Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 06 Апр 2009 11:43


Почти всички проблеми и бъгове, свързани с общата система за регистрация и логин в новия сайт и форума, са фикснати. Оправени са и много други визуални и логически грешки по самия сайт.

Благодарим на всички за търпението и отделеното време за съобщаване на грешки, свързани с функционирането на сайта.

В най-скоро време започваме работа по ъпдейт на форума. Идеята е да го направим по-красив, приятен и удобен. Промените ще бъдат еволюционни, а не революционни :wink:.

Моля, поствайте в тази тема грешките и бъговете, които откривате, както и нещата, които смятате, че не са удобни и трябва да се променят. Внимателно следим всички мнения в тази тема.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 06 Апр 2009 11:56


Знам, че преди съм се оплаквал, но ще може ли да махнете черните ленти отстрани? :)

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 06 Апр 2009 13:42


Два пъти се опитвам да се регистирам. И двата пъти ми казва - регистрацията е успешно но не ми разрешава да си влеза в акаунта. Не получавам активиращ е-майл изобщо (не знам трябва ли да има такъв) Като се опитам да си получа паролата ми казва че няма такава информация за този акаунт и е-майл.



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 06 Апр 2009 14:55


Xelian написа:
Два пъти се опитвам да се регистирам. И двата пъти ми казва - регистрацията е успешно но не ми разрешава да си влеза в акаунта. Не получавам активиращ е-майл изобщо (не знам трябва ли да има такъв) Като се опитам да си получа паролата ми казва че няма такава информация за този акаунт и е-майл.


Може ли да напишеш с какъв username се регистрираш и откъде (от форума или от самия сайт)? С какъв браузър си?


Профил WWW

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 06 Апр 2009 15:20


Firefox. Със Xelian и Nailex. Първия през сайта, втория през форума. Имам някакви бегли спомени, че някога може да съм се регистрирал със Xelian, но очаквах че ако е така ще получа поне съобщение за грешка.



Аватар
Регистриран на:
07 Апр 2009 01:57
Мнения: 1
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 07 Апр 2009 02:01


:rockon:
Регистрирах се успешно, прати ми мейл и всичко.


Профил

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 07 Апр 2009 18:02


Имам следния проблем. След като се логна форумите изчезват. Вместо секциите с темите ми изписа "Няма форуми". Ползвам FireFox 3.0.8. Регистрацията е направена от сайта и там мога да си пиша коментари под темите и всичко си работи. В момента в който се логна тук и форумите изчезват.



Аватар
Регистриран на:
02 Апр 2009 20:14
Мнения: 1
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 07 Апр 2009 18:57


Сега е оправено. Благодаря.


Профил

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 08 Апр 2009 22:42


Джон-Хенри написа:
:rockon:
Регистрирах се успешно, прати ми мейл и всичко.


И аз съм така!И аз съм с модзила 3.0.8 и като влезна с акаунта ми,ми изписва същото,форумите изчезват и всичко е "много весело".Надявам се е само временен проблем и бъде оправен скоро.



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 08 Апр 2009 22:43


3dwarman написа:
Сега е оправено. Благодаря.

Опа грешка!исках да цитирам 3dwarman :D



Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 11 Апр 2009 00:58


При тема на седмицата, след като задам да ми покаже най-коментирани, ми показва само статията за процесорите (старата) и сбор от коментарите от останалите статии (които не се виждат). При другите две графи е добре - виждат се трите статии всяка с нейните си коментари, но тук не е така.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 12 Апр 2009 15:39


denik написа:
При тема на седмицата, след като задам да ми покаже най-коментирани, ми показва само статията за процесорите (старата) и сбор от коментарите от останалите статии (които не се виждат). При другите две графи е добре - виждат се трите статии всяка с нейните си коментари, но тук не е така.


оправено е.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 12 Апр 2009 21:34


Шефе, целия сайт ми се явява като страница от уърда. В моя кашон ли е проблема?

