Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие:
Публикувано на: 22 Юли 2005 19:55


За да е приятно на нас гостите :twisted: моля когато пишете теми имайте малко уважение един към друг!



Заглавие:
Публикувано на: 01 Авг 2005 00:02


Иначе ние ще се погрижим за приятното ни прекарване и уважението :twisted:



Заглавие:
Публикувано на: 18 Авг 2005 02:37


админе,много е як новият ти аватар.
ХАХАХАХА.



Заглавие:
Публикувано на: 19 Сеп 2005 18:56


Kak da piшем във форума ли? Еми аз съм гост и не мога да пиша в общия! Не знам това бъг ли е какво ли е,ама преди месец пак ми трябваше нещо и не можех да пиша,писах във форума за препоръки въпроса "от кога гости не могат да пишат..." и на следващия ден можех отново.
Не знак какво е това,ама се надявам да го оправите.Освен ако не е за постоянно



Аватар
Регистриран на:
30 Сеп 2003 15:59
Мнения: 343
Местоположение: sf
Заглавие:
Публикувано на: 24 Сеп 2005 00:05


Или се правиш на идиот(не го пиша с цел обида) или не си се сетил че е по добре да се регистрираш. Регистриран потребител е личност. Гост, дори да пише нещо гениално се приравнява към останалите. Тъпо е нали? Регни се сложи некой приятен аватар и това е можеш навсякъде да пишеш.

___________________________________

pwnd


Профил ICQ Skype

Заглавие:
Публикувано на: 02 Окт 2005 17:32


А как се дава Тук[/u] и ато +тракнем върху ТУК и да е препратка към линк. С УРЛ ли? 6тото не става?



Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2003 06:02
Мнения: 36
Местоположение: User_№:2727 from 10719 registered
Заглавие:
Публикувано на: 02 Окт 2005 18:31


Anonymous написа:
А как се дава Тук[/u] и ато +тракнем върху ТУК и да е препратка към линк. С УРЛ ли? 6тото не става?

http://www.pcmania.bg/phpbb/faq.php?mode=bbcode чети ве!


Профил Skype

Заглавие:
Публикувано на: 15 Ное 2005 11:15


[s]Защо вече не може да има картинка в подписа?[/s]



Аватар
Регистриран на:
17 Дек 2005 10:15
Мнения: 1313
Местоположение: Да ви изпея песен ли искате?
Заглавие:
Публикувано на: 24 Дек 2005 17:39


Anonymous написа:
[s]Защо вече не може да има картинка в подписа?[/s]


Защото сте много нахални и слагате тапети.tiff, батка

___________________________________
> http://last.fm/user/amcdj


Профил ICQ Skype WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие:
Публикувано на: 01 Яну 2006 21:10


I. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...
А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae???????"
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!
Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка
- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете във форума - тогава напсувайте някой от администраторите.
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
04 Фев 2005 16:07
Мнения: 70
Заглавие:
Публикувано на: 01 Яну 2006 22:52


Забрави да кажеш че е модно да имаш аватар на кечист. Освсен всичко е почти задължително да имаш в подписа линк към "открийте десетте разлики" (или поне да пуснете тема за това), където след от 3-7 сек. се появява кърваво лице, заедно с писък в колонките. За край - всяка тема трябва да си има анкета, в повечето случаи независима от смисъла на темата.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
23 Окт 2004 14:30
Мнения: 416
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 01 Яну 2006 23:04


Актив, недей така, братле, че нуубовете ще вземат наистина да направят посочените неща и ще стане страшно :)

___________________________________
+++


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 26 Фев 2006 20:17


От кога не могат да пишат гости в общия форум?



Заглавие:
Публикувано на: 01 Мар 2006 23:18


Anonymous написа:
От кога не могат да пишат гости в общия форум?


пак съм аз и питам



Заглавие:
Публикувано на: 02 Мар 2006 13:44


Stealth написа:
От отдавна. Какво значение има?


жалко, но все още си мисля, че това единствения по-свестен форум



Аватар
Регистриран на:
17 Дек 2005 10:15
Мнения: 1313
Местоположение: Да ви изпея песен ли искате?
Заглавие:
Публикувано на: 02 Мар 2006 14:20


Anonymous написа:
Stealth написа:
От отдавна. Какво значение има?


жалко, но все още си мисля, че това единствения по-свестен форум


Един форум е такъв какъвто си го направят потребителите - регистрираните и нерегистрираните
Точно затова е забранено..

___________________________________
> http://last.fm/user/amcdj


Профил ICQ Skype WWW

Заглавие:
Публикувано на: 03 Мар 2006 13:51


Абе не съм сигурна сали това е за тук, но мисля че е най-подходящото място...

Наръчник на младия администратор

1. Четете всяка нова тема във форума и си давайте компетентното мнение по нея, иначе темата не си струва изобщо да съществува. Ако някой спори, винаги можете в тристраничен спор да му покажете колко е заблуден и глупав. Той най-вероятно ще започне да се ядосва, но това не е проблем. Винаги може да бъде измодериран.

2. Определете си минимум от поне десет поста на ден, които трябва да бъдат изтрити. Въпрос на принцип, а и потребителите не трябва да се глезят много-много.

