 2010 14:57

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от freeman8692 »

Браво !!! Коя е следващата поредица ???
Аватар
vasito
Мнения: 566
Регистриран на: 24 Апр 2009 18:47

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от vasito »

Бахти и поредицата...
мисля че е плъх
имахме миналото лято някви плъхове на таванът с размерите на охранени котки
обаче се суъсайднаха с млечна салата и рат пойзън
Единият беше успял да извърви пътя от тавана до двора и да издъхне пред вратата
баси волята имат тез мишки
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

vasito написа:Бахти и поредицата...
Бахти и недоволният....
DJ Cat
Мнения: 2686
Регистриран на: 01 Авг 2007 17:53
Местоположение: Дискотека

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от DJ Cat »

Бахти и курвата. За майка ти това.
Аватар
Till.Lindemann
Мнения: 8122
Регистриран на: 05 Юли 2006 13:52

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от Till.Lindemann »

бахти "великата"

минавай направо Duke Nukem, Half-life, GTA, Quake, Serious Sam...
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

DJ Cat написа:Бахти и курвата. За майка ти това.
Ламер си коте,толкова жалка сган като теб няма.Дано поне изглеждаш добре,ама надали :lol:
->Изход<-
Мнения: 1801
Регистриран на: 07 Дек 2009 21:41

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от ->Изход<- »

The Best написа: Изображение
деееба, кви яки цици има тая :o
Пени написа:ma nikoi ne ti chete na teb postovete be
Аватар
MoonFlame
Мнения: 375
Регистриран на: 04 Окт 2010 11:06
В момента играе: Skyrim, Titan Quest
Местоположение: Just not here
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от MoonFlame »

->Изход<- написа:
The Best написа: Изображение
деееба, кви яки цици има тая :o
Не си и видял задника. За това приказваш така 8)
Китките помнят цвета...
Аватар
vasito
Мнения: 566
Регистриран на: 24 Апр 2009 18:47

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от vasito »

Дай да видим.
мисля че е плъх
имахме миналото лято някви плъхове на таванът с размерите на охранени котки
обаче се суъсайднаха с млечна салата и рат пойзън
Единият беше успял да извърви пътя от тавана до двора и да издъхне пред вратата
баси волята имат тез мишки
The Wolf
Мнения: 1739
Регистриран на: 05 Юни 2011 15:04
В момента играе: Във форума.
Местоположение: София,Люлин
Обратна връзка:

Re: Велики поредици:Age of Conan

Мнение от The Wolf »

vasito написа:Дай да видим.
Просто изиграй играта-ще ти хареса.Можеш да правиш секс с почти всяка мацка от играта,стига да си изиграеш правилно картите и да сриташ няколко задника
Публикувай отговор