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 12 Апр 2009 22:37


Max Payne написа:
Шефе, целия сайт ми се явява като страница от уърда. В моя кашон ли е проблема?

ctrl+f5 пробва ли

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 13 Апр 2009 07:56


denik написа:
ctrl+f5 пробва ли

Пак не става. Изтрих кеша и бисквитките, също не се оправи.
Едит: Оправих се, бъгнат Adblock Plus беше проблема. :doh:

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 13 Апр 2009 22:46


Boby написа:
Моля, поствайте в тази тема грешките и бъговете, които откривате, както и нещата, които смятате, че не са удобни и трябва да се променят.

  1. http://www.pcmania.bg/?go=adv - errors;
  2. http://www.pcmania.bg/?go=contacts - errors;
  3. memberlist.php?mode=leaders - invisible;
  4. SQL:
    Код:
    Не е задължително, но за препоръчване:

    UPDATE `phpbb_users` SET `user_dateformat`="|j.m.Yг.| в H:iч.";

    Default date формат при регистрация, зададен си е в админ панела, ама не и в SQL-а:

    "phpbb_users" -> "user_dateformat" > Edit да стане: |j.m.Yг.| в H:iч.

    http://www.bloodys.com/?p=1109 :

    UPDATE `phpbb_users` SET `user_dst`=1;
  5. Тея големите emoticons вляво с големите "банерчета" - нещо не се връзват. Поне малки да са си, но повечко, отколкото големи, но по-малко, и слабоизползващи се;
  6. Също така относно emoticons - гледам са доста на брой, но за сметка на това - от РАЗЛИЧНИ видове и стилове. Защо ? Разнообразие ли да има ? Добре, то пак ще си го има, стига все пак да са от един вид, а не от 1000 вида;
  7. Flash-а не работи, не се и използва => няма за какво да е пуснат ( [flash] е Включен );
  8. Искате хората да пишат на пишат на КИРИЛИЦА, искате да спазват правило 4., искате... УЛЕСНЕТЕ ги -> Link ( големите български форуми отдавна имат, просто едно бутонче и т'ва е, за превключване, само кода трябва да е читав, щото има различни версийки, кои по-бъгави, кои по-добри, точната трябва да се намери; за .js файла говоря по-точно );
  9. Включване на Attachments ( прикачени файлове ) опцията за форума, хората да си прикачват файлове ( като и добавени съответните архиви и разширения - .rar, .zip, .exe, ... ), но и същевременно се СЛЕДИ дали някой не е качил някой вирус;
  10. Добавяне на още малко пояци и роботи от админ панела за:
    • Gigabot [Bot]
    • Majestic-12 [Bot]
    • Cuil [Bot]
    • Нетинфо [Bot]
    • Дири [Bot]
    • и др.
    С цел по-добра index-ация, от повече роботи, повече хора да влизат, съответно и повече посещения, от там clicks -> banners -> $;
  11. Добавяне на нови BBCodes - за центриране, за justify, за offtopic ( СТРАШНО ПОЛЕЗНО!!! ), myspace, vbox, youtube, yahoo, google, codebox, и още други. Тея поединично може да се добавят, търсенето им и кои варианти са хубави - Google. Или направо слагането на Advanced BBCode Box 3. Е-е-е, естествено, че и няма как да не вмъкна тук и upgrade-ването на RSS Feed-а с последната излязла до момента версия ( 1.0.4 я гледам сегашната, а има по-нова ) + вече колко и дали ще е удобно за добавяне на бутонче за RSS към подфорумите/темите с цел по-добра синдикация и улесняване на advanced users. Може да стане претрупване, а може би не ? Тества се, гледа се, преценява се, другите модове от Foro MSST форума не са за изключване също ( гледам че English-а сте го оставили );
