Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Окт 2022 08:41


- Докторе, в депресия съм!
- Най-доброто лекарство е да се потопите изцяло в работата си.
- Но докторе, аз бъркам бетон!
конвектомат рационал,work from home jobs part time,Масло от шипка,сватбени костюми


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 14 Окт 2022 08:43


Мъж и жена на касата в "Кауфланд".
Касиерката:
– Господине, имаме Red Bull на промоция!
Мъжът:
– Не ми трябват крила, рогата ми стигат..
райграс,аксесоари за мобилни телефони,rational,remote jobs in uk


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 16 Окт 2022 15:26


- Ало! Имам проблем с компютъра...На монитора ми пише, че не разпознава принтера. - И Вие какво направихте? - Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя? - Посочете му го с пръст!
Почистваща маска за лице,мъжки ризи,тревна смес,сервиз мобилни телефони София


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 16 Окт 2022 15:29


Съпрузи програмисти се карат: - Гадняр! - А ти си глупачка! - Да си забравиш всичките пароли дано! - Тук вече прекали!
професионално кухненско оборудване,cv template download free,Крем за мазна кожа,изкуствена трева за двор


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Окт 2022 21:54


Холивудскa актриса се омъжва за десети път. По време на брачната целемония свещеникът обърква проповедта. Младоженката шепнешком му подсказва: - Повторете третия ред от втората страница!
сервиз за iphone,барово оборудване,full time job near me,Шампоан за растеж на косата


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Окт 2022 21:57


Режисьор казва на актрисата: - Сега ще скочите от моста! - Но аз не мога да плувам! - Няма значение. Ние ще заснемем само скока.
чимове цена,ремонт на таблет,сувид,uk work at home jobs


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Окт 2022 21:58


Това, което най-силно ме впечатлява е волята на бегачите в маратон – как успяват да не си проверяват телефона цели 4 часа!
Крем за лице,трева за двор,смяна на дисплей на телефон,шоков охладител


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Ное 2022 20:59


Мъж отива на лов. Жена му го пита:
- Скъпи, по какво ще стреляте днес?
- По елени...
- Добре, внимавайте да не се избиете!
гранулирани торове,трева на чимове


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Ное 2022 21:01


- Само да ти кажа, че мъжът ми ще се върне след час.
- Е, и? Ние не правим нищо нередно.
- Именно... а времето си тече!
ясновидство,златни бижута,Епоксидна смола за под,недвижими имоти


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Ное 2022 21:04


- Само да ти кажа, че мъжът ми ще се върне след час. - Е, и? Ние не правим нищо нередно. - Именно... а времето си тече!
бижута с диаманти,импрегнатори за бетон,продажба на апартаменти,златни обеци


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 06 Ное 2022 19:12


Зет към тъщата: - Мамо, можеш ли да играеш шах? - Ох, аз ако можех, щях ли да дам царица за кон!
настилки за гараж,апартаменти под наем бургас,златни пръстени,епоксидна смола за подове цена


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 06 Ное 2022 19:16


Зет получава коледен подарък от тъщата - две вратовръзки. За да ѝ достави удоволствие, веднага си слага едната. Тъщата го изглежда накриво: - Другата май не ти харесва, а?
апартаменти за продажба,годежни пръстени,епоксидни подове,недвижими имоти бургас


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 12 Ное 2022 19:42


Холивудскa актриса се омъжва за десети път. По време на брачната целемония свещеникът обърква проповедта. Младоженката шепнешком му подсказва: - Повторете третия ред от втората страница!
испанска муха,съхранение на стволови клетки цени / съхранение на стволови клетки цена,Airbnb and Booking property management,бракоразводен адвокат


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 12 Ное 2022 19:44


Един се обажда на приятеля си и го пита: - Какво правиш? - Гледам състезание по вдигане на щанги. - Мъже или жени? - Още не мога да разбера.
анален разширител,за и против съхранението на стволови клетки,феромони,стволови клетки при раждане


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 12 Ное 2022 19:45


- Маестро - обръща се клиентката към художника, - бихте ли нарисували заедно с мен и сина ми? - С удоволствие, но картината ще ви струва с осемдесет евро повече. - А ако го държа в скута си?


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 20 Ное 2022 23:10


Не мога да разбера що за спорт е тоя биатлон... как може да имаш пушка и да стигнеш втори??
изкуствена вагина,съхранение на стволови клетки мнения,вагинални топчета,стволови клетки мнения


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 20 Ное 2022 23:13


Свири млад пианист. На първият ред в залата седи стар джебчия и си мисли: - Какъв талант, какви пръсти... а се занимава с глупости!
Пенис помпи,запазване на стволови клетки,пенис колан,мезенхимни стволови клетки


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 25 Ное 2022 09:37


Художници седят на брега на морето и рисуват пейзажа. Минава японско семейство туристи. Бащата казва поучително: - Деца, виждате ли как се мъчат хората, които си нямат фотоапарат “Canon”?
Мъжки бижута,Мъжки пръстени,Ръкавели,Игли за вратовръзка


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 25 Ное 2022 09:39


Веднъж Пучини видял на улицата просяк, който свирел на цигулка негова пиеса, и го посъветвал: - По-живо, по-живо! На другия ден маестрото забелязал, че на гърдите на просяка с цигулката вече виси табела: "Ученик на Пучини".
Игли за ревер,Мъжки гривни,Пръстени със сапфир,Бижута от корали


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 27 Ное 2022 15:44


Диригентът, недоволен от ударната секция: – Ми така е, който не може да стане музикант, му дават 2 палки и го правят барабанист... Барабанистът, мърморейки през зъби: – Пък', който не става, дори и за барабанист, му вземат едната палка и го слагат да дирижира...
Брачни халки с диаманти,постери,плакати,абстрактни картини


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com