Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Джамеца братя!
Публикувано на: 25 Яну 2013 00:30


Ноща падаше.Небето бе придобило онзи червеникъв оттенък,който може да се види през лятото.Но не това вълнуваше моята романтина душа,а едничката мисъл да се нашмъркам с амфетамин до припадък.Да, това прахообразно вещество ме караше да се чувствам като лайно,но се пак ми харесваше.Чуството не беше приятно може би защото джама беше изветрял и смесен с различни хапчета за глава и температура,а може би дори и препикан.Но нямах парите да се сдобия с тази дришня.Времето изтичаше пред мен стоеше нелеката задача да се справя с тежкото си положение и да намеря пари за така необходимата ми Кака Ани дори и да знаех че след това ще ми се досере от бъгавия джам.Не това имаше значение в този момент,важното беше да положа нос върху купчината витамини.Цялото ми чувство за самоуважение се беше изчерпало и щях да направя нещо долно и циганско,което съм вършил и преди а именно да открадна.Точно преди да извършва моето злодеяние ми хрумна идеята да взема кинти от майками от нейното "каше" и на следващия ден като ми даде наново пари щях да ги възтановя преди да ги е проверила.Тази идея озари съществуванието ми.Оооо да най сетне щях да се направа на пастет с гнилоча на наркодилъра Митко Чука...Отново щях да усетя аромата на мазилка в ноздрите си. Преди тупах качествен спиид от Жоро Гущера,но сега се примирявам и с препиканата мазилка на Чука-побъркан наркоман кандидат за жълта книжка.Докато си мислех тези неща срещата наближаваше и мисълта за смръдливия като заболекарски кабинет наркотик.А ето зададе се познатия наркоз с думите "здрастиии,аа ето да бе дааа няма проблем батенце това е много чук значи смятам че моя човек няма да ме изпържи".Тези думи ме накараха да приповдигна настроението си и пъпчасалото ми изпито лице се покри с мазна усмивка.напипвах вече огромната и твърда като камък бучка мазилка и изпрухналите ми от джама джуки стигаха вече чак до ушите.Дори и изглеждаше по малко препикан този камък.Пъхнах 20 лв в джоба на пропадналия на дъното наркоз...последва кратка пауза и той обяви "айде батко аз ще тръгвам че съм се напраил нема да ти казвам ти сега ще разбереш за какво става въпрос...айде решаваш звънкаш и се разбираме".Усмихнах се за кратко и изчезнах в мрака.Задоволството ми от направената покупка накара хуя ми да еректира и почти да еяколира в панталоните.Усещах как ще зарова банкнотата в купчината,смърдящи на лекарства амфети и как носа ми щеше да почне да гори както стотици пъти до сега...Лайното отново щеше да ме напъне от дрисливия джам! О-о-о не е ли прекрасно.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Джамеца братя!
Публикувано на: 25 Яну 2013 19:47


прочетох първото и последното изречение и ся отивам да се изсера


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Джамеца братя!
Публикувано на: 25 Яну 2013 21:51


Демокрация е, нихилитни ми братко ! Щом ти се ака, акай !


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: Джамеца братя!
Публикувано на: 18 Фев 2013 01:34


Амфето се спира най-лесно след втората свръхдоза, като си полумъртъв, курът ти е позеленял и се е смалил до размерите на запалка bic и гласовете ти крещят, че си боклук.

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Заглавие: Re: Джамеца братя!
Публикувано на: 15 Апр 2015 08:53


ората всъщност живеем страшно кратък живот , не заради величината време , която представя живота като нещо , което може да се измери.Живеем кратък живот понеже нашите възприятия не са достаъчно изострени да ценим истинската стойност на времето , детайлите които определят неговото значение .Прекалено много бързаме , секундите са стотни , месеците дни , годините седмици , а животът е само ден. Един единствен ден на който трябва да се насладим по всеки възможен начин , да забавим възможно най-много времето , което е там , но е там само за един единствен ден. Сутринта на нашето раждане , леко проспаните минути към които искаш да се върнеш когато наближава обедът , но вече с досада си приел , че денят е настъпил и ти трябва да изпълняваш задълженията си ,сериозните часове към вечерта ни изморяват и идва време за дълго чаканата почивка , заради която сме и минали целия този ден...постепено настъпа нощта и ние започваме да се унасяме и да се губим безследно в нашите сънища ,които в тихите и чисти часове на нощта ни раждат отново и отново...


______________
visit my homepage
visit the following internet site
visit the site
additional reading
click over here now
click the up coming article
go to this website
helpful resources
inventhelp
keep reading
learn even more
learn this here now
linked web-site
look at this website
read this


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com