  12. Добавяне на МНОГО думи за цензуриране, щото някои хора не само, че се оливат, не само, че са прекрачили моралната и нететикетна граница, а... направо хвърчат и правят каквото си поискат. Внимателно трябва да се види кои думи да се сложат. Само да вмъкна нещо - users почват да ги заобикалят :). Така да се каже - една дума по 5-10 варианта трябва да й се слага. На пръв поглед лесна работа, но доста по-дълго време отнема;
  13. Добавяне на рангове ( хе-хе, flooders feat. spammers голямо радост, нали :P ), но не само по имена, но и с картинки;
  14. Скиновете няма да ги обсъждам, тъй като тях... явно такава е практиката - или един, или максимум 2, понеже... като се сложи нещо ново, то трябва на колкото има скина да се слага, логично;
  15. В секцията "Причина за сигнали" - добавяне reasons за "Abuse", "Двойно постване", rename от "Warez" на "Грешен подфорум" ( понеже така като гледам не е спряно да се слагат нелегални urls, warez, от scene идещи и т.н., поне да го няма, като няма да се използва ) и добавяне на "Неработеща връзка";
  16. Една камара модове има в net-а за phpBB3 - доста могат да послужат за полезни неща, някои споменах вече;
  17. За логото - гледам, че вече ви е писано;
  18. Не може да си редактираш коментарите в порталната част ( не става въпрос за форума ), нито пък да си го изтриваш. Или няма такава опция, или не е направена, или нямаш съответните permissions;
  19. Ориентиране на сайта в по-голяма степен към Web 2.0. Ясно, че в сегашният ( обновен ) вид е долу-горе така, но не баш. Не баш, понеже... добре, хубаво, потребителите постват коментари. Добре, хубаво, има пренаписан Администраторски Портал, откъдето се добавят редакторите и т.н., които пишат статии, добавят клипчета, downloads, cheats, статии, ревюта, превюта и т.н. А потребителите кога ще могат това ? Отмина времето, когато САМО "персоналът" на даденият сайт можеше да бачка по сайта. Шанс на потребителите ? Добре, не всички стават. Кои стават все пак ? Как ще бъдат открити в "мозайката" ? На тези въпроси, вече сами си отговаряте и преценявате. Виждам някакви users с по ХИЛЯДИ постове, които с години киснят все и все, и ... все у форума. Да покиснат малко и в сайта, да се поизморят малко с написването на нещо ? Да свършат нещо полезно ( отколкото flood, spam, flame, offtopics, etc. ) ? Приятелчетата им да видят от тях, да се вземат в ръце, и те да "кандидатстват" за пост някакъв ? ...а иде и Web 3.0;
  20. Нито във форума, нито в порталната част не видях "keywords";
  21. Наскоро едно приятелче ми спомена за опция на Google ( или Google API май беше ), чрез която даден сайт, бутон и т.н. направо може да се превежда на кой-да-е-език. Т.