Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 21 Яну 2024 17:46


- Вчера ми откраднаха чантата с документи.
- Ходи ли в полицията?
- Ходих. Не са я откраднали те.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 21 Яну 2024 17:47


Програмист отива на лекар:
- Докторе, не мога да се откъсна от компютъра.
- Ами ще ви лекуваме.
- С какво?
- С алкохол, цигари и жени.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Фев 2024 09:47


- Иванчо, кога ще си оправиш оценките, пита майка му - Мамо, аз всеки ден се опитвам да си ги оправя, но учителката постоянно държи дневника при себе си.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Фев 2024 09:49


Учителката: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо задава въпрос: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Фев 2024 09:53


Час по вероучение. - Иванчо,кажи какъв трябва да бъде човек, за да отиде в Рая? - Мъртъв, господине!


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:13


Уменията да минава през стени и прозорци, Дейвид Копърфийлд придобил в една кръчма в Перник.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:14


Чък Норис си има магнитче, на което лепи хладилници от разни места, които е посещавал.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:16


Холмс и Уотсън на палатка в гората, следят крадци. - Уотсън, събуди се. Какво ти говорят тези звезди? - Ами… Утре времето ще е ясно с лек северозападен вятър, нали? - Не, Уотсън. - А какво могат да означават тогава? - Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е откраднал палатката.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:33


Иванчо и Марийка отиват на купон и Иванчо казва на Марийка: - Днес си много хубава... - Не можe да сe кажe същoтo за тебе... Иванчо. - Е значи си излъгала като мен.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:35


Нане и Вуте си говорят: - Абе Вуте, разбра ли, че руснаците излетели в космоса? Вуте: - Ама всичките ли бе?


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:36


Червената шапчица отива при баба си: - Бабо, нося ти топла питка с масълце! - Питка ли? - казва бабата.- Аз не те ли казах за пържени картофки и бирички?


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:28


Малкия Иванчо казва на баща си: - Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело! - Вече не искаш ли влакче? - Искам, но намерих едно в шкафа .


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:29


Учителката по биология: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:30


- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. - А с мама разговаря ли? - Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:56


- Иванчо, защо по цял ден се търкаляш на дивана и нищо не правиш? - Тренирам. - Какво? - Ами като порасна, нали ще ставам татко.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:57


- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. - А с мама разговаря ли? - Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 07 Мар 2024 07:57


- Иванчо, защо по цял ден се търкаляш на дивана и нищо не правиш? - Тренирам. - Какво? - Ами като порасна, нали ще ставам татко.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:01


- Поручик Ржевски, кое е Вашето най-голямоо желание? - Никога не съм имал семейно имение... - И какво от това? - Така бих искал да го пропия...


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:03


Вуте отишъл на лекция на тема "Ген и околна среда". Пена го пита: -Вуте,какво научи от лекцията? -Амии...виж сега,Пено, аз съм рус със сини очи.


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Мар 2024 11:04


- Гарабет, жена ти хващала ли те е с любовница? - По-лошо, брат! Любовницата ме хвана с жената!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com