Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 21:41
Мнения: 97
Местоположение: Бургас
В момента играе: Fallout 3, Burnout Paradice, NFS U2, Call Of Duty 4: Modern Warfare
Чакам да излезнат : Diablo 3 и Call Of Duty 4: Modern Warfare 2
Заглавие: Fallout 3
Публикувано на: 16 Яну 2009 23:17


Здравейте на всички :) ! Нов съм тука и се регистрирах за да ви разкажа малко от моите впечатления за играта Fallout 3 (играя я откакто е на пазара) а също така и за малко тактики [които ще ги пиша при оръжията и техните специфики защото всичко опира до оръжието !],но повече за спецификите на различните оръжия и хем подобни !
Но :IMNOOB: ... още съм начинаещ във тази игра защото има много ама наистина много да се учи за нея. За някой хора това е игра, но за мен това е
повече от игра ...
(PS-Моля не заключвайте темата ще едитвам мнението ми и ще го доразвивам)
[PS2-Не съм копирал писаното по-доло, ако щете вярвайте! Всичко писано е на базата на опита ми и всичките писаници из Google ... (да не забравим и PC Mania 1/2009 има още какво да научите там ;) )]
(PS3-като свърша ще ги подредя по категории [Melee Weapons, Small Guns, Energy Weapons, Big Guns, Explosives])


Та ОРЪЖИЯТА :

1 - Fat Man

Първо ще започна къде може да го намерите ... :)
Ако имате към 500 капачки можете да го купите от River City (Не съм сигурен, че името беше така, но е нещо от сорта) при търговеца на оръжия !(Има и
Nuke-та но са по 50 капачки мисля, че бяха ...)(Има го и на други места, но тука засега е най евтино според здравината на оръжието ...)
Но ако го искате Free можете да го намерите в White House, или поне каквото е останала от нея ...

А ето тук се намира оръжието ... (за съжаление вече го бях взел но беше подпряно на колоната и пред него 3 Mini Nuke-та)

Съвети и предупреждения - Ще намерите 3 Mini Nuketa ако отидете в White House, пазете ги за наистина спешни и крайно наложими ситуации !!!Fat Man-а не стреля в права посока както missile launcher-a !!!Nuke-то пада като дъга на не много далечно разстояние, но зависи под ъгъла под който стреляте но под 45 градуса мисля, че е способен почти да прехвърли реката от брега до училището на Спрингфилд (намира се до vault 101)!
Наистина трябва да внимавате с това оръжие защото има радиация около +5, +6 в точката където е паднал (има и радиация +1 в малък радиус) !
Идеално е ако се втурнат рояк твари или каквото и да било друго (Омита дори и всички видове супер мутанти,но не и на вашия ръст естествено :D)!
Гледайте да спазвате дистанция спрямо изстреляните от вас Mini Nuke-та, защото могат да ви повалят на място !
Плюсове - Голям DMG за много кратко време ...
Минуси - Гадното на това оръжие е, че : 1-Трудно се намират Nuke-та за него и 2-Презареждате бавно, но за сметка на това демича който правите е към 1600 мисля, че беше, НО не съм сигурен !
Заключение : Идеално оръжие за изнасяне на много противници за кратко време ! ТОВА НЕ Е ОРЪЖИЕ ЗА БЛИЗЪК БОЙ !!! Внимавайте как и къде ще стреляте [ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НА ОТКРИТО] с него защото както казах по горе може да ви убие на място !!!



2 - Assault Rifle

Това оръжие може да го намерите почти навсякъде (Ако имате приблизително 200 капачки) !
Ако го искате Free, ще трябва да излезете в така наречения Wasteland и да поразтрепете малко и все от някъде ще ви падне, a патрони за него почти навсякъде има !
Ако искате да си играете с някой противник естествено, че ще трябва да се ползва V.A.T.S ! А за тази цел ви трябва прецизно оръжие ... Та Assault Rifle - а е идеално за тази си ваша цел, а и не само за нея, но въобще за битките в тази пустиня може да се окаже животоспасяващо дали имате Assault Rifle и Fat Man - а !
Assault Riflе - а е добро оръжие с среден обхват, т.е. не е чак толкова добро за далечен бой !
Като демич можете да очаквайте от 8 до 10 на куршум (лични наблюдения) !
Плюсове - Намира се лесно, както и патрони за него, също така и е добро за почти всички престрелки !
Минуси - "Фъканите" 24 патрона в пълнител ! Ако се целите не там където трябва (би трябвало в главата) един пълнител няма да ви стигне !
Заключение : Както казах по-горе ИДЕАЛНО е за почти всички престрелки !

3 - Chinese Assault Rifle

Хубавото на това оръжие е, че е още по масово от обикновения Assault Rifle, защото е китайско :lol: :lol: :lol: ! [това беше в кръга на шегата, но представете си, че е истина :D]
Това оръжие може да се намери абсолютно навсякъде, а патрони за него също ...
Евтино е, прави доста демич, но е китайско ...
Ако го искате Free, близо 70% от Супер мутантите стрелят с такова оръжие (в това число е и Assault Rifle) останалите 30% са разпределени между Melee Weapons (най вече чукове), също така и се срещат и със missile launcher, и тогава включвате V.A.T.S , и бой по ръцете с един от 2та Rife - a, може и по оръжието, но ще му нанесете DMG и ако искате да го продавате после ще ви трябват пари и за поправка ...
Та няма кой знае какво да пиша за конкретно това оръжие защото всичкото което се отнася за обикновения Rife се отнася и за Chinese - то ...
Само да добавя, че демича е по-голям от обикновения Rife и той е от 10 до 12 на куршум зависи къде цъфтите ...

