Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 25 Сеп 2013 13:40


Преди известно време бях направил тема в общия форум, в която предложих потребителите да пишат статии, за да се покрият повече игри. Появи се някакъв Ваш представител и уж всичко щеше да се раздвижи, но като гледам мина мисец, минаха два и няма нищо, братче, карате си по старому. Та правя тази тема да ми обясните какво става с реализацията на тази идея. Благодаря.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 26 Сеп 2013 10:51


Без да те псувам, ще ти задам няколко въпроса важни, относно твоите предложения:
1. За форумо ли искаш раздвижване :!: :?: Това не е възможно...
2. Сега, искаш статии за игри, ми то има, не знам какво повече искаш, ама ако плащаш на авторите ти, няма проблем и повече статии да има. Ако обаче мислиш, че за сметка на игрите нещо че се промени, лъжеш се, понеже тука аудиторията не се интересува от игри, ако искаш пц мания да започне на ново, то това значи да си загуби верната аудитория за сметка на нищо, понеже хората които си се интересуват от игри ги купуват или ги свалят от замунда мен. Няма да ти седнат да четат разни статии тука, най много един път в седмицата да влизат, пък и има чужди гейминг сайтове.
3. Ако направиш трета поредна тема, която да съдържа пак това, вероятно ще те баннат, понеже не е хубаво да се спами, а си има лични съобщения за това бе, сега, разчиташ некой админ ти обърне внимание, как да стане, админите да следят всяка тема у форума ли и кво редовите посетители ги засега твоето мнение, пиши до админите на лично и готово, не тролствай, може и отговор да получиш.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 29 Сеп 2013 15:00


Devant, нещо не си разбрал правилно, приятел. Не АЗ искам да пиша статии за сайта, дадох предложението за кой ли път (което е много старо, самите вие сте предлагали не знам колко пъти това нещо, но Маниаците са си правили оглушки?). Боби се появи и да, знам как става предаването на статии. Ама нито нов раздел са направили, нито са публикували статии на някой от форума. Не че не мога да питам Бобито лично защо е тъй, ама реших, че вероятно има поне още няколко човека, които ги интересува това нещо. Затова реших да направя тема, по-достъпно е за тези, които се интересуват. А и с такова заглавие няма как Боби да не се появи пак...
Това обяснява ли ти нещата, уважаемий?


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 29 Сеп 2013 15:05


Лидера написа:
Без да те псувам, ще ти задам няколко въпроса важни, относно твоите предложения:
1. За форумо ли искаш раздвижване :!: :?: Това не е възможно...
2. Сега, искаш статии за игри, ми то има, не знам какво повече искаш, ама ако плащаш на авторите ти, няма проблем и повече статии да има. Ако обаче мислиш, че за сметка на игрите нещо че се промени, лъжеш се, понеже тука аудиторията не се интересува от игри, ако искаш пц мания да започне на ново, то това значи да си загуби верната аудитория за сметка на нищо, понеже хората които си се интересуват от игри ги купуват или ги свалят от замунда мен. Няма да ти седнат да четат разни статии тука, най много един път в седмицата да влизат, пък и има чужди гейминг сайтове.
3. Ако направиш трета поредна тема, която да съдържа пак това, вероятно ще те баннат, понеже не е хубаво да се спами, а си има лични съобщения за това бе, сега, разчиташ некой админ ти обърне внимание, как да стане, админите да следят всяка тема у форума ли и кво редовите посетители ги засега твоето мнение, пиши до админите на лично и готово, не тролствай, може и отговор да получиш.

Благодаря за обясненията и най-вече за това, че не ме напсува. Знам в какво се е превърнал сайта. Интересното е, че от време на време им се дочита на хората. Тогава почват да се оплакват ауу, нямало статии, не знам кво си, не знам що си. Прави са. Затова предложих това и не съжалявам. Трета тема няма да има. Боби ще види тази, затова така съм написал заглавието. Искам да видя как пишат съфорумците, не друго. Има мераклии и сред тях, значи темата ИМА смисъл.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 29 Сеп 2013 16:01


newcomer написа:
Интересното е, че от време на време им се дочита на хората. Тогава почват да се оплакват ауу, нямало статии, не знам кво си, не знам що си. Прави са. Затова предложих това и не съжалявам. Трета тема няма да има. Боби ще види тази, затова така съм написал заглавието. Искам да видя как пишат съфорумците, не друго. Има мераклии и сред тях, значи темата ИМА смисъл.

Не леж на тая страна, тея дето се оплакват са долни тролове, визирам и оня плиткогъзец Никеца, той най-вече реве. Не вярвам бобката да прочете нещо, той влиза един път в седмицата в общия и тва е. Мераклии има ли - дай имена някакви, нека ако някой се интересува да драсне у тая тема да видим кои са.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Авг 2013 18:35
Мнения: 58
В момента играе: свирки
Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 29 Сеп 2013 18:50


newcomer написа:
Интересното е, че от време на време им се дочита на хората. Тогава почват да се оплакват ауу, нямало статии, не знам кво си, не знам що си. Прави са. Затова предложих това и не съжалявам. Трета тема няма да има. Боби ще види тази, затова така съм написал заглавието. Искам да видя как пишат съфорумците, не друго. Има мераклии и сред тях, значи темата ИМА смисъл.



Аз си мислех, че ти искаш да пишеш статии... Както и да е, аз не виждам някой друг да е изявявал желание?! Тея мераклии нещо липсват :|

___________________________________
гльедайтиииии и завиждайтиииии,

дрислииииииииииииии мръсниии,

грозниииииии !

Искам световен мир!


Профил

Заглавие: Re: PC MANIA ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА x2
Публикувано на: 01 Окт 2013 20:39


По въпроса дали съм получавал статии - не.


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com