е. НЕЕЕЕЕЕЕЕ бутонче за translate от един на друг език, а направо през Google Translate API или нещо такова беше, не съм го разучавал, но явно голям ефект щяло да има. А ако се и направи по IP ( Regions ) да засича потребителят, влезнал в сайта, и автоматично да му показва цялото съдържание на неговият език, дали няма да е добре ? Или и тук ще дойдат критиците "ама тя търсачката не превеждала някои неща правилно, използвайте WebTrance/Bultra"/Babel Fish" :shock: :o ? Да мислим малко по-глобално, или все така "по-български" - български да си е сайта ( той си е ), но без да влизат чужденци в него ( освен англо-говорящи и то... минавайки на български, че после да минат на English през форума и да, само бутоните и менютата ще има са на English, писането и текста... ясно на какъв ). Става въпрос не за форума, а за порталната част. Кое наричам портал ( да не се бърка с CMS ) ? Всичко, което не е phpBB3 ( с модовете за forum software-а де );
  22. Къде е RSS-а на портала !? RSS новини, RSS ревюта, RSS видеота, RSS cheats, RSS хардуер, ... ? RSS all-in-one ? Малко да погледнем другите сайтове как са - ми те цяла страничка си имат и вътре наредени 1000 RSS линка за синдикация, човек има СВОБОДАТА да си избере това, което ще чете през RSS клиента си ( е, при мен направо през браузъра за няколко секунди - 20-тина сайта без да влизам в тях, но това е друга тема ). Трябва да влизам в сайта, за да видя какво ново има, като вместо това... би трябвало с RSS/Atom, както всеки нормален сайт да става това;
  23. Гледам, че W3C Validator: XHTML 1.0 Strict & W3C CSS Validator: CSS Level 2.1 успешно ги валидира. Браво. А иконки долу на сайта да се сложат няма ли да е добре или са излишни ? И после пак онея да си оплюват "XSS Attacks/Exploits" и т.н. ? Ясно, че няма общо едното с другото, но все пак;
  24. На портала коментарите няма бутонче за "Report" ( за разлика от форума, вградена функция от v3 насам );
  25. Няма и опция "Последни коментари из <секция>" или нещо такова. Примерно последни коментари от ревютата, последни коментари от... + RSS за тях. Stealth ли кой беше писал, че стриктно щели да бъдат следени - КАК ? С кой бутон ? Как ще се докладва ? На кого ? Къде ще отива доклада ? ...;
  26. Бутон "Изпрати новина" и ако бъде одобрена - да бъде публикувана ?;
  27. Не на последно място, ама... май си е баш последно място и както винаги няма да бъде обърнато внимание, както си е през годините, съответно и аз не съм активен примерно ( както и някои други люде ) именно заради... боклука и flame-а. Напише някой, който по не разбира от дадена сфера, и оп с кофите да му се излеят 2-3-ма. Напишеш нещо - оопп, nick-а му на някого не го кефело. Напише някой модератор/администратор нещо - "о-о-о, да шефе, добре, така ще е". Няма такова мазнене, такава криеница, такова вършеене през пръсти... :cry: :!: Не, че и аз сега не очаквам някой да ми се нахвърли и на мен ( НОРМАЛНО ще е, ненормално ще е ако не го направи никой ). Гледам модератори сложени... не са влизали от ГОДИНИ, трети влизат, но ей така... за шоуто, през не знам си колко седмици/месеци. 2-3-ма активни, максимум и т'ва е. Бива ли такова нещо ? Или ще продължим да караме на принципа - сериозен портал, несериозен... форум. 2-те крайности. Тея коментари в новините и ревютата, които ще четете... да знаете, че и user-ите знаят, че ги преглеждате :). Съответно и там баш няма много-много ( е, вече може да има някой сгафил ) боклук, но погледнем ли форума... ох, мали;
  28. Обновяване на правилата.