4 - Missile launcher

Това оръжие може да го намерите във някой рейдър или в някой супер мутант, а ракети за него има почти на всякъде ...
Missile - а стреля в права линия, идеално за престрелки от далечно разстояние, и трябва да спазвате дистанция от точката където е паднала ракетата, защото в малък радиус има радиация най-много +2 !
Можете да разчитате на това оръжие да ви избави от някой супер мутант ако се целите в главата му чрез V.A.T.S, но ще ви трябват минимум 2 ракети за да го убиете !
Един акъл - Пазете си ракетите за наистина спешни ситуации, а не за тъпи рейдъри, и ако противниците (гледайте да са повечко) са в близост до кола, знаете какво да правите ;) !
Плюсове - Ракетата ще падне там където ви е мерника :), също така и прави много DMG !
Минуси - Ракетите са от 20 - 30 капачки което си е скъпичко ...
Заключение : Трябва ви много прецизност и DMG ? Това е оръжието !!! :)

5 - Experimental MIRV
На вид изглежда точно както Fat Man, само, че не истрелва 1 Mini Nuke а истрелва към 7 Nuke-та ...
Всички писаници и предупреждения за Fat Man се отнасят и за Experimental MIRV-а !!!

PS - Ще продължа някой друг път ... :) !

___________________________________

За мен Fallout 3 не е просто игра, а начин на живот ... !


Профил Skype

Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:10


Това е добре, но не е твое лично творчество (нали?) и затова мястото му не е тук.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 21:41
Мнения: 97
Местоположение: Бургас
В момента играе: Fallout 3, Burnout Paradice, NFS U2, Call Of Duty 4: Modern Warfare
Чакам да излезнат : Diablo 3 и Call Of Duty 4: Modern Warfare 2
Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:42


Аз си го пиша от мои лични наблюдения ! Само снимките на оръжията взимам от друг сайт !

___________________________________

За мен Fallout 3 не е просто игра, а начин на живот ... !


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Дек 2008 16:05
Мнения: 244
Местоположение: Шумен
Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:44


NhazUl написа:
Това е добре, но не е твое лично творчество (нали?) и затова мястото му не е тук.



Цитат:
PS2-Не съм копирал писаното по-доло, ако щете вярвайте! Всичко писано е на базата на опита ми и всичките писаници из Google ...

___________________________________
The World Is Yours...


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 21:41
Мнения: 97
Местоположение: Бургас
В момента играе: Fallout 3, Burnout Paradice, NFS U2, Call Of Duty 4: Modern Warfare
Чакам да излезнат : Diablo 3 и Call Of Duty 4: Modern Warfare 2
Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:47


Хайде да не развиваме тъпи разговори, защото искам темата да остане чиста, и с въпроси свързани само с играта !

___________________________________

За мен Fallout 3 не е просто игра, а начин на живот ... !


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Ное 2005 21:54
Мнения: 520
Местоположение: Tillilean Forest
Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:52


Кър написа:
NhazUl написа:
Това е добре, но не е твое лично творчество (нали?) и затова мястото му не е тук.



Цитат:
PS2-Не съм копирал писаното по-доло, ако щете вярвайте! Всичко писано е на базата на опита ми и всичките писаници из Google ...

Няма никакво значение кой го е писал, важното е дали може да се определи като творчество. Темата е много хубава за специализирания, но определено няма място в творческия.

___________________________________
Oh, there're sober men and plenty,
And drunkards barely twenty,
There are men of over ninety
That have never yet kissed a girl.
But give me a ramblin' rover,
Fae Orkney down to Dover.
We will roam the country over
And together we'll face the world.


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 21:41
Мнения: 97
Местоположение: Бургас
В момента играе: Fallout 3, Burnout Paradice, NFS U2, Call Of Duty 4: Modern Warfare
Чакам да излезнат : Diablo 3 и Call Of Duty 4: Modern Warfare 2
Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 17 Яну 2009 12:59


Цитат:
Темата е много хубава за специализирания, но определено няма място в творческия.

Прав си ... :S ! Ще помоля админите да я преместят в специализирания форум и да изтрият всички мнения (Без първото естествено!)

___________________________________

За мен Fallout 3 не е просто игра, а начин на живот ... !


Профил Skype

Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 03 Юни 2013 15:11


Като голям фен на поредицата ще спомена нещата, които не ми харесват:
1.Играта е доста бедна, откъм оръжия. Ще обясня какво имам предвид
-липсват култови оръжия, като: .223 pistol,H&K p90c,H&K CAWS,Pankor Jaghammer-да не забравяме YK32b rifle
2. Опцията за ъпгрейд на оръжия и брони не съществува(plasma rifle-turbo plasma rifle, power armor-hardened power armor)
3.Dogmeat-кучето от Fallout1. Какво прави в третата част. Този пес на колкостотин години е?
4.Не мога да разбера историята продължава ли събитията в двойката или се движи паралелно с тях(защото в един компютър-по време на куеста с огнените мравки прочетох, че обитателя на къщата е избягал от Наваро). Никъде не се споменава за героя от двойката. Какво става с него. Някой, ако може да ми обясни ще съм благодарен


Профил

Заглавие: Re: Fallout 3
Публикувано на: 05 Авг 2016 08:32


Без първото естествено!

royal1688 เล่นผ่านเว็บ


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com