Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 04 Ное 2015 16:40


Der Meister написа:
Преди да правите каквито и да е промени по форума, махнете рекламата на концерта на Agalloch от 22 август :D (на който ме е яд, че не ходих бтв :x ).

Това не е реклама, като цъкнеш на нея те препраща към статия в събития. Друг е въпроса, че събитието е минало отдавна, просто няма по нова статия в раздела :D

Подкрепям идеята на тилката по старите потребители да се отличават от другите по някакъв начин. Примерно за активни юзъри с над 5000 мнения може да се въведе нещо отличаващо, не мисля, че ще стане каша, тъй като подобен брой постове имат само 10-15 човека, от които половината са активни към днешна дата.

Друго нещо, което бих искал да предложа и много се набива на очи е, хората с акаунти без аватари, да им се изписват поне броя мнения и датата на регистрация, за да може човек да различи някакъв спамещ бот с едно мнение ли е срещу него или потребител с 2000 мнения, не влизал отдавна. Също ново регистрираните юзъри биха могли да светят в зелено примерно и да им се ограничават мненията по брой за седмица, за да се улесни работата на модераторите и да не се губи излишно време. Не че много хора се регват напоследък, но 90% от тях промотират разни браузър игри, сървъри и тям подобни, като някои от тях са доста настойчиви.

За рейтинговата система съм съгласен с хипера донякъде. Може да има само положителен рейтинг или опцията "Искаш ли да благодариш", ако мнението ти е помогнало да намериш нещо или ти е дало ценна насока. И без това сме 5 човека на кръст, каква е ползата да си лепим минуси...

Моето мнение е, че форума в момента си изглежда идеално и единствената промяна, която би трябвало да се направи е да се премахнат подфорумите: "Форумни войни" и "Конзолни игри". Конзолните игри може да станат крило в компютърни игри, както сега има крило Купувам/Продавам в раздела за конзолни игри.

Би могло и всички стари теми на повече от година да се преместят в архив, за да се освободи и забърза работата на форума, а не да изглежда запуснат.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 05 Ное 2015 18:49


Till.Lindemann написа:
Предлагам старите потребители(над 5 години регистрация примерно, не брой постове, щото ще стане мармалад), никовете да са със златни букви или нещо такова.



Тва да ъплоудваш картинки директно от компа сложно ли е да се направи? Щото няма да е лошо


:?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 07 Ное 2015 23:15


Serious Sam написа:
Аз съм с adblock, не ща да го спирам, дори за секунда. Тая реклама къде стои - по форума или сайта?

Чак сега виждам тая тема, че тук си преместил мненията затова чак сега отговарям :D Намира се на сайта от дясната страна, по-надолу, над анкетата. И както каза Вълка, това всъщност не е реклама а статия, от раздел събития. Т.е. или махнете тази секция изобщо или я ъпдейтвайте с по-нови съботия


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 07 Ное 2015 23:17


нелегален написа:
The Wolf написа:
Друго нещо, което бих искал да предложа и много се набива на очи е, хората с акаунти без аватари, да им се изписват поне броя мнения и датата на регистрация, за да може човек да различи някакъв спамещ бот с едно мнение ли е срещу него или потребител с 2000 мнения, не влизал отдавна.


С това нещо толкова много съм свикнал, че даже бях забравил колко ме дразнеше в началото. Подкрепям!

Е това не е така бе. Ето аз си махнах аватара, за да проверя и ми се виждат мненията и датата на рега.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Предложения за структурни промени по форума
Публикувано на: 09 Ное 2015 14:32


Окей, анкетата е активна, гласувайте. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com