За доста неща мога да си пея, но... само да си пея, ... нали. И да се преминава от точка на точка, както пиенето от боза на боза.

Дотук с нещата, на които ме съмнява да бИде обърнато внимание ( ако бИде - :clap2: ), сега хубавата част.

Като цяло, поне аз, доволен съм от промяната. Но недоволен - защо толкова късно трябваше да стане. От октомври/ноември 2008 гледам сте започнали, а за толкова месеци и време... имам чувството, че САМО 1 човек е работил и правил, вършеел по сайта и тук-там някой друг да поства нещо си, да "потества". E, имах малко проблеми в началото при логването у форума, 10-тина дни се опитвах... ли опитвах... през 4-5 браузъра различни версии с изтрити cookies + cache, но това е друга тема. Масов е-мейл кога ще се разпрати до потребителите ТОЧНО по тази причина, за която една ГОЛЯМА част също продължават или имат проблеми с логването ? Масов мейл, където да е обяснено какво трябва да направи потребителят, за да влезне в сайта, а не да се чуди - да си прави ли акаунт, да пише ли мейлове... аз на 5 мейла писах и най-сетне получих отговор. ЗАЩО трябва да става така ? Защо потребителите да търсят... 'да си се оправят, да си се спасява кой както може' ? Като може да стане по по-гъвкав и рационален начин, имащ по-голям ефект, вече обясних какъв. Друга идея също така е - през годината всички знаем, че има ГОЛЕМИ геймърски събития ( и IT де ) - CES, CeBIT, E3 Expo, WWI (Blizzard), BlizzCon (Blizzard), QuakeCon (id Software), DreamHack, WCG BG/World Finals и други по-големи събития и партита в историята на гейминга. Как ще бъдат отразявани ( от Web PC Mania Staff ) ? Специално каре ще имат ли ? Хубаво ли би било ? Пр.: http://www.pcmania.bg/?go=blizzcon2009 - вътре всички новини, репортажи, препратки, картинки и т.н., свързани с това събитие, отколкото в основният сайт и всичко разпокъсано, иди и търси и се "спасявай" сам да научаваш новини. Как постъпват големите интернационални списания ? Отделят ли те такива секции ? И т.н.

На практика нищо НОВО не казвам и не съм изписал до този момент. Да, НИЩО НОВО. Все неща, които или трябва да ги има, и е трябваЛО да ги има досега, или... дано да ги има. Цели ?:
  • Повече посещения, било то и от други държави потребители на техен език;
  • Повече support;
  • По-голям community;
  • По-голям екип, поддържащ сайта, но не само той, а и... ентусиасти-потребители, имащи нужният хъс, време и нерви;
  • Повече рекламодатели, по-широко и добро index-ирани на всички страници из сайта от възможно повече търсачки и препратки;
  • Повече възможности за по-голяма гъвкавост, ИЗБОР и рационалност, както и свобода ( свобода, а НЕ свободия );
  • По-голяма динамичност, разнообразие и възможности за развитие;
  • ...повече $ ( нарочно с такъв малък font съм написал тази точка, защото НЕ тя трябва да е водеща, а други стимули. След тях, ако са направени нещата добре и читаво, резултатите ще са налице ).

Това е.



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 14 Апр 2009 21:19


не ми дава да се регистрирам. Първия път се регистрирах уж със gmail (brujerizmobg@gmail.com) поща ник EpidemicOfHate и нито получих активационно писмо нито сега мога да си влезна във акаунта това през Firefox 3.1 Beta3. Сега тръгнах пак да се регвам през IE8 не ми приема ника EpidemicOfHate както и пощата във gmail и mail.bg (thegame88@mail.bg), а тази втората изобщо не съм я използвал. Моля някой администратор ако може да ми прати активационно писмо ако никът ми съществува във member листата или да го изтрие и да опитам пак да се регна. Благодаря.

ПП: има едно нещо което аз поне видях не е бъг ами недостатък може би:
не видях опция ако си си забравил паролата да се възстанови. :)



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 14 Апр 2009 21:24


Гост написа:
не ми дава да се регистрирам. Първия път се регистрирах уж със gmail (brujerizmobg@gmail.com) поща ник EpidemicOfHate и нито получих активационно писмо нито сега мога да си влезна във акаунта това през Firefox 3.1 Beta3. Сега тръгнах пак да се регвам през IE8 не ми приема ника EpidemicOfHate както и пощата във gmail и mail.bg (thegame88@mail.bg), а тази втората изобщо не съм я използвал. Моля някой администратор ако може да ми прати активационно писмо ако никът ми съществува във member листата или да го изтрие и да опитам пак да се регна. Благодаря.

