Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:18


- Докторе, кажете какво ми е, че ще си умра от притеснение! - Спокойно… няма да е от притеснение!
Lean Six Sigma Yellow Belt,брокераж,Строителна борса Плевен,Lean Six Sigma Green Belt


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:53


Блондинка се блъска с колата си в предната кола. От предната кола излиза шофьорът и пита: - Поне на шофьорски изпит ходили ли сте? - Разбира се! И за разлика от вас много пъти!
воден транспорт,Дървена борса Плевен,Lean Six Sigma Black Belt,Количествени сметки


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:55


Блондинка споделя с приятелката си: – Само допреди седмица така го обичах, че мислех, че няма да мога да живея без него! А днес… Днес изобщо не искам да го виждам повече! Другата въздъхва разбиращо: – Ех, тия мъже… Толкова са непостоянни…
архитектурни проекти,луксозни холни маси,Циркониеви коронки,електрическа кана за вода


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:58


- Муцка, каква е тази ютия в чантата ти? - пита едната блондинка. - Ми, нося я да не се чудя изключих ли, не я ли изключих...
Стоматолог,водоструйки,Избелване на зъби,тигани


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 21 Яну 2023 21:44


Две блондинки си бъбрят по телефона преди обед, стигат и до темата за готвенето: - Какво ще готвиш за днес, муцка? - Свинско със зеле, но с пиле, а ти? - Телешко варено, но със свинско...
Бондинг,съдове за готвене,Зъболекар софия,кафеавтомат


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 21 Яну 2023 21:47


- Муцка, каква е тази ютия в чантата ти? - пита едната блондинка. - Ми, нося я да не се чудя изключих ли, не я ли изключих...
Зъболекар цена,видео кабели,фасети,конзоли за игри


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 09 Фев 2023 08:15


- Защо си толкова весел и радостен?
- Ходих на зъболекар.
- И какво толкова радосно има в това?
- Ами, зъболекарят не беше на работа...
Офис столове,Разклонител,Logitech,Samsung


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 09 Фев 2023 08:22


Проблемите в семейството започват, когато единият започне да се меси в любовния живот на другия!
ръчни инструменти,електрически инструменти,аксес пойнт,шредер


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 09 Фев 2023 08:26


Наши учени създадоха изкуствен интелект... Той веднага си събpaл багажа и напycнал България...
мастила за принтери,овлажнител за въздух


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Фев 2023 13:18


След купон:
- Дълго се мъчих да си спомня какво се случи снощи.
- Е, и?
- Сега се мъча да го забравя...
αντίσκηνο,σκηνη οροφησ αυτοκινητου,Πλαΐνή Τέντα αυτοκινήτου,Δωμάτιο Ντουζ για camping


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Фев 2023 13:20


Не може вечно да се криеш от живота в тв сериали и компютърни игри. Все някога ще трябва да се пропиеш, като нормалните хора...
Κουτί-κουζίνα αυτοκινήτου για camping,εξοπλισμόσ κάμπινγκ,Ιδιωτικές εκδρομές κρασιού,James Baroud


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Фев 2023 13:23


Не може вечно да се криеш от живота в тв сериали и компютърни игри. Все някога ще трябва да се пропиеш, като нормалните хора...
Κάμπινγκ ηλιακό σύστημα,Thule Tepui,η καλύτερη σκηνή στον τελευταίο όροφο,Ikamper


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Фев 2023 21:50


Зъболекарят: - Отворете! Аз отварям! - Отворете още малко. Аз отварям още малко. - Съвсем малко още. Отварям съвсем още малко. - А сега влезте и седнете на стола...
cort camping,cort pe mașină,Marchiza auto,duș camping


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Фев 2023 21:51


Пациент при психолог: - Струва ми се, че никой не ме разбира: гледат ме с празни очи, с безразличие на лицето и абсолютно нежелание да ме слушат. - С какво се занимавате? - Преподавам квантовата физика в университета.
Cutie bucătărie de camping pentru mașină,echipament camping,tururi private de vin,James Baroud


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Фев 2023 21:55


Пациент при психолог: - Струва ми се, че никой не ме разбира: гледат ме с празни очи, с безразличие на лицето и абсолютно нежелание да ме слушат. - С какво се занимавате? - Преподавам квантовата физика в университета.
Sistem solar de camping,Thule Tepui,Cel mai bun Cort de acoperis,Ikamper


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 03 Мар 2023 17:37


Дете на програмист пита баща си:
- Тате, Дядо Коледа как побира в чувала подаръците за всички деца по света?
- С Win Zip, моето момче.
имам проблем с хазарта,локомат про,мъжки портфейли естествена кожа,хазартна зависимост


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 03 Мар 2023 17:39


В чата: - Как изглеждаш? - Представи си принц на бял кон ... Представи ли си го? - Да! - А сега махни принца!
болница за рехабилитация,дамски портфейли естествена кожа,зависимост от хазарта,клиника за рехабилитация


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 03 Мар 2023 17:43


На морето. Женски глас от водата крещи: - Потъвам!..Помощ!..Спасете ме!...Не, не Вие, онзи русия господин!
Дамски колани,Как се лекува хазартна зависимост,рехабилитация,мъжки колани


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Мар 2023 22:07


- Вчера бях на изложбата и трябва да ти кажа, че единствената картина, която можеше да се види е твоята! - Благодаря ти! А картините на колегите? Само, че кажи честно! - За съжаление пред тях имаше толкова народ, че не можах да ги видя.
как да се откажа от хазарта,Детска церебрална парализа,кожени картодържатели,помощ при хазартна зависимост


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Мар 2023 22:07


Режисьор се кара на сценаристите на сапунен сериал: “Абе, некадърници такива, каква е тая скука, дето сте я написали бе! Я вземете и убийте Идалго, или отровете Хелена, или пък някой да застреля Хосе.... Изобщо - вкарайте малко живот в тоя филм!”
рехабилитация след инсулт,калъф за карти,терапия при хазартна зависимост,възстановяване след тежка черепно мозъчна травма


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com