Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 20 Юли 2022 09:30


Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с майонеза? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериалът.
луксозни матраци,матраци нани,матраци магнифлекс 160 200,спални комплекти


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 28 Юли 2022 09:24


Попитали един евреин: - Имаш 8 ябълки и даваш половината на приятел, колко ти остават? - 7 и половина.
205/55/R16,крем за лице,Зимни гуми,175/65/R14


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 28 Юли 2022 09:26


Когато Марк Зукарбърг измислил фейсбук, вече имал покана за приятелство от Александър Македонски.
серуми за лице,Летни гуми,225/45/R17,магазин за козметика


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 28 Юли 2022 09:28


Асан намерил една подкова на пътя, взел я и се загледал замечтано към хоризонта. Айшето го попитала: - Какво се замечта, Асане? - Айше, остана да намеря още три подкови и кон и тогаз ми гледай сеира!
гуми за джипове,185/65R15,кремове за акне,Гуми за джип


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 30 Юли 2022 20:46


Питали чукчата как е живял преди октомврийската революция: - Глад и студ - отговорил той. - А след октомврийската революция? - Глад, студ и чувство на дълбока благодарност..
мото гуми,205/55 r16,Мото/АТВ гуми,195/65 r15


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 30 Юли 2022 20:49


Час по древна история в училище: - Деца, какво е станало, когато Нерон подпалил Рим? Иванчо отговаря: - Всички застрахователни фирми в града фалирали...
товарни гуми,нови гуми,зимни гуми 17,аксесоари


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Авг 2022 09:39


- Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията? - Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата!
Nokian,офроуд гуми,Гуми за джип,зимни гуми 15


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Авг 2022 09:40


- Какво е полезно за здравето освен добрата храна и здравия сън? - Не се сещам, докторе... - Какво правите с жена ти 2 - 3 пъти седмично? - Ми... караме се!
Goodyear,летни гуми 16,гуми нокиан,гуми за кал


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Авг 2022 08:39


Единствената причина в Египет да има пирамиди е, че са прекалено тежки, за да бъдат пренесени в Британския музей...
costa кафе,leather belt,бабини зъби,дамско бельо


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Авг 2022 08:41


Семеен скандал:
- Стига си врещяла, комшиите ни чуха! Влез в чата да се разберем като хората...
милгамма,цинков дефицит,вакса за коса,кафе кимбо


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 23 Авг 2022 08:43


- Само да ти кажа, че мъжът ми ще се върне след час.
- Е, и? Ние не правим нищо нередно.
- Именно... а времето си тече!
winter jackets for men,пасти за зъби,дамско боди,болка в гърба


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Авг 2022 09:06


Единствената причина в Египет да има пирамиди е, че са прекалено тежки, за да бъдат пренесени в Британския музей...
имунна система,масло за брада,mens coats and jackets,маски за лице


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Авг 2022 09:08


- Учих кучето си да лае, когато поиска да яде. Проведох някъде около стотина тренировки с него!!! - И сега лае ли? - Не, сега не яде, докато не започна да лая.
дамски клин,болка в кръста,цинк,олио за брада


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Авг 2022 09:10


Градски автобус. Пътува човек с голям ротвайлер. Минава контролата. - Билетчето! - Заповядайте! - И за кучето трябва билет. - Ами аз му казах, но то не иска да си перфорира. Ако искате, изхвърлете го от автобуса.
mens real leather jackets,болка в шията и врата,лекарства с цинк,афтършейв


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 24 Авг 2022 09:21


- Можете ли да назовете град,който е променил вашия живот? - Мога, ... Ухан.
mens fur hood coat,дискова херния,добавки с цинк,бръснач за брада


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 31 Авг 2022 07:52


Холивудскa актриса се омъжва за десети път. По време на брачната целемония свещеникът обърква проповедта. Младоженката шепнешком му подсказва: - Повторете третия ред от втората страница!
Боядисване цена,ТРЗ София цени,литиев бустер gys np 400,памучни едноцветни бебешки ританки


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 31 Авг 2022 07:54


Режисьор казва на актрисата: - Сега ще скочите от моста! - Но аз не мога да плувам! - Няма значение. Ние ще заснемем само скока.
бебешки матрак за люлка,албум за капачки от бутилки,Декоративни стени,Счетоводна фирма софия цена


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 31 Авг 2022 07:55


Известна манекенка играла малка роля в театъра. След спектакъла в гримьорната ѝ влиза елегантен джентълмен. - Извинете, нали Вас удушиха в трето действие? - Да, мен... А защо? - Бих искал да се погрижа за тялото...
тягов гелов акумулатор 12v,памучни ританки за бебе момче,иновативна възглавница мемори пяна,учебна и справочна литература


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Сеп 2022 22:02


Питали чукчата как е живял преди октомврийската революция: - Глад и студ - отговорил той. - А след октомврийската революция? - Глад, студ и чувство на дълбока благодарност..
Шпакловане цени,Счетоводни услуги софия цена,Литиеви акумулаторни батерии,плюшен бебешки комплект от 2 части


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Сеп 2022 22:04


Попитали един евреин: - Имаш 8 ябълки и даваш половината на приятел, колко ти остават? - 7 и половина.
хотелска твърда база класик,теоретична психология и психоанализа,Боядисване с блажна и алкидна боя,Годишно счетоводно приключване цени


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com