3. Ако спорите с някой потребител за каквото и да било, кажете му, че е нарушил правилата на форума. Ако е прекалено очевидно, че го лъжете, винаги може да се напише ново правило от сорта на "Администраторът на форума винаги е прав"

4. Администраторът на форума винаги е прав.

5. Администраторът не флуди, той се грижи за развитието на форума.

6. Администраторът не трие безмислено постове, той администрира.

7. Администраторът не нарушава правилата на форума, той е креативен.

8. Администраторът не пише безмислици, той пише прекалено дълбоки за разбиране постове.

9. Администраторът разбира от всичко и знае всичко. Ако това не си личи винаги, това е заради безкрайната му, сгряваща душата скромност.

10. Въпрос на администраторска чест е да сте поне на трето място по брой постове във форума. Първото е препоръчително за всеки уважаващ себе си администратор. Забележка: в контролния панел има едно много удобно бутонче "промени броя постове на потребителя".

11. Винаги има желаещи да стават модератори. Желаещите са няколко типа:
Тип 1" "ооооо колко те уважавам" или "ех, какво ли не бих направил, за да стана модератор" ... Този тип може да бъде наречен с кодово име Хорхе. На такива потребители най-добре да им се налага системен тормоз и никакви услуги за нищо, защото ти им подадеш пръст, а те захапят до рамото.

Тип 2: "мразим админите, за нищо на света не бих станал модератор". Тези потребители са доста симпатични, трябва да се правят модератори при първа възможност и в общия случай си вършат добре работата.

Тип 3: симпатични потребителки на форума. Не е задължително да им се дават каквито и да било права, но може да се водят на кафе. В краен случай да им се дава уклончив отговор от типа "ами ще видя, трябва да питам другите администратори" или "папагала ми умря и сам в траур, хайде утре да ти кажа".

12. Профилът на младия администратор трябва да вдъхва респект и да се превърне в символ на тази форумна институция. Аватарът се търси от няколко дни до седмица и задължително трябва да е дълбоко символичен. В профила се вписват данни, комбинация от добре премерено чувство за хумор и оригиналност, за да се покаже, че админът понякога може и да се усмихва и най-вероятно не дъвче пирони на закуска. Подписът трябва да бъде дълбокомислен цитат от мислител с поне петсричково име, за да се затвърди впечатлението за един сериозен млад администратор.

13. Постовете на младия администратор трябва да бъдат стилистично издържани, с прецизна пунктуация, украсени с линкове и снимки, с болдвания и цитати. На другите потребители трябва да се правят редовни забележки за правописни и всякакви други грешки, това помага за доукрепване на добрите отношения и любовта към администратора.

14. Винаги ще има потребители, които мразят администратора и се заяждат с него. Виинаги могат да бъдат изтрити. Такива потребители са много полезни за изпълняване на дневния норматив за изтрити постове.

15. Правилата на форума имат две основни предназначения:
- да дават поводи за заяждане с потребители
- да се нарушават от админите и модераторите

16. Поне веднъж месечно редактирайте по остроумен и духовит начин профила или постовете на някой потребител. Това е много забавно и всеки с чувство за хумор трябва да оцени колко е весело. Ако установите, че никой освен вас няма чувство за хумор, не се притеснявайте и изтрийте няколко поста за релаксация.

17. Писането в чужди постове е абсолютно задължително и трябва да се практикува редовно като част от политиката за поддържане на добри отношения с потребителите.

18. На всички приятели трябва да се дават специални права и всеки, който спори с тях трябва да бъде модериран, трит, банван, редактиран и критикуван. Може за разнообразие да си изберете трите най-груби, брутални и въобще отрицателно настроени потребители на форума, да им дадете администраторски права и да гледате веселбата. Ако те променят ника на някой потребител на "пикня" и баннат няколко други, това е нормално и здравословно и всеки с чувство за хумор би трябвало много да се смее.

19. Ще получавате много лични съобщения по всякакви поводи. Разберете кои от тях са от хубави момичета и отговаряйте само на тях.

20. Когато форумът бъде закрит поради некадърна администрация, приемете нещата стоически. Истинските причини са били в липсата на изобретаелност и ограничеността на потребителите, некадърните модератори, лошото време и ръста в цените на петрола. Все пак администраторът винаги е прав.

___________________________________
Click!


Профил ICQ

Заглавие:
Публикувано на: 09 Мар 2006 23:52


и значи повече изобщо да не се надявам да може гост да пише във форума?

п.п. сори за флууда, просто още не мога да повярвам



Аватар
Регистриран на:
11 Дек 2002 22:21
Мнения: 893
Местоположение: Д'Драгонленд в крепоста Д'Драгонхарт !
Заглавие:
Публикувано на: 10 Мар 2006 15:57


Хъм принципно някога бях "за" гостите да не могат да пишат по форумите но ... има ценни личности който от едната индивидуалност никога няма да се регнат . Абе не змам всъщност редовните и админите имат тежката дума .

___________________________________
Злото винаги ще е по-силно !

There`s no such priest that can pray me to heaven.
Там където взорът не стига фантазията танцува.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Сеп 2005 13:19
Мнения: 151
Заглавие:
Публикувано на: 10 Мар 2006 16:50


A Трупонарезен Инс ? : (

___________________________________
Stiv 6te vi pomete ...............OTNOVO!

LedEINIQ !!!!!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com