Жестокост към куче

Нещата от живота
Публикувай отговор
The Chameleon
Eroguro Lolies FTW!
Мнения: 16351
Регистриран на: 18 Апр 2004 19:14
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от The Chameleon »

Kamelot написа:Мислех че ще е нещо наистина гадно :lol:
Не смея, че ще ме намразят... :lol:
天皇陛下万歳。。!
Serious Sam написа:Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq
Marv
Мнения: 217
Регистриран на: 08 Юли 2009 21:41

Re: Жестокост към куче

Мнение от Marv »

^Тъп линк.

А тебе сигурно и майка ти те мрази, няма от какво да се притесняваш.
Fuck you, buddy
Аватар
The CROW
Мнения: 317
Регистриран на: 14 Ное 2003 18:16
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от The CROW »

Vermic написа:Време е да приемете че нормални хора няма.Такива неща са ежедневна мръвка за тълпата.
Вермик, нормални хора няма. Психопати има, убийци има, изнасилвачи има, педофили има. Факт. Приемам, че съществуват, но отказвам да се примиря. Ако мога да помогна по някакъв начин поне моят квартал да се изчисти от поне една отрепка - ще го направя. Ако мога да направя нещо, че подобни изродщини да бъдат наказуеми - ще го направя. Това е.
People once believed that when someone dies, a Crow carries their soul to the land of the dead...

Did you know that helicopters are souls of fallen tanks?
Vermic
Мнения: 11346
Регистриран на: 09 Авг 2005 20:59
В момента играе: опаааааа
Местоположение: Rousse
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от Vermic »

Какво означава да се очисти?Да ги изгоним ли да ги изгорим ли?
Те винаги са там и ни наблюдават :С
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There
Аватар
Liberty
Мнения: 6157
Регистриран на: 01 Окт 2005 20:03
В момента играе: League of Legends
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от Liberty »

Кой те наблюдава бе Вермик, такива глупости цепиш в тая тема направо не е истина :(
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!
Аватар
iddqd
Мнения: 5115
Регистриран на: 10 Май 2004 11:40

Re: Жестокост към куче

Мнение от iddqd »

Незнам дали насилието е решение на проблемите но често прибягвам до него когато си имам работа с изруди. Дали ако убиваме подобни хора ще спрем пдоблема и дали няма самите ние да стаме такива това немога да кажа.
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.
Lavender
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2009 11:53

Re: Жестокост към куче

Мнение от Lavender »

ПУБЛИЧНО ОБЕСВАНЕ !!!
РАЗСТРЕЛ !
ГЕЙ ОРГИЯ !
БАСИ ИЗВЕРГА !
Уголемяване на гърди , посредством опипване с пръсти , първия път безплатно след това на сеанс по 10 кинта
Sick boy
Мнения: 1869
Регистриран на: 01 Май 2006 18:58

Re: Жестокост към куче

Мнение от Sick boy »

Колко много шум се вдигна за нещо, което се случва всеки ден ... затвор за убийци на хора няма вие за някво псе искате :? На един приятел една котка му издуши тъпите кокошки (които като бяхме малки ги целехме с въздушна пушка) и хвана котката и и набута пиратка в гъза ... още много примери могат да се изброят.

П.П. А тоя да вземе да си умъртви кучето, а не да го мъчи.
Аз моята душа... май си я оставих в хладилника

а.к.а State of mind
a.k.a Jamaican Herbman
Изход
Мнения: 1018
Регистриран на: 22 Дек 2009 15:31

Re: Жестокост към куче

Мнение от Изход »

Какво става като гръмне пиратка в гъза на котка :shock:
секс едва ли - just cavalli


агентите са педали
напускам форума
Аватар
Gipo
Мнения: 10989
Регистриран на: 21 Мар 2002 19:51
Местоположение: София

Re: Жестокост към куче

Мнение от Gipo »

Според мен със сигурност не умира, но предизвиква такива мъки, че е по-добре да е умряло... нещо като кучето с отрязаните крака.
Гипчо ( ◕ Y ◕ )
Аватар
Ред
Мнения: 1261
Регистриран на: 05 Юни 2009 14:06
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от Ред »

Изход написа:Какво става като гръмне пиратка в гъза на котка :shock:
Майка ти получава оргазъм
:icq22:
Аватар
prince of persia
Мнения: 267
Регистриран на: 07 Апр 2009 16:07

Re: Жестокост към куче

Мнение от prince of persia »

Ся за това кученце, оня изверг наистина е постъпил зле, обаче има и толкова много обезобразени деца то кучета, а за тях не правите такива теми.
I have faced my enemy, I have looked into his eyes, and I have lost everything...
The Grim Reaper
Шефа на Кенефа
Мнения: 7933
Регистриран на: 30 Ное 2003 14:14
В момента играе: на троянска чушка
Местоположение: Троянски манастир
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от The Grim Reaper »

Sick Boy написа:Колко много шум се вдигна за нещо, което се случва всеки ден ... затвор за убийци на хора няма вие за някво псе искате :? На един приятел една котка му издуши тъпите кокошки (които като бяхме малки ги целехме с въздушна пушка) и хвана котката и и набута пиратка в гъза ... още много примери могат да се изброят.