ПП: има едно нещо което аз поне видях не е бъг ами недостатък може би:
не видях опция ако си си забравил паролата да се възстанови. :)


забравих да кажа регистрирам се през сайта не през форума и се опитах да влезна и от двете места но не става. Ако изобщо има значение това ;)



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 15 Апр 2009 01:23


Гост написа:
не ми дава да се регистрирам. Първия път се регистрирах уж със gmail (brujerizmobg@gmail.com) поща ник EpidemicOfHate и нито получих активационно писмо нито сега мога да си влезна във акаунта това през Firefox 3.1 Beta3. Сега тръгнах пак да се регвам през IE8 не ми приема ника EpidemicOfHate както и пощата във gmail и mail.bg (thegame88@mail.bg), а тази втората изобщо не съм я използвал. Моля някой администратор ако може да ми прати активационно писмо ако никът ми съществува във member листата или да го изтрие и да опитам пак да се регна. Благодаря.

ПП: има едно нещо което аз поне видях не е бъг ами недостатък може би:
не видях опция ако си си забравил паролата да се възстанови. :)

Порталната част е все още бъгава, дава грешки и има неща за дооправяне, нормално.

Гост написа:
забравих да кажа регистрирам се през сайта не през форума и се опитах да влезна и от двете места но не става. Ако изобщо има значение това ;)

Е, то ако нямаше... Просто използвай ФОРУМА, за да се регистрираш, а не през сайта. Там няма password recovery, за разлика от тук ( намира се като влезнеш у форума -> влизане в сайта ). За разлика от портала, форумът... си е напълно функционален, поне откъм phpBB Devs и source-а, който предоставят. Вече ръчни бутания, edits, mods и т.н. - dunno.

Все пак проверих в потребителската листа за nick EpidemicOfHate и... не го намерих. => като си се регистрирал през портала - вкарало е профилът ти в SQL-а на портала, но не и във форума ( ако беше, щях да намеря профилът ти ей сега ). Пробваш пак да се регистрираш със същият nick, пак през портала, но... ВЕЧЕ е зает. Чудно колко още хора имат този проблем...

Единствено засега се сещам - регистрация САМО и ЕДИНСТВЕНО през форума, за да протече нормално. Виж, ако и от там има оплаквания, то вече... не са "досъединени" съответните таблици на портала с форума или нещо такова. Поне да направят функцията за логване през портала invisible, както си беше отначало още при слагането на сайта, за да не се объркват потребителите и да правят същият този фал. То тея, дето са се логнали през форума, си остават логнати и през портала => могат да си пишат коментарчетата.

П.С.: Извинявам се, ако съм сгрешил и "портал" и "форум" таблиците, специално phpbb_users, ползват едно и също. Т.е. от портала да get-ва информацията за user-ите от phpbb_users, а не примерно... "pcmania_portal_users" и "phpbb_users" - 2 различни таблици, но в една DB. Като частта от "phpbb_users" е копирана и convert-ната за полетата от "pcmania_portal_users". 2-та варианта ги написах, няма кой знае колко голямо значение де, те хората си знаят кое, как, къде, защо... има за оправяне... предполагам.



Заглавие: Re: Съобщения за бъгове и предложения за сайта и форума.
Публикувано на: 15 Апр 2009 18:57


Гост написа:
не ми дава да се регистрирам. Първия път се регистрирах уж със gmail (brujerizmobg@gmail.com) поща ник EpidemicOfHate и нито получих активационно писмо нито сега мога да си влезна във акаунта това през Firefox 3.1 Beta3. Сега тръгнах пак да се регвам през IE8 не ми приема ника EpidemicOfHate както и пощата във gmail и mail.bg (thegame88@mail.bg), а тази втората изобщо не съм я използвал. Моля някой администратор ако може да ми прати активационно писмо ако никът ми съществува във member листата или да го изтрие и да опитам пак да се регна. Благодаря.

ПП: има едно нещо което аз поне видях не е бъг ами недостатък може би:
не видях опция ако си си забравил паролата да се възстанови. :)


Може ли да пробваш пак с EpidemicOfHate и brujerizmobg@gmail.com и старата парола?
(Ако не я помниш, при влизане през форума има опция за забравена)


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com