Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Написах фентъзи роман 2 (търся илюстратор!)
Публикувано на: 01 Фев 2016 17:06


Привет на всички отново! Ако случайно сте попадали на предната ми тема знаете, че разполагам с готова фентъзи книга, на която търся някаква форма на "реализация". Тъй като сблъсъците ми с българските издателства досега не дадоха никакъв резултат, напоследък започнах да обмислям варианта, да се възползвам от възможностите, които предлага интернет и да започна кампания в някой от известните спонсорски сайтове (IndieGoGo, Kickstarter, ...) Или ако това не се случи скоро, ще ми е нужен арт, който да послужи за оформление на сайтове, facebook-страници и т.н. Знаете как е. Така, че вече търся художник/илюстратор, който да поработи по някакви концепции, или въобще каквото и да е, което би ми свършило работа. Сами разбирате, че не разполагам с достатъчни средства да заплатя големи суми, но, разбирасе, ще се постарая да бъда коректен, ако някой се нагърби с тази работа. Благодаря!

Както предния път, ето линк към facebook-страницата, където можете да хвърлите едно око на част от книгата (вече има доста повече за четене).

https://www.facebook.com/MiroslavKostovKostov/?fref=ts

ПП: По принцип не търся хора, който се занимават с различните форми на "digital art" , но ако някой ми предложи нещо добро, ще го приема.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com