П.П. А тоя да вземе да си умъртви кучето, а не да го мъчи.
5 страници се пишат фермани с обяснения, доводи и аргументи, а ти се намираш без работа и изсираш същото, което и Изход оцапа още в началото на темата? Дееба и олигофрените ви. :lol:

Той и Widowmaker-а напълни гащите с някакви тъповати обяснения за нормалността на канибалите, ама се отказах да се занимавам с недоразвитите ви мозъчета, вие нискоинтелектуални изтърсачета. :D
Затова само ще ви кажа, че сте яко тъпи.

Яко тъпи сте :!:
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК
Аватар
iddqd
Мнения: 5115
Регистриран на: 10 Май 2004 11:40

Re: Жестокост към куче

Мнение от iddqd »

Ся за това кученце, оня изверг наистина е постъпил зле, обаче има и толкова много обезобразени деца то кучета, а за тях не правите такива теми.
Каква е разликата между човека и животното? Животното е тъпо и му е простено, но човека се води интелектуално животно и това при него е недопустимо в 21 век. Истината е че хората на тази планета са много малко.
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.
Аз
Мнения: 3092
Регистриран на: 30 Дек 2006 13:52
Местоположение: при нас

Re: Жестокост към куче

Мнение от Аз »

По един палец горе за последните две мнения над мен :!: Тъпанарите с тъпите си доводи, че щом има неоправдани хора, трябва да подминаваме страданието на животните, които с нищо не са заслужили насилието върху тях - да си... :!:
Нещо остроумно
Sturm написа: къв ханс бе...
Аватар
The CROW
Мнения: 317
Регистриран на: 14 Ное 2003 18:16
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от The CROW »

На 10ти април от 10 сутринта пред пилоните на НДК се събират хора за мирно шествие. Целта е да се промени ЗЗЖ (Закон за защита на животните). Който иска - нека дойде.

Моля ви, не намесвайте хората в тази история. Всеки един от нас може да направи кампания и да поиска помощ. До този момент винаги съм участвала в дарителски кампании - къде със смс, къде с паричен превод. Хората не отказват помощ, въпросът е някой да си я поиска.
А ако нещо не ви харесва в тая държава, спрете да се скатавате и надигнете глас - винаги ще се намерят хора, които да са съгласни с вашето мнение и да са готови да действат за разрешение на проблема. Иначе най-лесното нещо е да мърмориш.

И спрете с обезобразените деца и баби - бездомните кучета са навън, защото хората непрекъснато изхвърлят "любимците" си. А ако хората в тая държава си вършеха работата, агресивни кучета нямаше да има - по закон е задължително такива да бъдат приспивани. И още нещо - никое куче не се ражда агресивно - такова става заради хората, които го ритат, бият, плашат. Дайте по вашата логика да изтребваме наред бездомните хора...
People once believed that when someone dies, a Crow carries their soul to the land of the dead...

Did you know that helicopters are souls of fallen tanks?
Аватар
progata
Мнения: 501
Регистриран на: 21 Авг 2008 14:31

Re: Жестокост към куче

Мнение от progata »

Съгласен съм да има по сериозни глоби ако животното е нечия собственост, но за бездомните смърт и глоби за тези, които ги хранят!Като толкова си ги обичат да си ги вземат вкъщи!Нали тук много се говореше как може да се убие животно безболезнено - ЕМИ ДА НАПРАВЯТ СЪЩОТО С БЕЗДОМНИТЕ ТВАРИ.
BULGARIA AIR - леФски ПАДА, НИЕ НЕ!!!
Аватар
shub niggurat
Мнения: 8415
Регистриран на: 30 Ное 2006 13:02
Местоположение: Yuggoth
Обратна връзка:

Re: Жестокост към куче

Мнение от shub niggurat »

progata написа:Съгласен съм да има по сериозни глоби ако животното е нечия собственост, но за бездомните смърт и глоби за тези, които ги хранят!Като толкова си ги обичат да си ги вземат вкъщи!Нали тук много се говореше как може да се убие животно безболезнено - ЕМИ ДА НАПРАВЯТ СЪЩОТО С БЕЗДОМНИТЕ ТВАРИ.
ти еба майката, ако имаше закон за изтребване на малоумните хора, ти щеше отдавна да си разстрелян ... деба боклука тъп :twisted:
джумерки
Аватар
progata
Мнения: 501
Регистриран на: 21 Авг 2008 14:31

Re: Жестокост към куче

Мнение от progata »

Нещо нелогично ли казах, гнусен боклук, дебел да ти се изпразня на рижавата, миризлива коса.
BULGARIA AIR - леФски ПАДА, НИЕ НЕ!!!
Spiridon
Мнения: 4111
Регистриран на: 05 Фев 2009 22:27

Re: Жестокост към куче

Мнение от Spiridon »

progata написа:Нещо нелогично ли казах, гнусен боклук, дебел да ти се изпразня на рижавата, миризлива коса.
Това определено е нелогично. :?
Публикувай отговор