Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 27 Ное 2022 15:48


Лекарят ми каза, че тренировките ще ми прибавят години живот. Вярно е – направих 20 клека и се чувствам на 85!
дизайн на ресторант,дизайнер на къщи,жилищен интериорен дизайн,интериорни решения


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Ное 2022 22:07


В едно село живеели само фенове на ЦСКА. Един легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал че е станал левскар! Попът го попитал учуден: - Синко, защо ни предаваш така? А умиращия му отговорил: - Отче, по-добре да умре един от тях!
луксозни къщи,архитектурни проекти,CBD Вейп,CBD Продукти


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Ное 2022 22:08


Врачанин нарисувал картина и я носи към галерия за продажба. Галеристът го пита: - Как се казва картината? - "На сбора, пия" - Аха... А какви са тези голи тела? - Това са жена ми и комшията, правят секс ... - А Вие къде сте? - На сбора, пия ...
CBD Масла,HHC Вейп,HHC Продукти,HHC Масла


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Ное 2022 22:09


Спортен журналист интервюира Пеле: – Мислите ли, че отборът на Бразилия от 1970-та може да победи сегашния на Аржентина? Пеле: – Да. – С какъв резултат? – 1-0. – Само толкова? – Е, все пак повечето от нас вече са над 75 години.
картонени опаковки,картонени кутии,луксозни кутии,луксозни опаковки


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Дек 2022 21:59


Обява в бар: - Поради нуждата от социално дистанциране барът работи с 1/3 от възможностите си. Затова, най-учтиво молим, тези, които не могат да пият за трима, да напуснат и да отстъпят място на професионалистите!
hvac contractor,Маркери за бяла дъска,дамски дънки,property maintenance


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Дек 2022 22:01


Екскурзоводът два пъти се прекръсти, когато групата му излезе от мавзолея с един човек в повече...
перманентни маркери,дамски ежедневни обувки,property refurbishment,архивни кашони


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 06 Дек 2022 22:59


- Докторе, в депресия съм! - Най-доброто лекарство е да се потопите изцяло в работата си. - Но докторе, аз бъркам бетон!
оригинални мъжки маратонки,security system contactor,стреч фолио,ботуши за момичета


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 06 Дек 2022 23:24


Лекар към пациентка: – Мъжът Ви нещо не ми харесва… – И на мен, но децата го обичат!
commercial electrical,класьори,дамски спортни дрехи,папка с джобове


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Дек 2022 21:29


- Докторе, зрението ми става все по-зле. Веждам, че просто хвърлям парите си на вятъра. - Е, значи вси пак виждате нещо.
дамски слънчеви очила,Изработка на печати,маркови мъжки часовници,флаш памет


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Дек 2022 21:31


- Или спирате алкохола, или ще ослепеете! - Да ви кажа, докторе, аз съм възрастен човек - вече всичко съм видял!
интериорен дизайн,Ремонт на покриви софия,медицински консумативи,дамски тениски с щампи


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 17 Дек 2022 21:33


– Ако пиете това лекарство три пъти дневно, след седмица ще забравите всичките си болежки. – То само склероза ми липсваше…
Фирма за ремонт на покриви,дистрибуция на козметика,детски тениски с щампи,хидроизолация на покрив


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 25 Дек 2022 22:29


- Мамо, вярно ли е, че щъркелите носят бебетата?
- Вярно е.
- А подаръците ги носи Дядо Коледа?
- И това е вярно.
- А ти се блъскаш и печелиш пари?
- Съвсем вярно.
- В такъв случай, мамо, татко май е напълно излишен в тази къща!
козметични продукти,мъжки тениски с щампи,вътрешни ремонти,козметика на едро


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 25 Дек 2022 22:39


Попитали домакиня, ревизор и адвокат колко прави 2 плюс 2. Домакинята: "Четири!" Ревизорът:"Мисля, че е 3 или 4, но за всеки случай ще прегледам цифрите пак." Адвокатът дръпнал пердетата, намалил светлината и прошепнал:"Колко искаш да бъде?"
всичко за маникюр,интериорен дизайн на офис,CBD масло,арабски парфюми


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Дек 2022 23:27


- Какво отличава истинския мъж от мухльото? - Мухльо е този, на който жена му всеки месец му взема цялата заплата. Истинският мъж сам си я дава!
eлектрически пили за нокти,унисекс парфюми,дубайски парфюми,парфюми от Дубай


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Дек 2022 23:28


Преуспял е онзи мъж, който изкарва повече пари, отколкото жена му може да похарчи. А преуспяла е онази жена, която се е оженила за такъв мъж.
оригинални парфюми,евтини парфюми,lattafa парфюми,ориенталски парфюми


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Дек 2022 23:30


Съпруга упреква мъжа си: - Теб дори не те интересува защо плача? Искаш ли да ти кажа? - Да, но само ако е до 200 лева!
дамски арабски парфюми,мъжки арабски парфюми,maison alhambra,качествени парфюми


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 31 Дек 2022 19:31


Блондинка се блъска с колата си в предната кола. От предната кола излиза шофьорът и пита: - Поне на шофьорски изпит ходили ли сте? - Разбира се! И за разлика от вас много пъти!
най-добрите арабски парфюми


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 31 Дек 2022 19:32


- Муцка, каква е тази ютия в чантата ти? - пита едната блондинка. - Ми, нося я да не се чудя изключих ли, не я ли изключих...
въздушен транспорт,железопътен транспорт,морски транспорт, морски транспорт цени,автомобилен транспорт


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:15


Полунощ е. Медицинска сестра буди пациент. - Какво има? - пита сънено той. - Извинете, забравила съм да ви дам приспивателното!
транспорт и логистика,интермодален транспорт,складова логистика,международен превоз на товари


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:17


В кабинета на лекаря влиза мъж. - Съблечете се... и по-бързо! Мъжът се съблича. - Кажете сега какво Ви безпокои? - Докарах въглищата. Къде да ги разтоваря?
транспорт на стоки,Ремонт на покриви Плевен,митнически услуги,Хидроизолация Плевен


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com